Skocz do zawartości

Brak klucza do wlewu wody z zewnątrz

andrewife

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej Adrii jest pojemnik na wodę zabudowany pod łóżkiem. Wlew znajduje się na ścianie przyczepy i jest zamykany na kluczyk.

post-2252-0-18663800-1349442437_thumb.jpg

Problem w tym, że poprzedni właściciel nie miał do tego klucza ( z wody w środku nigdy nie korzystał) Jak to w najtańszy sposób naprawić? Wziąć ślusarza żeby wymnienił wkładkę? Czy taniej byłoby odkręcić jakoś (jak) cały wlew od ściany i wymienić np. na taki:

Wlew

post-2252-0-67476700-1349441962_thumb.jpg

Edytowane przez andrewife (wyświetl historię edycji)

Jedź w Łodzi na ul. Wróblewskiego

https://maps.google....&num=1&t=m&z=17

awaryjne otwieranie zamków.

Korzystają z ich usług Policja inne służby.

Na pewno ci otworzą.. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)

Witam .

Rozwiercić zamek i wymienić . Koszty otwierania przez wyspecjalizowaną firmę też są niemałe .

http://allegro.pl/wlew-wody-fiamma-z-kluczem-duni-okazja-i2691241921.html

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)

No właśnie się zastanawiam czy po prostu wymiana wlewu nie byłaby z tego najtańsza (ok. 70zł)?

Zacząłem nawet przeglądać internetowe poradniki o lockpickingu cfaniaczek.gif . Nie sądzę żeby taki zamek był trudny do otwarcia. 2 wytrychy i powinno pójść, tylko trzeba je najpierw mieć...

wymiana moim zdaniem lepsza i zawsze masz nowe

jakiś gościu z pogotowia zamkowego - szczególnie w większym mieście - zobaczywszy karawaningowca(pewnie dziany gość) może wziąć też niezłą kasę za to - do tego dorobienie klucza? bez sensu - ja bym się nie zastanawiał tylko wymienił na nowy - np. ten Fiammy

Gadałem z gościem co korzystał z ich usług - fakt zależy od tego gdzie, jaki sprzęt jest do otwarcia cennik waha się od 20zł za zamek ( "OD" jak w promocjach") nie jest to piląca sprawa wiec jeżeli chcesz skorzystać z ich usług to staraj się aby nie wyglądało że ci zależy na czasie. cena wtedy maleje, ale oczywiście możesz zacząć czy to w ogóle się opłaca :D

Ja osobiście wole jak wszystko działa w pojeździe kempingowym i niekoniecznie wymieniam na nowe :D (naprawa daje dużo satysfakcji)

No i sprawa się rozwiązała. Dzięki Tomii za sugestię piwo.gif. Okazało się, że klucz od głównych drzwi pasował. Wygląda na to, że poprzedni właściciel faktycznie nigdy tam nie zaglądał a ja zawierzyłem mu na słowo, że klucza nie ma.

No to zawsze kilkadziesiąt złotych w kieszeni... trochę dorzucę i będzie na wymianę zużytych okładzin do AKS-a grinser006.gif

Edytowane przez andrewife (wyświetl historię edycji)