Skocz do zawartości
KarawaningPl

Kemping Ośrodek Turystyczny ECHO

Rekomendowane odpowiedzi

KarawaningPl

Kemping Ośrodek Turystyczny ECHO

Ośrodek Turystyczny ECHO (camping) położony jest w zabytkowej części Zwierzyńca w bezpośredniej otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego. W pobliżu zlokalizowane są atrakcyjne zabytki Zwierzyńca m. in.: kościół "na wodzie", budynki pozostałe po Ordynacji Zamoyskich, willa Plenipotenta, zabytkowy browar. Blisko (ok 2km) jest również do Stawów Echo, pięknego kąpieliska położonego w Roztoczańskim Parku Narodowym. Camping jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Zwierzyńca, RPN i całego Roztocza. Ośrodek ECHO dysponuje 100 miejscami noclegowymi w 3, 5 i 6- osobowych domkach kempingowych z możliwością dostawki. Na terenie ośrodka znajduje się: boisko do gry w siatkówkę plażową, koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, zadaszony grill i miejsca na ogniska oraz nowa, przestronna, wygodna łaźnia i kuchnia z tarasem do "jedzenia".

lubelskie
Zwierzyniec

22-470 Zwierzyniec
ul. Biłgorajska 5

PEŁNY WPIS NA MAPIE KEMPINGÓW KARAWANING.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konrad_b

Bardzo ładnie położony, dobrze wyposażony kemping. Idealna baza wypadowa do zwiedzania Roztocza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GregorY

Oj chciałoby się znów tam pojechać na kilka dni...

Może Zundapp znow błyśnie jakimś pomysłem? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sisar

A parcele duże? Czy znowu ścisk?  Chciałbym tam jechać na majówkę ale obawiam się ścisku.... choć słyszałem, że to duuży kemping.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zundapp600

Sisar dawaj śmiało , miejsca na pewno nie braknie .

Sprawdz tylko kiedy bramy na sezon otwierają .

Tu znajdziesz kilka informacji

http://forum.karawaning.pl/topic/10282-7-10-06-2012-roztocze-i-ziemia-zamojska-zaprasza/?hl=%2Broztocze+%2Bziemia+%2Bzamojska

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomi

Witam, czy był ktoś może ostatnio na tym kempingu, bo mam zamiar się tam wybrać na weekend  sierpniowy, a nigdy tam nie byłem i ciekaw jestem jak wygląda sytuacja w takim okresie, sanitariaty(jadę z dzieciakami), dostęp do prądu i czy jest cicho i spokojnie .

Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam Tomek.

P.s. a może tam ktoś aktualnie przebywa.... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAn

Byliśmy na początku lipca br.

Kemping rozległy więc miejsca z pewnością nie zabraknie.Teren otwarty z małą ilością drzew, czyli słonecznie bez cienia.Usytuowanie przy ruchliwej drodze i parkingu dla TIRów.  Sanitariaty czyste i obszerne, prysznic w cenie pobytu.Jedynie punkt mycia naczyń odbiega standardem (metalowa rynna ). Energii nie podpinaliśmy dlatego nie wiem jaka jest zawartość prądu w prądzie, ale przyłączy jest wystarczająco.Możliwość zakupu drewna na ognisko u właściciela. Wiata i mini świetlica w razie niepogody. 

Na ciepłe dni polecamy kąpielisko nad stawami echo ! :yay:  Niestety kawałek od kempingu i wygodniej podjechać samochodem lub rowerkami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomi

Dziękuje za informacje, a jak z bezpieczeństwem teren jest zamykany, pilnowany jakiś dozór ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zundapp600

a jak z bezpieczeństwem teren jest zamykany, pilnowany jakiś dozór ?

Teren jest ogrodzony . Na recepcji jest ktoś 24 h na dobę , nie powinno być źle .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomi

Dziękuję za informację

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
budzik

Stan na koniec sierpnia 2013 - duży, słoneczny kemping,  miejscówki przestronne, nikt nikomu nie wchodzi na głowę. Teren oświetlony, brama nocą zamykana, więc bezpiecznie.  Nowy budynek łaźni -  świeżo i czysto. Jedyny problem to jak utrafić na ciepłą wodę do kąpieli ale problem pokonany po dwóch dniach pobytu i obserwacji innych wypoczywających. Obiekt bardzo blisko centrum Zwierzyńca. Sam Zwierzyniec to miłe miasteczko, mało zatłoczone, czyste z przystępnymi cenami dla odpoczywających. Polecam piękne trasy rowerowe. Dla tych którzy nie przywieźli swojego sprzętu jest masa wypożyczalni po 25 zł/doba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
norka9

Bardzo przyjemny i ładny Camping. Porządek i miła obsługa są dodatkowym atutem. Warto się wybrać żeby podziwiać teren Roztocza. Sam Zwierzyniec mała przytulna miejscowość gdzie spokojnie można odpocząć wraz z rodziną. Polecam również stawy Echo gdzie obok widziałem pasące się dzikie konie. Niesamowity widok.

Pozdrawiam i zapraszam do zwiedzenia parku Roztoczańskiego oraz skorzystania z Campingu Echo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ARRA

Witam wszystkich :-)

Siedzimy sobie z dwójką małych dzieci; nasz pierwszy wyjazd w życiu z budka. 

Powiem szczerze, że jest tu naprawdę fajnie i mam nadzieję,  że odbędzie się tu niebawem jakiś zlot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łza Włóczynutka

22 wrześna - kemping zamknięty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi