Skocz do zawartości

Kto jest z Lubuskiego? Ręka w górę


maciej68

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest z Lubuskiego? - ręka w górę proszę

 

Mianowicie chodzi mi po głowie koncepcja mniej lub bardziej formalnego zrzeszenia forumowiczów z województwa Lubuskiego i okolic. Na sam początek pytanie: jak myślicie? Czy w ogóle koncepcja takiego zrzeszenie ma sens? Mamy już tu zrzeszenia różnych braci/sekt z dalekich od nas województw. Oni się mile spotykają i sympatycznie razem spędzają czas na lokalnych spotkaniach. A w Lubuskim jest cisza. Stąd taki mój pomysł.

 

Zatem, na samym wstępie, bardzo proszę aktywnych forumowiczów z Lubuskiego o odpowiedzi w niniejszym wątku i potwierdzenie, że są właśnie stąd. A potem pomyślimy co dalej, i czy w ogóle ta moja koncepcja ma sens.

 

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maciej68 :] , spotykamy się :gitara: nie martw się dzieje się śroednio coś co miesiąc cfaniaczek.gif (lubuskie,dolnośląskie,opolskie,ślaskie, małopolskie,lubelskie ,świętokrzyskie no i jest ktoś z wielkopolski ) zatem wypatruj spotów i do zobaczenia na szlaku :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że dzieje się wszędzie, tylko nie u nas. Owszem, nie potrzebna jest jakaś większa organizacja, żeby się spotykać, tymczasem fajnie byłoby wiedzieć, czy z Lubuskiego jestem tylko ja i Szyszki :-)

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

czy w ogóle ta moja koncepcja ma sens.

 

 

Ma sens. Jest nas tu sporo, tzn więcej , no... hm... całkiem dużo , nawet wielka rzesza, ogrom - coś koło mnóstwa ;)

 

 

 

 

(...)

fajnie byłoby wiedzieć, czy z Lubuskiego jestem tylko ja i Szyszki :-)

(...)

 

Maciee-eek... !!! Zaafiszuję się :)

.

G U B I N 60km na zachód od Zielonej Góry, na granicy z normalniejszym nieco światem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy ile osób jest z Lubuskiego chcącym spotykać się w wolnych chwilach. I myślę, że Maciejowi nie tylko chodzi o spoty z cepkami ale także i bez.

 

 

Co do innych spotkań to jest oczywiste, wystarczy śledzić forum i jeżdzić:przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez okres 2 lat kiedyś tam mieszkałem. Właściwie to był to Komorów ale blisko :ok:

Muszę się kiedyś wybrać po 27-letniej nieobecności i zobaczyć co się zmieniło.

 

Jaki świat jest mały...Oj, dużo się pozmieniało. Po wojsku nawet smrodu już tu nie ma, koszary krzaczorami pozarastały. Jakieś małe więzienie tu zrobione po jednej z jednostek, inne byłe jednostki to kwitnące biznesy... Ale miasto wypiękniało mając na uwadze 27 lat .

Popatrz sobie z góry tutaj, jest i Komorów http://www.gubin.pl/content.php?dzial=4&mod=gal_show&&gy=&lang=pl&m=

Sorry za OT, w razie czego pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lubuskim to w ogóle jakaś dziwna sprawa jest bo na różnych spotach (nie pisze tu o Sławie) z Lubuskiego ludzi bardzo ciężko spotkać. A przecież jest nas tu trochę.

 

Miradym Sława to kemping na który przyjeżdżają ludzie na majówkę a nie cykliczne spotkanie Lubuskiego. No chyba że gdzieś mi ten temat umknął.

 

W tym sezonie było spotkanie w Wysokiej (MRU) i ze wspomnianego województwa byłem tylko ja i Szyszki. Więc czytajcie forum i jeśli będzie jakieś następne spotkanie to przybywajcie jeśli czas Wam na to pozwoli.

 

 

 

Ale podnoszę rękę - jestem z Lubuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesmen- chodzilo mi oto, że w Sławie jest sporo ludzi z lubuskiego. Ma na to wplyw na pewno odleglość. Jak będzie zorganizowane jakieś spotkanie dla lubuskiego chętnie przyjedziemy. Pozdrawiam :skromny:

 

A tak na marginesie- ja też jestem lubuszanką z Gorzowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz się przekonałam, że większość ludzi tylko na forum są odważni, chętni do spotkań...

...a potem okazuje się co innego i to przykre, ze nie mają odwagi nawet się przywitać albo mieszkając w tym samym mieście co jakieś spotkanie nie przyjść.

Moim zdaniem jak ktoś naprawdę ma ochotę brać czynny udział w karawaningowych spotkaniach to zawsze śledzi i wie gdzie coś się dzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) lubuszanką (...)

 

 

 

Lubuszanką? Ą ?

Łoj, a coś taka skryta? Tu tyle anonimowych płeci przepiękniastych jest , że te oficjalne płecie przepiękniaste czasem nieswojo się poczuwają, że niby ich na forum mało swieca.gif

Zatem... Miradym jest kobietą !!! 526.gif

.

.

Kopernik też nią była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.