Skocz do zawartości

Jezior Rogóźno woj. lubelskie


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie jako że mam tylko ten wolny czas w sierpniu chciałbym zorganizować małe spotkanie dla tych którzy są chętni. Miejsce to jezioro Rogóźno w woj. Lubelskim miejsca będzie na ok 10 przyczep. Teren będzie ogrodzony. Wc jakoś załatwię, tzn jest muszę uruchomić wodę, miejsce do przygotowania posiłków też będzie. Gorzej z ciepłą wodą w prysznicu ale może dam rade. Koszt to tylko taki żeby mi nie marudzili tj jakieś 5 zł za prąd od budy za dobę tj jak będziemy od soboty 25 do 28 wtorek to 15 zeta od załogi. Zapraszam bo było by fajnie się z Wami spotkać przy jakimś ognisku. Dojście do plaży będziemy mieli swoje. Jakieś 150 metrów przez lasek i masę komarów. Pozdrawiam.

 

Kurdę chyba w złym dziale napisałem, jak tak to proszę przenieść.

Edytowane przez stico80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy bez cepki można się dołączyć?

 

Nie nie można , bo to jest karawaning .pl a nie jakiś działkowiec czy w domu i ogródku smiech.gif

 

spoko że można

 

No ale jak władza zezwala

To na władzę nie poradzę :]

Grzesiu fajnie byłoby się pewnie spotkać bo ostatnio to nawet pogadać nie było czasu :pub:

 

Piotrek , a coś więcej czyli

 

Data ??????????? Taka jak napisałeś by została ??????????

Bo napięty grafik mi moja jaśnie dziedziczka ustaliła laughing2.gif

 

A tak na marginesie fajna sprawa aby ludzie z lubelskiego się spotkali .

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data musi zostać bo ta piękniejsza połowa cały czas pracuje i w sobotę nawet do 19 jest w pracy tak więc sobota wieczorkiem grill na początek a posiedzimy tam do wieczora do wtorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data musi zostać bo ta piękniejsza połowa cały czas pracuje i w sobotę nawet do 19 jest w pracy tak więc sobota wieczorkiem grill na początek a posiedzimy tam do wieczora do wtorku.

 

we wtorek kiedy wracasz ? bo może bym zaglądnął "posprzątać" :hmm::-]

weekend planuje gdzieś wyskoczyć, ale w tygodniu mógłbym Was odwiedzić (oczywiście bez budki) :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie można , bo to jest karawaning .pl a nie jakiś działkowiec czy w domu i ogródku smiech.gif

 

 

Tja Heniu nie da rady z budą bo mi się holownik powyginał ostatnio i stoi w warsztacie i się klepie :jump:

Ale w sobotę wieczór pewnie się wybiorę na Rogóźno tym bardziej że jest to moje jezioro(mojego koła wędkarskiego) więc tam jestem niejako u siebie

:)

 

Więc jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące samego jeziora to również oprócz organizatora oczywiście służe pomocą

Edytowane przez geloo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.