Skocz do zawartości

Ośrodek wypoczynkowy kemping Kozienice


lukpyr

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim celu chcesz tam jechać?

Kilka dobrych lat temu odbył się tam II Zlot naszego forum.

Ośrodek w tamtym czasie trochę "straszył". Powiedz jakie masz wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Moje zdjęcie profilowe jest z Kozienic ;-) Jedyne minusy to że obok kempingu jest jakaś baza tirów i trochę hałasują. Druga rzecz to młodzież, która na terenie kempingu urządza sobie posiadówy w wiatach, ale generalnie są spokojni i grzeczni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm jako ośrodek wczasowy-kolonijny to moze tak. Dużo młodzieży, sanitariaty ok ale sam kemping umiejscowienie, to jak dla nas kicha. Kemping w kształcie jak my to nazwali ronda,bardzo blisko do sklepów i miasta. Nas zniechęcilo właśnie rozłożenie terenu, mało ludzi jak na.okres wakacyjny, zdjęć nie posiadam bo zajechalismy i obrazu pojechaliśmy w inne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem tam tydzień w lipcu 2015 roku.  Całe " rondo " kepmingowe zajęte było przez cyganów więc zaproponowano nam postój obok głownego budynku pomiedzy domkami. Tam też podpieliśmy sie pod zasilanie  i wodę. Nie robili problemów byśmy korzystali z prysznica w budynku. Kąpielisko ogrodzone i nadzorowane. Hałas znośny , jak to w dużych ośrodkach. Do miasta faktycznie blisko.  Naprawdę wspominam ten tydzień bardzo dobrze.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może coś jeszcze dodać w temacie?

Commander, a co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Mieszkam w Kozienicach, do tego ośrodka mam 0,5 km. Jeśli interesuje Cię coś konkretnego - pytaj śmiało.

Najlepiej do zadzwoń do mnie (502-879-697) bo na forum to za dużo pisania na ten temat.

 

Byłem tam tydzień w lipcu 2015 roku.  Całe " rondo " kepmingowe zajęte było przez cyganów więc zaproponowano nam postój obok głownego budynku pomiedzy domkami. Tam też podpieliśmy sie pod zasilanie  i wodę. Nie robili problemów byśmy korzystali z prysznica w budynku. Kąpielisko ogrodzone i nadzorowane. Hałas znośny , jak to w dużych ośrodkach. Do miasta faktycznie blisko.  Naprawdę wspominam ten tydzień bardzo dobrze.   

Siany, to Ty stałeś tam w zaszłym roku??? Kręciłem się koło Twojej budki, próbowałem doszukać się naklejki albo innego gadżetu z logo karawaningu... Miejscówkę mieliście rzeczywiście fajną. Jeśli chodzi o cyganów to widziałem ich tam pierwszy raz i byłem mocno zdziwiony na widok tego ich "osiedla".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat dawno poruszony ale mogę dodać od siebie że kemping spoko. Czysty, zadbany, jeziorko też fajne, łagodne zejście do wody dla dzieci. 2 plaże usypane. Jakieś przedstawienia/ koncerty się czasem odbywają. Są boiska do nogi, korty tenisowe, siłownia zew, pomosty do łowienia ryb, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Łazienki i prysznice w cenie pobytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.