Skocz do zawartości

Rejon miejscowości Okunika nad jeziorem Białym


lukpyr

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciliśmy z żoną i 1,5 rocznym synem. Astur....

 

Ja też właśnie wczoraj stamtąd wróciłem. Niebieski  T5 Multivan i duża srebrna przyczepa z roletą stojąca najbliżej drogi.

Tutaj jest cennik i mała galeria z tego ośrodka: http://okuninka.astur.com.pl/?camping,68

Naprzeciwko baru "Pod Samolotem" jest faktycznie taniej, ale bez prysznica. To znaczy prysznic jest, ale zamknięty na klucz i każdorazowo płatny. Wolę jednak Astur. Nie wiem, jak gdzie indziej, ale w Asturze można porozmawiać na temat cen i powiedzmy nie płacić za samochód.

Edytowane przez zlp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Oj ja już tam nie pojadę :-( Wytrzymałam 2 noce, łomot z dyskoteki do 3 nad ranem skutecznie mnie odstraszył a to było w środku tygodnia i przed sezonem. A co się tam dzieje w sezonie gdy co krok to dyskoteka lub lokal z głośną muzyką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu ‎2018‎-‎09‎-‎24 o 13:09, renata119 napisał:

Jak sytuacja w Okunince obecnie, bo widzę, że ostatnie posty z 2017 roku. Coś się zmieniło na lepsze?

Na lepsze to wprowadzenie zakazu dla motorówek, czyli silników spalinowych.

Nad wodą jest ciszej ?, na plaży jest ciaśniej :boks:, okolica huczy:klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba nam zamkną kamping Honoris, u P. Ryszarda (sprzedaż na działki).

Ten sezon 2018 był jakby spokojniejszy, choć ludzi więcej...

Ale woda w jeziorze Białym nadal nie do przebicia.

Pzdr

Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na gorsze? Raczej nie, bo kurort się rozwija. Jadąc Tam trzeba na wiele rzeczy przymknąć oko.

Wg mnie warto bo: Jest ciepła i czysta woda, jest WOPR, Jak to na Podlasiu : mało opadów deszczu, Wybierając pobyt w tygodniu jest Dużo luźniej i ciszej.

Mój kolega kiedyś wpadł na dobry pomysł na głośną młodzież. Wieczorkiem wziął dużą butlę "mleka", przeszedł się po polu namiotowym  polewając po solidnej szklanie tym zabawniejszym. Młodzież oczywiście nie odmawia, wypija łapczywie, szybciutko robi zwałkę iiii .. nocka jest spokojna i cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam temat. Ja ostatnio byłem na PKS Okuninka. Obsługa miła, sanitariaty nowe i sprzątane, ciepła woda jest, miejsca sporo, z podłączeniem prądu nie ma problemu. Połowa ośrodka to domki i imprezowicze się zdarzają, nad Białym chyba nie da się od tego uciec, ale większość klienteli spokojna. Plus za możliwość pobytu z pieskiem bez dopłat. Ceny bardzo przystępne. Wygrodzone kąpielisko, chociaż nie strzeżone tuż za płotem ośrodka. Widać że odnawianie ośrodka systematycznie trwa i coś się dzieje. Porównania z innymi polami nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.