Skocz do zawartości

Prośba o dobór przyczepki - wskazanie modeli

grego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na początku chciałem się przywitać z wszystkimi - nie znalazłem odpowiedniego ku temu posta - to mój pierwszy wpis.

Zamierzam dokonać zakupu przyczepki, a żona uparła się, że musi mieć ona (przyczepka, nie żona ;-) układ z dwoma łóżkami jednym w kształcie podkowy i drugim zamykanym, może być piętrowe - dla dziecka. Z tego co przejrzałem to warunki spełnia Adria 425 oraz bodajże Hobby 430.

Czy ktoś może mi pomóc i wskazać podobne, interesujące mnie przyczepki z podaniem marki i modelu?

Cena do 12000 zł, ale zakup planuję za granicą - do maks. 2500 Euro, rocznik - lata 90'.

Pozdrawiam,

Grzegorz

Nie jestem jeszcze może ekspertem od modeli :-) ale poszukuję czegoś podobnego.

Po pierwsze, jaki masz limit wielkości i DMC? Wydaje mi się, że do Twojego modelu holownika powyżej 1300 DMC to byłaby przesada.

Z tego co się orientuję to z dwom sypialniami jest większość 420, 425, 430, 460, 490 a polecane marki to Burstner, Knaus, Wilk, Tabbert, Fendt , Adria, Dethleffs, LMC, Hobby. Najmniejsze 420 i 425 na ogół nie mają oddzielanej sypialni z tyłu tylko taką boczną na przeciwko wejścia. Co do łóżek piętrowych to szukaj modeli przeważnie oznaczonych jako TK.

Witam,

Na początku chciałem się przywitać z wszystkimi - nie znalazłem odpowiedniego ku temu posta - to mój pierwszy wpis.

Zamierzam dokonać zakupu przyczepki, a żona uparła się, że musi mieć ona (przyczepka, nie żona ;-) układ z dwoma łóżkami jednym w kształcie podkowy i drugim zamykanym, może być piętrowe - dla dziecka. Z tego co przejrzałem to warunki spełnia Adria 425 oraz bodajże Hobby 430.

Czy ktoś może mi pomóc i wskazać podobne, interesujące mnie przyczepki z podaniem marki i modelu?

Cena do 12000 zł, ale zakup planuję za granicą - do maks. 2500 Euro, rocznik - lata 90'.

Pozdrawiam,

Grzegorz

a ja co do masy powiem, że nie wiem ile koni ma zafira i czy to jest wersja 7-osobowa, i ile ma na haku, ale pewnie ma 116KM lub 125km, i tu już powiedziałbym że bezpieczniej będzie nie przekroczyć 1100kg DMC dla przyczepy...

możesz szukać angielek - są lżejsze, mają przeważnie bardziej aerodynamiczny kształt a i układ taki idzie znaleźć - ja mam taki dokładnie ale to już rozmiar 500 i dmc 1250kg.. - przy 140km i masie zestawu ok 3150 podjazdy duże - po Europie czasami dawały się we znaki