Skocz do zawartości

Zniżki na kempingach


COLA

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wraca co pewien czas ;)

Pewnie spora ilość osób właśnie na tym forum jest dlatego, że nie trzeba być nigdzie zrzeszonym, mieć legitymacji, płacić składek etc - także wszystkie spotkania i zloty są darmowe.

 

Karawaning to wolność w pełnym słowa tego znaczeniu.

 

A jak gdzieś nie chcą dać zniżek na hasło karawaning.pl to można przecież pojechać gdzieś indziej i po kłopocie.

Karty CCI funkcjonują głównie za granicą naszego kraju a tam karawaning.pl nie ma takiego przebicia...

 

Najlepsza ta taka legitymacja jak napisał GregorY 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego COLA, mam dla Ciebie propozycję, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Przesyłam Tobie link do organizacji, w której będziesz miał członkowstwo potwierdzone odpowiednią legitymacją. Wypełnij deklarację, wpłać wymaganą kasę na odpowiednie konto i ciesz się z otrzymanego dokumenu :ok:

 

My tu jakoś dajemy radę bez tego typu kwitów i mam nadzieję, że tak zostanie :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dostaniesz jak niżej:

 

"Członek PFCC:

1. otrzymuje rokrocznie legitymację uprawniającą do pierwszeństwa w otrzymaniu miejsca i do zniżek na

polskich campingach;"

 

i wtedy gdy miejsc brak?

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób już mocno zbliżamy sie do sformalizowania działań np. jako stowarzyszenie i wtedy zaczyna sie juz cała procedura. Myślalem o czymś bardziej prostym i mniej skomplikowanym a wracajac do jakis darmowych składek można by było z tego organizować np. raz w roku spotkania osób zrzeszonych na forum w celu integracji

:gitara::przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zrzesz w jakiś sposób ponad 8 tys. użytkowników forum

z czego większość jest nie aktywna

część na ogólnopolskie zloty k.pl nie jeździ z przyczyn własnych

jednym słowem - średnio możliwe i sensowne...

 

moim zdaniem jakakolwiek próba sformalizowania padnie - to nie takie proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legitymację, karty to może i fajna sprawa, ale pokazywać je możemy tylko między sobą bo innego znaczenia nie mają, naklejka jest honorowana ( jeśli jest ) więc i dodatkowe dokumenty są zbyteczne.

Natomiast aby zasilić ( utrzymywać nasze forum ) proponuję na zlotach ustawić puszkę i każdy niech wrzuci np.5 złociszy, ile może ile chce.

z flag , naklejek itd to nie jest duży pieniądz a puszka jest puszka

 

hm nic wspólnego to niema ze zniżką na kempingach ale może się przyda do utrzymania forum

Edytowane przez Marc_Mari (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

... Pojawiają się pieniądze - a co za tym idzie nieporozumienia i domniemania czyjegoś zysku. Stąd najkrótsza droga do problemów - m.in z US, kiedy ktoś "dobrze poinformowany" i do tego "obrażony" z forum złoży doniesienie. Dopóki nie ma pieniędzy - doputy żyjemy bezpiecznie.

czerwona.gif

I tu się w zupełności zgadzam z Kolegą. Chyba że założymy stowarzyszenie czy coś w ten deseń. Byśmy bezpiecznie mogli obracać finansami.Jednakże korzyści płynące z bycia posiadaczem legitymacji czy członkostwa do klubu będą nieadekwatne do poniesionych kosztów i ewentualnych nerwów z tym związanych.

 

Ktoś wspominał o darmowej reklamie pola kempingowego. Właściciele często pytają skąd o nich wiem, czy ktoś mówił czy wspominał etc. Dzięki jednemu z forumowiczów spędziłem miło czas w Dąbrównie ndaleko od Grunwaldu (- dzięki Ed - jeśli to czytasz) Właścicielka była miło zaskoczona, że ktoś ją polecił i że ona dobrze zna tę osobę. Tak więc rozmowa z właścicielem, wprowadzenie w temat i perspektywa reklamy na Naszym forum, chyba lepszy efekt przyniesie niż machanie komuś legitymacją przed oczami.cfaniaczek.gif

Pozdrawiam - Mbow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A może po prostu oddać DOBROWOLNIE 1% z podatku na utrzymanie serwisu KARAWANING PL,a co do legitymacji to wystarczy naklejka,oraz można sobie wydrukować kartkę z logo karawaning pl ze swoim LOGINEM i wkleić w szybie swojej cepki.drive.gifbanan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czerwona.gif

I tu się w zupełności zgadzam z Kolegą. Chyba że założymy stowarzyszenie czy coś w ten deseń. Byśmy bezpiecznie mogli obracać finansami.Jednakże korzyści płynące z bycia posiadaczem legitymacji czy członkostwa do klubu będą nieadekwatne do poniesionych kosztów i ewentualnych nerwów z tym związanych.

 

Ktoś wspominał o darmowej reklamie pola kempingowego. Właściciele często pytają skąd o nich wiem, czy ktoś mówił czy wspominał etc. Dzięki jednemu z forumowiczów spędziłem miło czas w Dąbrównie ndaleko od Grunwaldu (- dzięki Ed - jeśli to czytasz) Właścicielka była miło zaskoczona, że ktoś ją polecił i że ona dobrze zna tę osobę. Tak więc rozmowa z właścicielem, wprowadzenie w temat i perspektywa reklamy na Naszym forum, chyba lepszy efekt przyniesie niż machanie komuś legitymacją przed oczami.cfaniaczek.gif

Pozdrawiam - Mbow.gif

 

 

 

 

Myślę, że reklama szeptana (w tym przypadku-pisana), jest dużo lepsza, bo jest "szeptana" przez ludzi znających się na rzeczy wśród wielkiej rzeszy potencjalnych gości. Rzecz nie do pogardzenia. Ale też wydaje mi się, ze niektóre campy próbują się u nas reklamować. Był jakiś wątek zapraszający na Święta do jakiegoś campingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając forum przewinął mi się kilka razy temat zniżek na kempingach , ale nie znalazłem mechanizmu dzialania tej procedury.

 

Może zainteresuje Cię temat Camping Card ACSI - CC ACSI - był już wałkowany na tutejszym forum. Korzystam z tej karty już od kilku lat w Chorwacji, Włoszech, Słowenii i bardzo sobie chwalę choć fakt że najlepiej działa poza sezonem tj do początku lipca oraz po 20 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zawsze jak trafiam w Polsce na kemping to przy meldowaniu pytam czy może na chasło karawaning.pl dostanę jakiś procencik zniżek ?? Kto pyta nie błądzi a zawsze jakiś % cęcik sięmoże trafić:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.