Skocz do zawartości

Klasyk: BUERSTNER 4004 /81r

cityflipper

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za pierwszy dialog, nowy jestem...

Ja sobie zdaję sprawę z tego, że niewiele widać z tych zdjęć ale cóż. W stanie przyczepy nie ma mojej zasługi, tak jak ją przywieziono z Holandii w 2010. Ktoś ją miał do kwietnia tego roku, a ja od wtedy. 2 tygodnie nad morzem i to wszystko. Tam nie trzeszczy żaden fragment podłogi, nigdzie też nie cieknie. Miałem kupić pierwotnie coś po 90r ale w kilku oglądanych te skośne ściany przednie były zbutwiałe. Nowsze były już poza budżetem więc postanowiłem sięgnąć po starszą. Znalazłem tę, nie mogłem się oprzeć i kupiłem - nie żałuję!

post-11153-0-18094400-1350585813_thumb.jpg

post-11153-0-35652800-1350585839_thumb.jpg

dwa lata temu koło nas stała hobby z końca lat 70, szok patrząc jak teraz 10letnie budki mają problem z przeciekami i zgnilizną

a ile tego stoi po budowach

ważne że słuzy i jesteście zadowoleni :ok:

ważne że słuzy i jesteście zadowoleni :ok:

Otóż to, dała nam zadowolenie. Jesteśmy ludźmi o minimalnych wymaganiach co do komfortu.

A w tamtym sezonie jeździliśmy do Krynicy M. /1500km w dwie strony/ FLIPPEREM z... 1976r ! Mam zdjęcia, jeśli ktoś chciałby zobaczyć jeszcze brezentowy przedsionek...

A z tymi przyczepami 91-96 to sam się dziwię - często ciekną.

Witam

Bakista zapewne dorabiana ale jeżeli jest sucha to posłuży jeszcze długo :przyczepa:

Słowo słyszę pierwszy raz... zapewne chodzi o skrzynkę na dyszlu... tak, pewnie ktoś wyrzucił tamten blaszany kosz i zrobił z tworzywa + podłogę z siatki.

Przyczepa sucha, choć nie ma co wychwalać - ma swoje drobne cechy ujemne.

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)

proszę mi jednak wierzyć, że wolę tę tutaj od oryginalnej krągłej...

Ale wcale nie krytykuję !! Tylko stwierdzam :dzieki: A czy duża butla gazowa się zmieści??? Czy tylko drobiazgi ?? Pytam z ciekawości :serducha:

Edytowane przez RobiBona (wyświetl historię edycji)

Co Państwo powiedzą o tym na pierwszy rzut oka? 31 lat ma ten sprzęt, już prawie 32...

Zdjęcia robione były spontanicznie, bez jakiegokolwiek przygotowania.

Mam nieodparte wrażenie że temat założono głównie po to żeby przyczepę najzwyczajniej sprzedać :oslabiony:. Mam nadzieje że to tylko wrażenie :skromny:

Mam nieodparte wrażenie że temat założono głównie po to żeby przyczepę najzwyczajniej sprzedać :oslabiony:. Mam nadzieje że to tylko wrażenie :skromny:

Po tym co aktualnie wylądowało w koszu - nie myliłeś się. :D

Wrażenie to jest jednak mylne.

Jak mogę wytłumaczyć fakt, że szukam większej przyczepy i zarejestrowałem się tu po to, by popytać o łazienkę i podobne rzeczy. Wszedłem na forum po zalogowaniu, od razu na poradnik kupującego i pierwszy napotkany post był typu "szukam przyczepy do 6tys, mam na to tydzień". Ludzie tam piszący raczej delikatnie szydzili z ceny i tonu postu, więc napisałem co mam do EWENTUALNEGO zaoferowania, bo to czysta prawda. I od razu wyrzucono mój post, zapewne dlatego, że podałem cenę i telefon czyli bezpośrednią treść komercyjną. Potem jak wyczyszczono post to zerknąłem na dział sprzedaży i szybko zorientowałem się, że dział ten jest zablokowany - zapewne dużo handlarzy próbowało tu wejść i tym samym "skaleczyli" władze.

No ale... jakim znowu złem jest oferowanie 1szt (słownie: jednej) starej budy ze znikomym prawdopodobieństwem sprzedaży ze względu na wiek przedmiotu? Nie podałem adresu ani gg/www, nie pisałem sloganów typu "więcej do obejrzenia na placu" etc. Pomyślcie, proszę...

Tak że, moi drodzy, nie róbcie problemu i przyjmijcie mnie w poczet członków bez uszczypliwych uwag. Lub od razu zbanujcie.

OK?

Uff, dziękuję serdecznie.

P.S. Na każdym forum jest wiele złośliwości, a jeszcze więcej prowokacji - jak w w/w cytacie. Mam nadzieję, że potem będzie już tylko lepiej.

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)