Skocz do zawartości

Gdzie można stawać 'na dziko' z przeczepą?


gaultier89

Rekomendowane odpowiedzi

... tu nie chodzi o to by sie zrażać bo spora cześć dojrzewa do jazdy na dziko, ale do tego trzeba trochę wiedzy i znajomości tematu :hmm:

 

...

stanie na dziko tak, ale to wymaga trochę wiedzy i doświadczenia, a co za tym idzie odpowiedniego wyposażenia :hmm:

 

...

 

W pełni popieram :brawo: Jak sam zainteresowany nazwał się laikiem to ja proponuje na początek poczytać uważnie forum, potem jeśli czegoś nie doczyta niech konkretnie pyta :ok: nieraz nawet o oczywiste sprawy które okazują się najtrudniejsze czasem, a innym razem o jakieś "śmierdzące" ... no bo co zrobić z pełną kasetą lub szara wodą Trzeba wiedzieć i umieć się zachować by syfu po sobie nie zostawić :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 grudnia czyli 30 dni od zarejestrowania będziesz miał dostęp do działu "na dziko" .... wrócimy do rozmowy :skromny:

 

 

 

a jeśli naprawdę dopiero zaczynasz ...to nie daj się "wypaczyć" mysleniem , że tylko kemping da Ci radość .... uwierz , da Ci jedynie zawsze możliwość wydawania ,niepotrzebnie ,kasy .... walcz ze stereotypami to sporo Ci zostanie na Twoje przyjemności :gitara:

 

Ok, poczekam, aż 21 grudnia będę miał dostęp do działu 'na dziko'.

 

DZIEKI wszystym za udzielenie się w moim temacie! :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, poczekam, aż 21 grudnia będę miał dostęp do działu 'na dziko'.

 

DZIEKI wszystym za udzielenie się w moim temacie! :dzieki:

 

zanim dotrwasz do świat i zaczniesz powiększać wiedzę o to GDZIE ,może tak podasz jakieś odpowiedzi na pytania jakie tu padły ,dlaczego wypożyczona cepa ,dlaczego na "dziko",jakieś dane dotyczące z kim na wojaże ,tak dla rozruszania tego tematu wielu już zabrało w nim głos .Potrzebnie czy nie :niewiem: może jeszcze pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim dotrwasz do świat i zaczniesz powiększać wiedzę o to GDZIE ,może tak podasz jakieś odpowiedzi na pytania jakie tu padły ,dlaczego wypożyczona cepa ,dlaczego na "dziko",jakieś dane dotyczące z kim na wojaże ,tak dla rozruszania tego tematu wielu już zabrało w nim głos .Potrzebnie czy nie :niewiem: może jeszcze pomogą

 

Przepraszam, już podaję info. Jadę z Bielska do rodziny na mazurach (Bartoszyce), tam wraz z 3 znajomych (wiek 23lata) przebywamy 3-4 dni. Potem wypożyczamy przyczepę z Olsztyna, i na 7 dni nad morze. Paliwo + przyczepa + jedzenie już nas trochę wyniosło, więc jeszcze 500-600zł za kemping to jest za dużo, dlatego chcemy gdzieś stanąć poza kempingiem w pobliżu morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może nie doczytałem ale domyślam się ze wyprawa zakładana jest na lato , Czy do lata w 4 osoby nie zdołacie zaoszczędzić parę stówek by stanąć na kempingu z odpowiednimi mediami?

Chodzi mi tu akurat przede wszystkim o zrzut nieczystości. No chyba że z góry zakładacie i to "na dziko" np. w wydmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem krajanowi miejsce stosunkowo blisko Władysławowa, kilka kilometrów na zachód od Karwi (54.829518,18.141389) Co roku stają tam zestawy na dziko, "dojazd" drogą gruntowo-piaszczystą,

 

Ale uprzedzam - do najbliższych pubów, klubów i dyskotek - daleko, a z cywilizacji jedynie w odległości kilkuset metrów obóz harcerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może nie doczytałem ale domyślam się ze wyprawa zakładana jest na lato , Czy do lata w 4 osoby nie zdołacie zaoszczędzić parę stówek by stanąć na kempingu z odpowiednimi mediami?

Chodzi mi tu akurat przede wszystkim o zrzut nieczystości. No chyba że z góry zakładacie i to "na dziko" np. w wydmy.

 

 

 

Proszę mi podpowiedzieć , bo nie wiem , gdzie załatwiają się plażowicze nad morzem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi podpowiedzieć , bo nie wiem , gdzie załatwiają się plażowicze nad morzem ???

 

 

HA HA na mazurach nagminnie z łodki do jeziora .Nad morzem nagminnie (ze słyszenia -przy bajerach piwnych ) z uśmiechem na twarzy do wody i sruuuu nikt nie widzi du..... wycierać nie trza i pozamiatane .Jak dbają tak maja oczywiscie własciciele plaży -po co śmietniki po co przenośne toalety -wydmy zrobiły się za drogie ( karają )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi podpowiedzieć , bo nie wiem , gdzie załatwiają się plażowicze nad morzem ???

 

Jak długo plażowicz siedzi nad tą wodą ? Ilu z nich zachce się w czasie plażowania iść na wydmy na "dwójkę" w porównaniu do kogoś kto zamieszkał na 7 dni w tym miejscu .

 

Piszesz "saperka" A co byś zrobił jak byś przyjechał na miejsce i zastał pakującą się ekipę co zlewa kasetę w koleinę po kołach w trawę a kasetę myje z pomostu w jeziorze?

Niestety na dziko więcej spotkałem dzikusów niż tych cywilizowanych.

Tylko się sezon zaczyna to na miejscu jedno jest pewne co zastaniesz : śmieci i "papierzaki" po krzakach.

 

Pocieszające jest to że jest coraz lepiej z kulturą nad wodą . Bez porównania co było jakieś 15 lat temu.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasjonacie...teoretyzujesz ... w praktyce zupełnie inaczej to wygląda . Moze przyłacz się do jakiejś dzikiej ekipy na chwilę .... jak by co to zapraszam :skromny:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Może nie doczytałem ale domyślam się ze wyprawa zakładana jest na lato , Czy do lata w 4 osoby nie zdołacie zaoszczędzić parę stówek by stanąć na kempingu z odpowiednimi mediami?

Chodzi mi tu akurat przede wszystkim o zrzut nieczystości. No chyba że z góry zakładacie i to "na dziko" np. w wydmy.

 

stawanie na kempingu pełnym innych przyczep i ludzi nie jest tak fajne jak samotne stanie gdzieś na tego tzw 'dzika' :niewiem: Co do nieczystości, to tak jak piszecie - albo saperka i zakopywać, albo w przyczepie i jakby była możliwość podjeżdzania na jakiś kemping opróżnić to oraz nabrać czystej wody, (odpłatnie oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo w przyczepie i jakby była możliwość podjeżdzania na jakiś kemping opróżnić to oraz nabrać czystej wody, (odpłatnie oczywiście)

 

przy 4os to trza by jeździć co dwa dni :oslabiony:

 

weź pod uwagę że wybrzeże jest dość gęsto zaludniony, nawet jak nie ma wiosek to kręcą się ludzie

kolejna sprawa to mycie, wiesz ile potrzeba wody na prysznic dla 4os, na jakieś umycie garów ?

 

tu o wiele lepiej sprawdzi się pobyt nad słodką wodą, którą można wykorzystać choćby do mycia

a dowozić tylko wodę do picia

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.