Jump to content

Lakierowanie GFK

Jule
 Share

Recommended Posts

Chcialabym przelakierowac mojego Columbus-a. I teraz moje pytanie, moze ktos posiadajacy Niewiadowke interesowal sie tym tematem, bo moj Columbus jest w calosci robiony z GFK.... czy lakiernik samochodowy podejmie sie tego zadania ?

Czy moze jednak odpuscic lakierowanie i obkleic folia, tak jak obkleja sie autobusy ?

czy lakiernik samochodowy podejmie sie tego zadania ?

Myślę że tak przecież tworzywo też malują a folia fajna bo można wymyślać sobie wzory ale droga impreza

tak, tak wiem ze maluja, tylko tu raczej chodzi o techniczna strone tej roboty, czyli czy ktos jest w stanie pomalowac takiego "kolosa" hihi to trzeba by chyba bylo na drabinie robic albo cus :jump:

Myslisz ze oklejenie bedzie drozsze od lakierowania :)

Myslisz ze oklejenie bedzie drozsze od lakierowania :jump:

Niewiadówka około 2500zł , ale nie wiem jak trwałość na autobusach się trzyma :)

Jule, po polsku to sie nazywa LPS (laminat poliestrowo-szklany), pomalowac mozesz, trzymac sie bedzie ale jezeli masz pajaczki na powierzchni to po jednym sezonie bedziesz je mial na wierzchu farby

i nie ma na to rady (taniej)

Znam lakiernika który malował LPS. Wyszło ekstra i drogo. Wielkość detalu nie ma znaczenia.

Dzieki za podpowiedzi, to juz jakis punkt zaczepienia w rozeznaniu tematu mam. Jutro wysle wymiary Columbusa chlopaczkowi od reklamy ktory obkleja auta, niech mi zrobi wycene.... a pozniej rozejrze sie za jakims dobrym lakiernikiem niech tez powie swoje slowo.

ps. Columbusa chce na czarny metalik machnac :jump: tylko nie mowcie ze bedzie goraco, bo beduini tez chodza w czarnych sukmanach :) a do tego mam klime to jest mi rybka :)