Skocz do zawartości

Instrukcja do Knaus Sudwind 8004

pbel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy wyjazd już za nami.Było nieźle nie wszyscy do końca zadowoleni ale....Niestety nie udało mi sie uruchomić lodówki używając gazu ani ogrzewania.Lodówka Elektrolux ogrzewanie Trauma.Proszę szanowny forumowiczów o pomoc.Jak po kolei wygląda rozpalenie lodówki oraz ogrzewania.Kuchenka działa.Zasilanie,oświetlenie z przetwornicy również.Najbardziej ucieszyło mnie,że woda z kranu leci :-).taka prozaiczna czynność a cieszy.

Dzicz wokół całkowita.

warto poszukać w odpowiednim dziale :-] było juz nie raz nie dwa wszystko dokładnie krok po kroku opisane :ok: i nie musisz się sugerowac że ktos podaje jak odpala sie lodówke czy piecyk w przyczepie innej marki bo sprzęty owe są od jednych producentów :]

Odpalanie lodówki i ogrzewania wymaga odrobiny cierpliwości jak na pierwszy raz, bo ani nie słychać ani nie czuć tak jak w kuchence, więc nie irytuj się. Sprawdź czy zawory są otwarte, po otwarciu trzeba troszkę spuścić tlenu aby gaz w przewodach przeleciał.

No, dasz radę.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)

Witam pierwszy wyjazd już za nami.Było nieźle nie wszyscy do końca zadowoleni ale....Niestety nie udało mi sie uruchomić lodówki używając gazu ani ogrzewania.Lodówka Elektrolux ogrzewanie Trauma.Proszę szanowny forumowiczów o pomoc.Jak po kolei wygląda rozpalenie lodówki oraz ogrzewania.Kuchenka działa.Zasilanie,oświetlenie z przetwornicy również.Najbardziej ucieszyło mnie,że woda z kranu leci :-).taka prozaiczna czynność a cieszy.

Dzicz wokół całkowita.

Witam

Najlepiej Kolego zrobisz jak obfocisz te urządzenia z którymi sobie nie radzisz. . To że Sudwind 8004 nie daje gwarancji że nic w nim nie zostało wymienione na inny model osprzętu w wyniku uszkodzeń bądź widzimisię poprzednika. A My tu będziemy się produkować nad czymś co kiedyś może w Twojej przyczepie było a nie jest i odpala/obsługuje się zupełnie inaczej.

Pozdrawiam

Witam

Najlepiej Kolego zrobisz jak obfocisz te urządzenia z którymi sobie nie radzisz. . To że Sudwind 8004 nie daje gwarancji że nic w nim nie zostało wymienione na inny model osprzętu w wyniku uszkodzeń bądź widzimisię poprzednika. A My tu będziemy się produkować nad czymś co kiedyś może w Twojej przyczepie było a nie jest i odpala/obsługuje się zupełnie inaczej.

Pozdrawiam

Wyglada,że wszystko jest fabryczne dziś potestuje różne czynności i kolejności,mam nadzieje,że sobie dam rade

Wyglada,że wszystko jest fabryczne dziś potestuje różne czynności i kolejności,mam nadzieje,że sobie dam rade

No i zrobie kilka fotek

No i zrobie kilka fotek

Rozkminiłem wszystko.Troche czasu trzeba poczekać aż gaz dopłynie do urządzeń.Prawie nic nie słychać,ale all is ok.