Skocz do zawartości

Cepka w WLKP (okolicze Pniew)

mafik

Rekomendowane odpowiedzi

Ta budka stoi w miejscowości Kamionna, właśnie wczoraj zwróciłem na nią uwagę. W tamtej okolicy jest jeszcze kilku innych handlarzy. Najlepiej zarezerwuj sobie cały dzień na obejrzenie ich bo chyba nie będziesz jechał taki kawał dla jednej budki?

Poza tym widać na zdjęciu, że z tyłu z lewej strony poszycie jest chyba zaklejone taśmą?

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)

jutro jade ogladac z rana, to sie okaze ile ta tasma McGaiwera warta i co sie pod nia kryje...

No i brawo! Zadowolony z decyzji? - my też. Z usterkami dasz sobie radę, porobisz po swojemu co Ci nie pasi i będzie fajno.

A co było pod warstewką sławetnej gajwerowej tasiemki? Przyznaj się, bo ja wiem dokładnie :skromny:

A co było pod warstewką sławetnej gajwerowej tasiemki? Przyznaj się, bo ja wiem dokładnie :skromny:

A co ogladales i nie wziales ???

Zrobie fotke i przysle - samo zobaczycie i ocenicie - ogolnie nie do nienaprawienia - jest uszkodzone poszycie na dlugosci okolo 20-25 cm do i glebokie wgniecenie (na okolo 3-4 cm. Plan naprawy jest, tylko nie wiem jak z realizacja - licze na Wasza pomoc. Zrobie zdjecia, puszcze na forum i bedziemy obgadywali.

Z zakupu poki co zadowolony, prawie wszystko dziala - z rzeczy do wymiany bateria na zlewozmywaku i do przeczyszczenia bateria w lazience, klima, ogrzewanie, ladowka, kuchenka, woda zimna/ciepla, spluczka i wszystkie swiatelka dzialaja.

Jade pokazac rodzinie, bo nie widzieli jeszcze, jak wroce zdam krotka fotorelacje.

Pzdr, Marcin.

A co ogladales i nie wziales ???

(...)

Nie, nieeeee, to był z mojej strony żarcik ;)

Na odpowiednio skonstruowane moje pytanie z zaznaczeniem że wiem, od razu miałem odpowiedź: Warstewka kleju :)

Takie uszkodzenie nie jest groźne, bo jest to "rana cięta" z lokalnym uszkodzeniem, nic więcej jak sądzę nie ucierpiało.

Ważne by określić kierunek od której strony szło uszkodzenie.

No, zadowolenia życzę.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)

gratuluję wiec zakupu bo przyczepka bardzo ładna

również dołączam się do listy oczekujących na zdjęcie - co jest pod tą taśmą ?:)

Mała galeryjka ponizej, ale najpierw zdjeciowka z Pniew, gdzie dorobilem sie pierwszego w zyciu urzadzenia VIAbox...

post-10907-0-48260900-1349534359_thumb.jpg

1) klima (nie wiem czemu dmucha mocniej na jedna strone - czesc sypialniana),

post-10907-0-35919000-1349533160_thumb.jpg

2) no wlasnie, zaczynajac od prawego gornego rogu: wskaznik poziomu wody czystej/brudnej (tylko, ze do brudnej nie mam czujnikow), kontakt, włacznik zewnętrznego oświetlenia, i wlasnie nie wiem, co to to z tym czerwonym swiatelkiem

post-10907-0-65820000-1349533168_thumb.jpg

3) zaczep ze stabilizatorem i caly uklad przeniesiania napedu, chyba ALKO :)

post-10907-0-86619200-1349533176_thumb.jpg

4) kuku 1

post-10907-0-24262900-1349533184_thumb.jpg

5) kuku 2

post-10907-0-69487000-1349533188_thumb.jpg

6) zdjecie "an face"

post-10907-0-46400200-1349533204_thumb.jpg

7) daszek

post-10907-0-04891300-1349533210_thumb.jpg

To tyle - naprawde krotka galeryjka, ale nie ma sie jeszcze czym chwalic, oprocz pierdacznika w srodku, najwazniejsze, ze sie podoba rodzinie i tej, ktora lubi najbardziej pomarudzic, czyli drugiej polowie. Dzisiaj zdjete wszystkie pokrowce i zalonki do prania, pomierzone materace (lub jak ktos woli miejsca do spania) w celu dokupienia przescieradelek z gumka na przyszlosc.

No to teraz czekam na opinie ekspertow, co i jak i gdzie ??? Najbardziej zalezy mi na instrukcjach naprawy boku, z reszta sobie jakos poradze: kranik/bateria w kuchni + wymiana wylewki w lazience, dolozenie zaslonki w lazience (chcemy docelowo miec tam prysznic dla dzieciakow no i dla siebie tez), montaz uchwytu pod telewizor, i pare innych pierdol, ktore moga sie okazac niezbedne w przyszlorocznych podbojach Europy...

Pzdr, Marcin.

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)