Skocz do zawartości

Kemping Ośrodek Turystyczny ECHO


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping Ośrodek Turystyczny ECHO

Ośrodek Turystyczny ECHO (camping) położony jest w zabytkowej części Zwierzyńca w bezpośredniej otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego. W pobliżu zlokalizowane są atrakcyjne zabytki Zwierzyńca m. in.: kościół "na wodzie", budynki pozostałe po Ordynacji Zamoyskich, willa Plenipotenta, zabytkowy browar. Blisko (ok 2km) jest również do Stawów Echo, pięknego kąpieliska położonego w Roztoczańskim Parku Narodowym. Camping jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Zwierzyńca, RPN i całego Roztocza. Ośrodek ECHO dysponuje 100 miejscami noclegowymi w 3, 5 i 6- osobowych domkach kempingowych z możliwością dostawki. Na terenie ośrodka znajduje się: boisko do gry w siatkówkę plażową, koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, zadaszony grill i miejsca na ogniska oraz nowa, przestronna, wygodna łaźnia i kuchnia z tarasem do "jedzenia".
lubelskie
Zwierzyniec

22-470 Zwierzyniec
ul. Biłgorajska 5


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sisar dawaj śmiało , miejsca na pewno nie braknie .

Sprawdz tylko kiedy bramy na sezon otwierają .

Tu znajdziesz kilka informacji

http://forum.karawaning.pl/topic/10282-7-10-06-2012-roztocze-i-ziemia-zamojska-zaprasza/?hl=%2Broztocze+%2Bziemia+%2Bzamojska

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, czy był ktoś może ostatnio na tym kempingu, bo mam zamiar się tam wybrać na weekend  sierpniowy, a nigdy tam nie byłem i ciekaw jestem jak wygląda sytuacja w takim okresie, sanitariaty(jadę z dzieciakami), dostęp do prądu i czy jest cicho i spokojnie .

Za wszystkie informacje będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam Tomek.

P.s. a może tam ktoś aktualnie przebywa.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na początku lipca br.

Kemping rozległy więc miejsca z pewnością nie zabraknie.Teren otwarty z małą ilością drzew, czyli słonecznie bez cienia.Usytuowanie przy ruchliwej drodze i parkingu dla TIRów.  Sanitariaty czyste i obszerne, prysznic w cenie pobytu.Jedynie punkt mycia naczyń odbiega standardem (metalowa rynna ). Energii nie podpinaliśmy dlatego nie wiem jaka jest zawartość prądu w prądzie, ale przyłączy jest wystarczająco.Możliwość zakupu drewna na ognisko u właściciela. Wiata i mini świetlica w razie niepogody. 

Na ciepłe dni polecamy kąpielisko nad stawami echo ! :yay:  Niestety kawałek od kempingu i wygodniej podjechać samochodem lub rowerkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stan na koniec sierpnia 2013 - duży, słoneczny kemping,  miejscówki przestronne, nikt nikomu nie wchodzi na głowę. Teren oświetlony, brama nocą zamykana, więc bezpiecznie.  Nowy budynek łaźni -  świeżo i czysto. Jedyny problem to jak utrafić na ciepłą wodę do kąpieli ale problem pokonany po dwóch dniach pobytu i obserwacji innych wypoczywających. Obiekt bardzo blisko centrum Zwierzyńca. Sam Zwierzyniec to miłe miasteczko, mało zatłoczone, czyste z przystępnymi cenami dla odpoczywających. Polecam piękne trasy rowerowe. Dla tych którzy nie przywieźli swojego sprzętu jest masa wypożyczalni po 25 zł/doba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bardzo przyjemny i ładny Camping. Porządek i miła obsługa są dodatkowym atutem. Warto się wybrać żeby podziwiać teren Roztocza. Sam Zwierzyniec mała przytulna miejscowość gdzie spokojnie można odpocząć wraz z rodziną. Polecam również stawy Echo gdzie obok widziałem pasące się dzikie konie. Niesamowity widok.

 

Pozdrawiam i zapraszam do zwiedzenia parku Roztoczańskiego oraz skorzystania z Campingu Echo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Byłem 17 listopada w Zwierzyńcu i przy okazji podjechałem, żeby zobaczyć, gdzie ten kemping jest położony. Lokalizacja jest naprawdę bardzo fajna. Idealna na zawiedzenie roztocza. W przyszłym roku mam zamiar z całą rodzinką wybrać się na 3-4 dni, żeby pozwiedzać te piękne okolice.:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.