Skocz do zawartości

Kto jest z Lubuskiego? Ręka w górę


maciej68

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, temat wywołałem, a tu spory odzew wystąpił. Zaś trza będzie lokalny zlot na wiosnę/lato sporządzić.Obecność wszystkich występujących w wątku obowiązkowa będzie.

Maciek

 

Ja się piszę* o ile czas pozwoli.

 

 

 

 

 

* Byle nie Sława :sciana::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja również lubuskie racula koło zielonej góry dokładnie bardzo chętnie udam sie na zlot osobiście proponuje łagów

a jest w Łagowie jakieś pole dostosowane do cepek?

chyba że ośrodek "Promyk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też WITAM!

Mam moją pierwszą przyczepę w życiu od niedawna. Na razie jeszcze nie śmigaliśmy z nią nigdzie. Już się nie mogę doczekać wiosny...lata.

Spotkanie powinno być gdzieś w okolicy Łagowa, moim zdaniem. Tam jest pięknie no i w środku naszego przepięknego województwa czyli sprawiedliwie:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Dworku podobno od tego roku infrastruktura pozwala na stawianie przyczep. Na stronie www zdjęć jeszcze nie ma, niebawem mają się pojawić. A okolica piękna, dzika. W Łagowie zupełnie inny klimat i również obawy mam co do miejsca. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Dworku podobno od tego roku infrastruktura pozwala na stawianie przyczep. Na stronie www zdjęć jeszcze nie ma, niebawem mają się pojawić. A okolica piękna, dzika. W Łagowie zupełnie inny klimat i również obawy mam co do miejsca. . .

 

czy chodzi Ci o to miejsce? 

 

http://www.nowydworek.com/?kontakt,6  ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kto jest z Lubuskiego? - ręka w górę proszę

 

Mianowicie chodzi mi po głowie koncepcja mniej lub bardziej formalnego zrzeszenia forumowiczów z województwa Lubuskiego i okolic. Na sam początek pytanie: jak myślicie? Czy w ogóle koncepcja takiego zrzeszenie ma sens? Mamy już tu zrzeszenia różnych braci/sekt z dalekich od nas województw. Oni się mile spotykają i sympatycznie razem spędzają czas na lokalnych spotkaniach. A w Lubuskim jest cisza. Stąd taki mój pomysł.

 

Zatem, na samym wstępie, bardzo proszę aktywnych forumowiczów z Lubuskiego o odpowiedzi w niniejszym wątku i potwierdzenie, że są właśnie stąd. A potem pomyślimy co dalej, i czy w ogóle ta moja koncepcja ma sens.

 

 

Maciek

Ja urodziłem sie w Jeziorach po wojnie a mieszkałem w Borowie k/Swiebodzina ,gdzie ukonczyłem 5-c klas a pózniej los rzucił mnie na pomorze,a od 45-u lat jestem zaobrączkowany w łodzi,ale kiedys zakotwiczyłem sie na plaży Borowskiej (jez.Niesłysz Vel Niesulickie) i tam mi zleciało po kolei chyba 11-ce lat zwłaszcza na nurkowaniu bo jezioro jest super pod każdym względem,a teraz siedzę w Mikołajkach,ale żeby się spotkac to myslę ze i bez zrzeszenia się mozna,chociaż takie przypadkowe są bardzej owocne,bo po nich się mniej choruje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło ja tez urodzony na tych ziemiach bo w Zarach i tez zaraz po wojnie i chętnie w jakims letnim (czytaj ciepłym) czasie sprawdził bym co tam się zmieniło :hmm::swieca: .Z chęcią wybrałbym się na jakis zlocik lub odwiedził jakies pole kempingowe :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkargul:
Jeśli to, co widzę na zdjęciu, to Twoja pierwsza przyczepa, to zazdraszczam :-) Przepiękna, przyciągnij ją w Boże Ciało "Pod Brzózki" w Ustroniu Morskim.

Szyszki z Czerwieńska
Nie bajdurzyć mi tu, tylko się szykować i zawitać Pod Brzózki.

Bluesman
Akcje spontaniczne nie wymagają jakiegoś szczególnego omawiania na forum. My po prostu tam się wybieramy i ciekawi jesteśmy, czy ktoś z naszej okolicy również zawita.

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkargul:

Jeśli to, co widzę na zdjęciu, to Twoja pierwsza przyczepa, to zazdraszczam :-) Przepiękna, przyciągnij ją w Boże Ciało "Pod Brzózki" w Ustroniu Morskim.

 

Szyszki z Czerwieńska

Nie bajdurzyć mi tu, tylko się szykować i zawitać Pod Brzózki.

 

Bluesman

Akcje spontaniczne nie wymagają jakiegoś szczególnego omawiania na forum. My po prostu tam się wybieramy i ciekawi jesteśmy, czy ktoś z naszej okolicy również zawita.

 

Maciek

Czołem,

 

w Boże Ciało będę niedaleko bo w Dźwirzynie ale bez przyczepy. Zaplanowałem to i zadatkowałem jeszcze przed zakupem przyczepy:-(

Przy następnej okazji na pewno przejadę...

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.