Skocz do zawartości

knaus Holiday prośba o ocenę

Matiasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów

Po sprzedazy poprzedniej przyczepki szukam nastepczyni i wpadła mi następująca układ jak dla mn ie jest ok podobno miała małe zdarzenie z prawej strony poniożej link do ogłoszenia prosze o ocenę ewentualnie uwagi

http://moto.allegro....2594138394.html

pozdrawiam

Maciek

post-3175-0-81197300-1346698856_thumb.jpg

post-3175-0-64558200-1346698865_thumb.jpg

post-3175-0-20133500-1346698875_thumb.jpg

post-3175-0-47208300-1346698892_thumb.jpg

post-3175-0-81623900-1346698905_thumb.jpg

post-3175-0-88639600-1346698915_thumb.jpg

post-3175-0-61538200-1346698927_thumb.jpg

Według mnie coś jest nie halo bo:

1. Różne malowania strony lewej i prawej - brak niebieskiego cienkiego paska ze strony lewej.

2. Od drzwi do tyłu dziwny pas ok 30 od spodu

3. Dziwny pasek z lewego boku, przód na wysokości końca malowania.

4. Brak malowania pomiędzy drzwiczkami WC kasetowego a nadkolem.

5. Brak malowania przedniej ściany

6. Większość Eifellandów z tego rocznika ma loga z przodu i z tyłu z boku a nie na środku, Tu na przedniej ścianie są na środku u góry i na klapie bakisty dwa loga, zupełnie inne od tego co na tylnej ścianie.

Według mnie była naprawiana - pytanie jak. Cena jak za ten rocznik i model naprawdę CCC. Warto pojechać i zobaczyć jak masz niedaleko, bo według mnie na żywo powinno się wszystko wyjaśnić.

dziękuję za rzetelne spojrzenie jak Ty to zauważasz Miodzio jestem w szoku ja patrzyłem na te zdjęcia jakieś 1/2 godziny i nie zauważyłem tych szczegółów wielki szacun. Blisko nie mam bo jakieś 350 km w jedną stronę zastanowie się może się przejadę

Miodzio zauważył wszystko co chciałem napisać o malowaniu - poproś o trochę więcej zdjęć jeszcze np. ze środka.

choć musisz pojechać bo wiecej nie wiele się wyjaśni

sprzedający jest handlarzem, więc uważaj na jego opis, czy rozmowę, i zapewnienia, że stan bardzo dobry. cena podejrzana.

widzę czasami jego budki, niedaleko mnie na parkingu, ale ta obecnie musi stać gdzieś indziej bo jej jeszcze nie widziałem.

Miałem dziś okazję zobaczyć tę "okazję" z zewnątrz oslabiony.gif Caaaały lewy bok (patrząc w kier. dyszla :)) jest malowany, a mam wrażenie że zostało wymienione całe poszycie lewego boku swieca.gif przednia szyba niby ok, ale blachy po obu jej bokach wymienione, malowane, listwa alu- prowadnica nad szybą uszczelniana jakimś mazidłem, bo nawet nie silikonem.Chciałem sprawdzić kluczykiem samochodowym, czy już twarde i.... kluczyk się wtopił i umazał tym czymśtuk.gifPodłoga niby zdrowa z zewnątrz, ale całość wygląda nieciekawie z zewnątrz... wnętrza nie oglądałem, bo sprzedającego nie było w zasięgu.

Ja mam już upatrzoną przyczepę i będę się jej trzymałslinka.gif Ale będąc w Gdańsku nie mogłem wytrzymać z ciekawości, by nie obejrzeć tej OKAZJI!!! :)czerwona.gif Pozdrawiam!!