Skocz do zawartości

pytanie Kemping chorwacja miejscowość Drage


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kemping Gentile, Romantika, Paradisco, Maslina, Roko miejscowość Drage 15 km za Biogradem i 25 km przed Sibenikiem

to kilka kempingów w uroczej zatoczce oddzielonych od siebie przysłowiową miedzą. Brak prądu, są toalety, prysznice.

Może ktoś był w ostatnich latach na tych kempingach i może je opisać. Szczegóły, różnice miedzy nimi. Znalazłem je tydzień temu będą służowo w Chorwacji. Bardzo mi się spodobały, rozmawiałem z właścicielem Romantika, zrywał oliwki temperatura 20 stopni :]

bierząca woda, WC, prysznic cena 30- 40 Euro w lipcu - tyle wiem, może ktoś coś wiecej opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

30-40 Eu ?!!! Bez prądu? Za co, za ile osób? Strasznie drogo :look::look: :look:. Mieliśmy zamiar w tym roku tam zawitać, ale musieliśmy zmienić plany. Jak masz jakieś zdjęcia to wklej proszę. Brak prądu na parę dni nas nie przeraża, a miejsce wydaje się być bardzo fajne. Niedaleko jest też kemping bez prądu i tam doba za zestaw i 2 osoby wychodzi ok 100 kun, tak więc te 30-40 Eu to gruba przesada. Pozdrawiam Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia za duzo nie pomogą, zrobiłem je po to aby te kampy odnaleźć w necie

 

30-40 Euro za dobę, zestaw + 2 osoby dorosłe + dziecko. Cena zależy czy chcesz byc blisko wody czy dalej.

załączam również zdjęcie wizytówki do Romantika

 

"Niedaleko jest też kemping bez prądu i tam doba za zestaw i 2 osoby wychodzi ok 100 kun" - jak się nazywa ??? gdzie dokładnie jest ???

post-9045-0-83939300-1353964061_thumb.jpg

post-9045-0-53322500-1353964565_thumb.jpg

post-9045-0-54617600-1353964633_thumb.jpg

post-9045-0-62480100-1353964780_thumb.jpg

post-9045-0-86973800-1353965088_thumb.jpg

post-9045-0-03110600-1353965188_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://maps.google.com/maps/ms?msid=217209719957663780497.0004b1012405fd4f88155&msa=0&ll=43.863619,15.595436&spn=0.062131,0.16634

 

Przed laty był to mały kemping, na paręnaście namiotów, przyczep.Teraz jest też miejsce na kampery .Przypuszczam, że niczym nie różni się od wspomnianego przez ciebie kempingu, żadnych atrakcji dla dzieci, brak sklepiku, bez internetu. Wystarczający jednak do spokojnego odpoczynku w trakcie podróży dalej na południe. Pozdrawiam Ela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że właściciele niektórych kempingów chcą się nażreć chochelką zamiast łyżką.:czerwona:

Jak tak dalej pójdzie to większość zacznie ten kraj traktować jako tranzyt lub w ogóle go omijać.

Ceny ja na "zachodzie" a standard beksa.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne upodobania i szuka zawsze czegoś co mu najbardziej odpowiada. My z kolei omijamy molochy. Nie chodzi tu o kasę ale nie lubimy tłumów, nie mamy małych dzieci żeby zależało nam na animacjach, jak chcę wyjść do jakiejś knajpki to nie muszę jej mieć na kempingu, na basenie też mi nie zależy, nie po to jedzie się tyle km., przynajmniej my. Na plaży są tylko i wyłącznie mieszkańcy kempingu, nie zlatuje się całe miasteczko z kwater, dzięki czemu nikt mi nie depcze po głowie. Warunki sanitarne na małych kemp.chyba raczej niczym się nie różnią od tych na tych większych, może nie wszędzie są pralki i to chyba tyle. Cisza i jeszcze raz cisza, dla mnie to bezcenne. Na wakacjach chcę odpocząć od ludzi i tym się kierujemy przy wyborze kempingów.

Jeśli chodzi o ceny to różnica jest duża. Tak jak pisze maciek76, chciwość niektórych nie zna granic i takie kempingi trzeba omijać i przestrzegać innych, po co przepłacać? Pozdrawiam Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Taki jeszcze znalazłem wychodzi 57zł/doba kompet ale bez prądu

http://www.autokamp-maslina.com/


 

Do Drage chcielismy dotrzeć pod koniec czerwca wcześniej camp Dalmacija parę dni i dwie doby na Krka żeby na spokojnie nacieszyć się widokami. Właśnie układam trasę i było by rzyjemnie gdyby ktoś polecił jakieś miłe romantyczne miejsce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jeszcze znalazłem wychodzi 57zł/doba kompet ale bez prądu

http://www.autokamp-maslina.com/

 

Do Drage chcielismy dotrzeć pod koniec czerwca wcześniej camp Dalmacija parę dni i dwie doby na Krka żeby na spokojnie nacieszyć się widokami. Właśnie układam trasę i było by rzyjemnie gdyby ktoś polecił jakieś miłe romantyczne miejsce.

@Mileniusz

korzystaj z mapy/regiony HR < kempingi > Europa (jadąc do Hiszpanii i Portugalii korzystałem z tej mapy kempingów)

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jeszcze znalazłem wychodzi 57zł/doba kompet ale bez prądu

http://www.autokamp-maslina.com/

 

Do Drage chcielismy dotrzeć pod koniec czerwca wcześniej camp Dalmacija parę dni i dwie doby na Krka żeby na spokojnie nacieszyć się widokami. Właśnie układam trasę i było by rzyjemnie gdyby ktoś polecił jakieś miłe romantyczne miejsce.

kemping Gentile, Romantika, Paradisco, Maslina, Roko miejscowość Drage 15 km za Biogradem i 25 km przed Sibenikiem

to kilka kempingów w uroczej zatoczce oddzielonych od siebie przysłowiową miedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2x w Drage na tych kempingach. Zajrzyj najpierw do pierwszego po lewej "Paradiso" . Właścicielem jest Chorwat Mario, który lubi Polaków i można się z nim dogadać. 3 lata temu płaciłem 10 € za całą familię. Do tego jest dobrowolna ściepka na świnkę lub zupkę bo Mario robi raz w tygodniu ucztę dla wszystkich swoich klientów. Wystawia się stoły na środek głównego deptaka i wszyscy razem jedzą specjały Maria zapijając swojskim winem lub rakiją. 

Super sympatyczne miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.