Skocz do zawartości

Poszukiwana przyczepa >5m do 11tyś.

moro

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że sprzedałem swoją dotychczasową przyczepę rozpocząłem poszukiwania nowej przyczepki.

Z założenia ma mieć 2 osobne spania po przeciwnych stronach, wc kasetowe,prysznic może być ale nie musi bo i tak nie będzie używany.

Dobrze jakby miała od razu przedsionek oraz była z okolic, żeby na marne daleko nie jechać.

To co mi wpadło w oko to taki FENDT. Jestem po rozmowie ze sprzedającym i bardzo ją zachwala, stan wg sprzedającego idealny. Wgniecenia na prawym przednim boku podobno pochodzą jeszcze ze Szwajcarii i są tylko wgnieceniami blachy. Nie ma żadnych przecieków i podobno wszystko działa.

Może ktoś widział już na żywo tą przyczepę i może coś o niej powiedzieć? Bo ze zdjęć zbyt wiele raczej nie widać

Fendt JOKER B 540

• Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przecież ten Fendt jest po dobrym huku zlosnik.gif, a sprzedający to handlarz więc lepeij zachowaj 100% ostrożności ( apropo ciekawa przyczepa w ofercie http://elizar.otomoto.pl/inny-solifer-finlandia-630-T3211006.html szkoda tylko że tez po huku)

Popatrz na ceny takich przyczep na mobile.de - startuje to od 5000 euro.

Osobiście szukał bym czegoś bardziej zadbanego ok.gif

Sprzedawca twierdzi, że to przyczepa na jego prywatny użytek. Wiem że muszę uważać na sprzedawcę bo jest handlarzem. I wiem też ile one kosztuję w DE bo oglądałem na mobile.de . Dlatego też proszę tutaj o radę, a czemu uważasz że jest po dzwonie?

jakbyś mógł tylko podjechać i spojrzeć byłbym Ci bardzo wdzięczny, jak nie to ja chyba w piątek się przejadę, bo mam tam tylko 50 km, ale jeżeli Ty tam będziesz i byś spojrzał to może byś mi drogę nie potrzebna zaoszczędził i paliwo :)

nie wiem jak w oryginale wygląda taki Fendt - ale na pewno nie ma po obu stronach - na bocznych ścianach tuż za bakistą wstawek w różnych kolorach. i wygląda tam na łączenie poszycia - co jest raczej dyskwalifikacją jak dla mnie....

ale jedź - zobacz, oceń, zrób fotki - nabierzesz wprawy w oglądaniu tego co jest u nas dostępne i będziesz mądrzejszy przed szkodą...

Dlatego też proszę tutaj o radę, a czemu uważasz że jest po dzwonie?

Nie trzeba mieć oka jak Grzesiek żeby wyłapać kilka podstawowych rzeczy:

T3166997_1.jpg

T3166997_5.jpg

1. Kawałek sztukowanej blachy, nawet nikt się nie poraczył tego pomalować (brzmi jak hit z Youtuba - nie pomalujesz to je amelinium zlosnik.gif )

2. Możliwe iż listwa jest sztukowana. Tu 100% nie daję bo niektórzy producenci mieli w dole inne listwy, ale wtedy np. nie było lichszpary w listwie.

3. Klin innego koloru też wzbudza podejżliwość

4. Najprawdopodobniej tym płaskownikiem przykryto łączenie blach lub przykryto nim łby śrub które trzymają ściankę działową między przyczepą a pojemnikiem na butle.

skontaktuj się z kit'em - budka warta dojechania nawet tych kilkuset kilometrów :ok:

Czytał opisy tej jego przyczepy i widziałem zdjęcia w necie podobnych, ale mój problem polega na tym, że szukam coś większego tzn dłuższego. Dużo wyjazdów mam w 4 dorosłe osoby i chcemy kupić dłuższą przyczepę.

Dzięki Tomii za zobrazowanie usterek. Szkoda, że ma tyle wad, jak marko6 potwierdzi, że jest taki zły stan to odpuszczam i nawet tam nie jadę jej samemu oglądać.

marko6 obiecał, że ma blisko i podjedzie zobaczyć. Ma do mnie zadzwonić jak będzie u gościa.

Znalazłem jeszcze parę innych kwiatków.

Natomiast w środku przyczepka sucha,

meble, obicia w bardzo dobrym stanie.

Przyczepa nie przygotowana do sprzedaży.

Pełno okruszków, sprawia wrażenie

zaniedbanej.Cała dokumentacja poszła

na priw. Tutaj tylko 4 foty.

Bok od strony bakisty

Łączenie listwy przedsionka ze ścianą boczną

Jakieś dziwne ustawienie koła w nadkolu.

Nie wspomnę o rozprutej blasze

post-8267-0-10289900-1346241087_thumb.jpg

post-8267-0-93988900-1346241201_thumb.jpg

post-8267-0-50711900-1346241313_thumb.jpg

post-8267-0-37553200-1346241470_thumb.jpg

marko6 Twoje zdjęcia bezcenne :)

przyczepa w środku faktycznie super ale z zewnątrz... jestem ciekawy czy uszkodzenia to wina lekkiego otarcia czy porządnego dzwona. Właściciel twierdzi, że te uszkodzenia już były jak ją przywiózł ze Szwajcarii i nie jest zbyt chętny do opowiadania o nich. Szkoda mi jej bo i układ i jej wygląd w środku w pełni mi odpowiadają, ale chyba nie ma się co napalać bo można potem żałować.