Skocz do zawartości

traumatic-S3000

dawidbis

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest regula ze kazdy trumatic posiada nadmuch. sytuacje gdy nic nie wskazuje ze takowy byl zamontowany w obudowie jest sprawa normalna.

Nienormalna bylaby sytuacja gdyby bylo rozprowadznie po przyczepie a nie bylo wentylatora

co do slabego grzania powiedz kolego czy palnik pali sie cal apowierzchnia? duzy jest plomien? jakiego koloru jest plomien? slabo grzeje mimo iz sam jest bardzo goracy?

nie jest regula ze kazdy trumatic posiada nadmuch. sytuacje gdy nic nie wskazuje ze takowy byl zamontowany w obudowie jest sprawa normalna.

Nienormalna bylaby sytuacja gdyby bylo rozprowadznie po przyczepie a nie bylo wentylatora

co do slabego grzania powiedz kolego czy palnik pali sie cal apowierzchnia? duzy jest plomien? jakiego koloru jest plomien? slabo grzeje mimo iz sam jest bardzo goracy?

palnik pali sie cala powierzchnia plomien nie wiem czy jast duzy czy maly regulator wcale nie reaguje tylko wylancza kolor niebieski w wiekszosci pali sie tak samo kolorystycznie jak palniki od kuchenki

rozumiem ze od momentu zaplonu zwiekszajac pokretlem plomien sie nie zwieksza?

jezeli masz jakiekolwiek pojecie o mechanice i dzialaniu urzadzen gazowych typu domowy gazowy podgrzewacz wody itp to rozbierz palnik, przeczysc dysze, przesmaruj zawory itp

to nie jest takie straszne na jakie wyglada

Poczytaj forum, tam ten problem został dokładnie opisany. W moim przypadku pomogło kilka kropel oleju jadalnego dozowanych w miejscu gdzie wychodzi pręt pokrętła.Niczego nie musiałem rozbierać,a trumatic hula już drugi rok.

. W moim przypadku pomogło kilka kropel oleju jadalnego dozowanych w miejscu gdzie wychodzi pręt pokrętła.

Z tym olejem jadalnym to bym uważał !!!.

Jak nabierze kurzu , temperatury to robi się z niego niezły klej !

Czy nie lepiej użyć zwykłego oleju silnikowego ?

Z tym olejem jadalnym to bym uważał !!!.

Jak nabierze kurzu , temperatury to robi się z niego niezły klej !

Czy nie lepiej użyć zwykłego oleju silnikowego ?

Jest taki smar który nazywa się BALLISTOL i na pewno będzie lepszy niż olej jadalny, olej silnikowy czy nawet WD40.

Pozdrawiam.

Ja zastosowałem olej silikonowy. Jest łagodny dla uszczelek gumowych.

Po pół roku rozbierałem zawór i muszę przyznać, że olej ładnie spenetrował cały zawór, nic nie zakleił etc. jednym słowem polecam.

dawidbis, masz jeden czy dwa palniki? Jeśli dwa: odpala Ci się drugi (większy) palnik?

Ja zastosowałem olej silikonowy. Jest łagodny dla uszczelek gumowych.

Po pół roku rozbierałem zawór i muszę przyznać, że olej ładnie spenetrował cały zawór, nic nie zakleił etc. jednym słowem polecam.

dawidbis, masz jeden czy dwa palniki? Jeśli dwa: odpala Ci się drugi (większy) palnik?

Jezeli chodzi Ci kolego o gazowke to mam dwa oalniki i pala sie dwa

Jakoś przegapiłem Twoją odpowiedź...

Temat dalej aktualny, czy poradziłeś sobie z problemem?

Jeśli problem jest dalej - to powiedz: jesteś w stanie regulując pokrętłem wygasić duży palnik?

Czy pokrętło kręci się lekko, czy z oporem/zacięciami..?

Jak wysoki jest płomień? Tak na oko - pół cm, czy raczej ok. 4 -5cm..?