Skocz do zawartości

Pomoc i opinie o ogłoszeniu

Sieniek0916

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o opinie o przyczepie: http://moto.allegro.pl/hobby-classic-10h-1991-rok-i2692490951.html

Jestem zainteresowany kupnem tej przyczepy proszę wszystkich o opinie o przyczepie i jak ktoś zna to o sprzedającym.

Z góry dziękuję za pomoc i opinie.

Egzemplarz zachęcający, do Lagusi akurat.

Przy kedrach po obu stronach mogło być coś robione bo nie wygląda to na fabryczne.

Zużycie adekwatne do wieku ale na +

Sprzedający za zgodność z opisem ma ocenę 5.0, komentarze właściwie to 100% pozytywnie.

To są już 2 argumenty zachęcające do odwiedzin. Szczegółów dopatrzeć się nie idzie, więc przed wręczeniem gotówki, emocje do kieszeni i czujność na maxa. Taki wysiłek chyba cię nie wykończy :)

Powodzenia.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)

Witam

Proszę o opinie o przyczepie: http://moto.allegro....2692490951.html

Jestem zainteresowany kupnem tej przyczepy proszę wszystkich o opinie o przyczepie i jak ktoś zna to o sprzedającym.

Z góry dziękuję za pomoc i opinie.

Jako, że mam najbliżej postaram się do końca tygodnia zerknąć na tą przyczepkę.

(...)

widac, ze handlarz po placyku cepek.

Ależ on tego nie ukrywa. Zaprasza na stronę swojej firmy.

A ja... jak zwykle optymistycznie wierzę, że jest to jeden z nielicznych uczciwych handlarzy.

Przygotowana do sprzedaży, tak to widać, może sprzedający ma wysokie poczucie kultury i estetyki.

.

Czekamy zatem na opinię GrzesiekW, na koniec tygodnia.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)

Grzes zwróc uwage na lewy przedni narożnik.

wg. mojej oceny patrząc na spasowanie paska (a raczej brak spasowania) na dole ścian wygada jakby bagażnik był z innej budki...? :hmm: to tłumaczyłby pogięta blachę wyżej w lewym narożniku...

wg. mojej oceny patrząc na spasowanie paska (a raczej brak spasowania) na dole ścian wygada jakby bagażnik był z innej budki...? :hmm: to tłumaczyłby pogięta blachę wyżej w lewym narożniku...

Gregory tak wyglądała blacha nad bakistą w naszej budzie po naprawie.

albo one tak po prostu wyglądają

bakista jakoś nienaturalnie idealna ale nie ma się co czepiać

trzeba zobaczyć i już

bo kąsek ciekawy:)

eeee nieee... złudzenie optyczne.

bakista jest trochę węższa niż sciany budki więc dla zdjecia zrobionego pod tym kątem ewentualne niespasowanie naklejki moze tak wyglądać.

Ewentualną informacją o uszkodzeniu będzie również brak plastykowych zakończeń listwy aluminiowej biegnącej przez środek sciany a także wszelkie deformacje i nierówności bakisty na tej samej wysokości.

Zresztą.. wyoblenia tej nieszczęsnej blach to temat dyskusyjny - czasami wystarczy lekko nacisnąć, żeby się zapadła i potem jest problem jak ja naprostować. Podobnie też gdy rozbieramy bok - jej deformacja to w zasadzie 100% pewnik - Rosołek moze to potwierdzić bo mamy wspólne doświadczenia w tym temacie.

Skwitować można to tylko w jeden sposób: ten typ tak ma.

A poza tym GEMIX zna się na rzeczy więc czekajmy spokojnie na jego powrót.