Skocz do zawartości

Lunar Lexon

mafik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-lunar-lexon-jak-nowa-2007-i2641100014.html

Co sadzicie o tym cacuszku, to primo. Secundo - czy jest ktos z okolicy, kto moglby podjechac i sprawdzic to i tamto, chodzi glownie o stan przyczepy w srodku i nazewnatrz, czy nie jest po jakims zalaniu i takie tam pierdudaty.

Ma to byc moja pierwsza przyczepa, ale juz jestesmy po jednym wyjezdzie rodzinnym, wiec wszyscy sie przekonali co do koncepcji wakacji w przyczepie (a raczej z przyczepa).

Czekam na info.

Pzdr, Marcin.

jak sie nie myle to wczesniej gosc z wyzsza cena zaczynal...

cena niska bo po pierwsze to angielka /cepki tansze niz europejki/, po drugie to duzy grzmot - a na takie cepki musi byc chetny...

nie odrzucaj ogloszenia - zapodaj swoja cene gosciowi - moze sprzeda skoro sie juz jakis czas meczy ze sprzedaza :)

cena niska rowniez zacheca do dokladnych ogledzin :)

cena niska rowniez zacheca do dokladnych ogledzin :)

To wiem.

Jak dzwonilem, to mowil, ze nie zarejestrowana, ale po przegladzie, wszystkie dokumenty przetlumaczone, itd.

Kupa kilometrow do zrobienia i trzebaby ja jeszcze przyciagnac na lawecie, bo przecie nie bede 2 razy dymal po nia - no chyba ze opusci na to jezdzenie...

Pzdr, Marcin.

Jak chcesz to możesz mnie umówić na poniedziałek ( będę w Nysie) pomiędzy godzinami 9-14. Przyczepa w ogłoszeniach już chyba drugi rok, zdjęcia wciąż takie same, tylko cena ostro spada. Skąd jesteś?

PS. Na lawecie to jakiś bezsens - to kawał grzmota, jak nie rejestrowana to trzeba dokładnie przejrzeć papiery.

Edytowane przez Kocer (wyświetl historię edycji)

Jak chcesz to możesz mnie umówić na poniedziałek ( będę w Nysie) pomiędzy godzinami 9-14. Przyczepa w ogłoszeniach już chyba drugi rok, zdjęcia wciąż takie same, tylko cena ostro spada. Skąd jesteś?

Warszawka...

PS. Na lawecie to jakiś bezsens - to kawał grzmota, jak nie rejestrowana to trzeba dokładnie przejrzeć papiery.

To jak inaczej odjechac na kolach takim nabytkiem ???

Pzdr, Marcin.

tak jak Kocerek wspomnial - trzeba dokladnie tez papiery sprawdzic - nie zarejestrowana bo sie nie chcialo /na handel/ czy sie nie dało...

nie wiem jak do konca jest z angielkami ale wymagaja wiecej zachodu przy rejestracji i chyba opini rzeczoznawcy

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)

To jak inaczej odjechac na kolach takim nabytkiem ???

Pzdr, Marcin.

Najlepiej zmusić gościa, żeby zarejetrował, tym bardziej ma wszystko co potrzebne gotowe ( przegląd i tłumaczenie papierów ), nic więcej do szczęścia nie trzeba. Sto parę złotych i po temacie. Ubezpieczenia nawet nie musi kupować, a Ty możesz kupić na miękki dowód. Rejestracja mojej angielki zajęła mi z tymi papierami, które ma ten gość pół godziny. ( Opole) Jak znam życie to jak go zapytasz o taką opcję to powie Ci , że nie ma czasu i t.p.

PS: ja przeleciałem ze swoją na angielskich blachach około 200 km do domku. Wiem, że to nielegalne, ale nie miałem chwilowo innej opcji.

Edytowane przez Kocer (wyświetl historię edycji)

warunek, od którego w ogóle bym zaczął rozmowę ze sprzedającym to rejestracja...zarejestruje to kupuję. tyle w temacie. pewnie jeszcze przygotuje umowę że kupisz nie od niego tylko anglika..? i szukaj wiatru w polu....:hej:

warunek, od którego w ogóle bym zaczął rozmowę ze sprzedającym to rejestracja...zarejestruje to kupuję. tyle w temacie. pewnie jeszcze przygotuje umowę że kupisz nie od niego tylko anglika..? i szukaj wiatru w polu....:hej:

Wspominal cos o sprzedazy przez komis....

Marcin.

Chetnie skorzystam z propozycji, tylko zanim Cie pofatyguje, zadzwonie jeszcze do kolesia i pomecze o pewne szczegoly.

Marcin.

(...)

cena niska bo po pierwsze to angielka /cepki tansze niz europejki/, po drugie to duzy grzmot

(...)

Po trzecie cena minimalna nie jest osiągnięta.

(...)

mowil, ze nie zarejestrowana, ale po przegladzie, wszystkie dokumenty przetlumaczone, itd.

(...)

Taaa, czyli już jest "zrobiona na 2007r." Klasyka.

(...)

cena jakas niska, jak na taki kawal przyczepy i tak mlody rocznik.

Jaka jest nieoficjalna jej cena? W aukcji minimalna nie jest osiągnięta.

(...)

nie zarejestrowana bo sie nie chcialo /na handel/ czy sie nie dało...

(...)

Dlaczego jest nie zarejestrowana ale po badaniu technicznym, które i tak nie upoważnia do poruszania się po drogach?

Już wyjaśniam:

Na badaniu diagnosta - po odpowiednim przygotowaniu egzemplarza, ma obowiązek stwierdzić rok produkcji . Więc zrobiony został rok produkcji hm... 2002, nieeee.... 2005.... eee też nie.... 2007 o tak i tak Diagnosta w kwitach wpisał na podstawie oględzin.

Nie rejestrowana bo:

Bo sprzedający wówczas nigdzie nie widnieje w papierach, po co ma nadstawiać głowę za fałszerstwa?

Tak może być i w tym egzemplarzu na 99%

Jaka jest nieoficjalna jej cena? W aukcji minimalna nie jest osiągnięta.

caly czas oscylujemy przy kwocie okolo 30 000 bo tyle stala na poprzednich aukcjach :)

http://allegro.pl/pr...2597406100.html

jak i na obecnej aukcji :)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)