Jump to content

kupno przyczepki

seba
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich serdecznie - zamiezam kupic salonke i prosze o rade - co o tym myslicie , moze ktos zna z dolnegoslaska jakis komis z sprowadzanymi przyczepami z gory dziekujehttp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T371235

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• seba

11

• Effendi

7

• krzysio

6

• noemi_s

4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wyglada calkiem fajnie tylko jakies lekkie wgniotki w gornej czesci drzwi no ii nie jest zbyt droga. Jezeli odpowiada ci taki uklad (jedno lozko) i bialy wystroj wnetrza to warto zobaczyc. Szkoda, ze nie opisano jej w ogloszeniu dokladniej

Witam!

bardzo fajna przyczepka - według tego co widac na zdjęciach :) jest mała i wszystko zależy na ile osób potzrebujesz przyczepki:)

cena tez atrakcyjna !

tak jak napisał MarcinT ma niewielkie wgnioty na drzwiach - ciekawe na skutek czego :)

najlepiej ja obejrzec samemu, zajrzec tu i tam, powachać czy niema dziwnych zapaszków wewnatrz, czy nie ma sladów jakis napraw dokonywanych przez domorosłego mechanika, sprawdzic instalacje i moze ponegocjowac troszke cene jesli juz sie zdecydujesz na kupno :jump:

aha! wazne jest czy cena obejmuje takze w wyposazeniu przedsionek !?

Jadąc z Wrocka na Jelcz, w jenej z miejscowości mniej więcej w połowie drogi (chyba Czernica) gośc handluje przyczepkami i kamperami, mnie się tam nie podobały ceny, ale byłem tam jakiś czas temu, tak ze możesz zajrzeć. Będziesz widział po lewej stronie jadąc w kierunku Jelcza plac z przyczepami. Powodzenia w poszukiwaniach.

witam -dzwonilem do wlasciciela i nie mam przedsionka , ma papiery ale nie ma ubezpieczenia ( moze mi przywiesc na lawecie ) , i w rozmowie wydawal sie ze mu nie zalezy na sprzedazy ???????? mam zone i rocznego synka i mysle ze salonka byla by najlepszym rozwiazaniem bo jestem wysoki i moge rozlozyc kopytka a te z dwoma spaniami nie wiem czy sie zmieszcze :jump:

witam -dzwonilem do wlasciciela i nie mam przedsionka , ma papiery ale nie ma ubezpieczenia ( moze mi przywiesc na lawecie ) , i w rozmowie wydawal sie ze mu nie zalezy na sprzedazy ???????? mam zone i rocznego synka i mysle ze salonka byla by najlepszym rozwiazaniem bo jestem wysoki i moge rozlozyc kopytka a te z dwoma spaniami nie wiem czy sie zmieszcze :jump:

witam -dzwonilem do wlasciciela i nie mam przedsionka

Ja bym sobie ta oferte darowal, przedsionek to istotna czesc a kosztuje sporo. No chyba, ze zejdzie jeszcze z ceny.

Przedsionek do takiej przyczepki to jakieś 700 - 800 zł. Do tego coś mi się wydaje że kuchenka nie ma pokręteł do regulacji palnika :jump:

Sam mam salonkę i powiem że dla mnie jest to rozwiązanie dla max 2 osób.

witam -dzwonilem do wlasciciela i nie mam przedsionka

w rozmowie wydawal sie ze mu nie zalezy na sprzedazy ????????

to tym bardziej odpusc sobie te oferte, poczekaj troszke moze trafisz na lepsza okazje :jump:

moze pomozecie mi w wyborze przyczepy - bylbym wdzieczny :jump: - jestem w tych sprawach laikiem . jak pisalem mam zone , roczne dziecko i chcemy zaczac zycie karavaningowcow , szukamy przyczepy do wyjazdow nad morze , jeziora i 9interesuja nas roczniki 87-90 rok(na tyle mam kasy). mam auto z silnikiem 2.2 d 83 konie i boje sie ze jakas ciezsza przyczepa bede sie ledwo turlal.napiszcie czy to prawda ze zima przyczepy tanieja.????? [/b] znalazlem jeszcze taka ale tez nie ma przedsionka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=223644862

Ta 2 propozycja fajna a z tym przedsionkiem to bez przesady no za 700 już można fajne znaleźć .Powodzenia w szukaniu wszystko jest ważne i czasami warto kopić bez przedsionka ale naprawdę igiełkę :jump:

mam auto z silnikiem 2.2 d 83 konie i boje sie ze jakas ciezsza przyczepa bede sie ledwo turlal.napiszcie czy to prawda ze zima przyczepy tanieja.????? [/b]

Ja mam 1.7TD 82KM i moją budkę ciągnie 100km/h :jump: Po sezonie zawsze tanieją, poczekaj trochę a niebawem handlarze naciągną przyczep z holandii.

po pierwsze - dziekuje wszystkim za pomoc :):] znalazlem przyczepe-facet sprowadza je bezposrednio z holandi (ma tego teca 380 ta druga propozycje na miejscu) a reszte na zamowienie, wplacam zaliczke 1000zl i on mi ja przywozi( troche sie boje- a jak bedzie cos z nia nie tak) :) te przyczepy mi sie podobaja----- sprite alpine albo dethews i namowil bym zone zeby dolozyc te 2 tysiaki-- co o tym myslicie ???? dzieki :jump:

seba, ten Sprite calkiem ladny i widac, ze jest nowy przedsionek Doremy ale nie badz w goracej wodzie kapany! Zauwaz, ze facet troche bezmyslnie daje te same opisy w aukcjach. Nawet masy sie pokrywaja mimo, ze przyczepy inne. Zanim mu zaplacisz, zapytaj go jak rozumie definicje "stan bardzo dobry" bo u niego wszystkie takie sa nawet te 25-cio letnie i przed wplata spisz z nim umowe abys potem nie byl zmuszony do odbioru zlomu na wlasne zyczenie.