Skocz do zawartości

poszukuje przyczepy do 6 tyś

mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że tak na skróty, ale może patrzyłeś tu?:

http://forum.karawaning.pl/topic/12413-s-burstner-3803-1985-rok-zarejestrowany-w-pl-rybnik-dmc-850/

i tu:

http://forum.karawaning.pl/topic/12392-s-przyczepa-wilk-ci-sport-360-dmc-750-1982zarejestrowana-5000-zl/

może nie jest to jakies szaleństwo ale w tej cenie sam rozumesz, że wybór raczej ograniczony.....

Ależ koledzy - pytający nie napisał nic o stanie tecdhnicznym tej przyczepy. W tych warunkach - wybór przecież jest przeogromny! Sam mogę pokazać komis, gdzie przyczepy w podanym przez kolegę przedziale - to jedne z droższych! A ma ich na placu całą masę.

A tak poważnie, to chyba kolega mp-pp żąda cudów. Przecież przy tak ograniczonych funduszach, to na tym forum niektórzy szukali przyczepy nawet ponad 2 lata, a w końcu i tak kupili droższą. Jeśli nie będzie wyjątkowej okazji, to nie wróżę sukcesów.

popieram przedmówcę będzie ciężko - warto by było napisać trochę więcej o szukanej przyczepie, etc.

post zainteresowanego wygląda jakby pisał w kafejce internetowej na dworcu PKP i śpieszył się na pociąg i musiał już biec na peron:):niewiem:

Witam poszukuje przyczepy dla kolegi do 6 tys 3-4 osobowej proszę o pomoc mam na to tydzień dmc 750 dobrze jak by była łazienka dzięki

Nie wiem jaką musiałbym żądać prowizję za wyszukanie w ciągu tygodnia budki spełniającej takie wymogi :)

Żarcik taki :)

.

O ile kryteria są do zrealizowania, to jeden z nich sądzę jest nie do osiągnięcia: 7 dni . Cudów życzę i powodzenia.

.

.

.

PS. A może mp-pp próbował swojego kolegę przekonać że jego wymogi są nie do osiągnięcia i na dowód tego, znając z góry nasze zdanie, założył temat by mu to udowodnić niewiem.gif

post zainteresowanego wygląda jakby pisał w kafejce internetowej na dworcu PKP i śpieszył się na pociąg i musiał już biec na peron:):niewiem:

Jednemu nie działa "Shift" i nie używa dużych liter 033102bebe_1_prv.gif, a innemu nie działa kropka i przecinek smirk(1).gif.

Ja łazienkę odpuścił bym na starcie. Bez łazienki jest szansa że coś się znajdzie.

Witam poszukuje przyczepy dla kolegi do 6 tys 3-4 osobowej proszę o pomoc mam na to tydzień dmc 750 dobrze jak by była łazienka dzięki

Kolega grześ ma fajnego knausa w tej cenie. Napisz, zadzwoń :)

Nie przesadzajcie. Nie jest aż tak źle. Jeśli tylko kolega kolegi dołoży 700 złotych, i pogodzi się z corocznym przeglądem, to u pana Kazika w Ostrowie jest coś takiego:

http://www.karawaning.net/city.htm

Owszem, przyczepka leciwa, ale jeśli w bardzo dobrym stanie, to za takie pieniążki chyba akceptowalna?

Maciek

Edytowane przez maciej68 (wyświetl historię edycji)

Hmmm... jeśli jest w dobrym stanie, to kolega kolegi miałby dużo szczęścia. Rzeczywiście - wygląda ładnie. trzeba by ją pomacać. Przednia ściana wygląda mi jakoś troszkę dziwnie, ale to może wynikać z nienajlepszych zdjęć.

Owszem, wygląda ładnie. Ale my się tu wysilamy, a główny zainteresowany zamilkł. Byłem w zeszłym roku na wycieczce u pana Kazika, tak sobie przejechałem 400km w ramach relaksu i celach zapoznawczych. Wtedy obejrzałem w sumie wszystkie przyczepki na jego placu, wszystkie były zacne i nie budziły zastrzeżeń.

Maciek