Skocz do zawartości

Knaus 530 z Kutna

Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

W swoich poszukiwaniach rodzinnej cepki, natknąłem się na coś takiego http://allegro.pl/knaus-530-sudwind-1990-lozko-pietrowe-kutno-i2520275957.html

Czy ktoś może przypadkiem już ja oglądał? Cena wydaje mi się być niska porównując z innym Knausm oferowanym przez tego samego sprzedawce. Może po zdjęciach ktoś coś powie o tej sztuce?

• 2 tygodnie później...

Witam mam dokładnie taką samą przyczepkę i jedno mnie zastanawia, czy pomiędzy łóżkiem piętrowym a pojedynczym

tam gdzie są gniazdka nie powinno być szafki :puk:

Przynajmniej u mnie tak jest, a tych rur z ogrzewania to również nie powinno być widać, tak po mojemu.

Pozdrawiam. :hej:

Hej, tak zgadza się, to nasza przyczepka, zostawiliśmy ją w rozliczenie przy kupnie nowej w Kutnie. Jeździliśmy z nią 4 lata i przyszedł czas wymiany na nowszy model. Nigdy nie mielismy z nią żadnych problemów. Przyczepa bez przykrych zapachów. Nam w niej najbardziej przeszkadzała mała łazienka, ale idzie się do tego przyzwyczacić. Dla nas również ta przyczepa była zbyt duża, mamy tylko jedno dziecko, wiec wymieniliśmy na coś mniejszego.

Dołozylismy w niej kilka udogodnień: ciepła woda, instalacja 12 V, oświetlenie ledowe.

DMC tej przyczepy to 1200, jeśli chodzi o ładownośc to nie jest określona w dowodzie, nie jestem pewniem dokładnie jaki to model, gość w komisie uznał ze to 530stka, ale głowy nie dam.

Jest to 90 rok, wiec nie będę ściemniał o idealnym stanie, ale moim zdaniem spokojnie posłuży jeszcze kupe lat. My bylismy z niej bardzo zadowoleni. Przedsionek do tej przyczepy jest pełny (gumowy), co oczywiście ma swoje + i -.

TOM3653 zauważył brak szafki, tak zgadza się. Gdy ją kupilismy na tamtej stronie było jedno duże spanie zrobione na stałe, sam przywróciłem stan poprzedni, tzn dorobiłem piętrua.

mocarz28 - "śladów włamania" dokonał poprzeni właściciel, ponoć drzwi mu się zatrzasnęły i musiał je lekko podważyć.

Moim zdaniem warto jest ją obejrzeć na żywo.

Jesli ktoś ma dodatkowe pytania zapraszam na PW.

DMC tej przyczepy to 1200, jeśli chodzi o ładowność to nie jest określona w dowodzie, nie jestem pewniem dokładnie jaki to model, gość w komisie uznał ze to 530stka, ale głowy nie dam.

Ja też mam DMC 1200kg natomiast MW to u mnie 821kg czyli wychodzi 379kg ładowności według mnie to sporo :ok:

A model to rzeczywiście 530 bo tam były montowane i łóżka piętrowe i dwa pojedyncze też takie widziałem.

Ogólnie bardzo fajna i przestronna przyczepka.

Pozdrawiam. :hej:

Witam wszystkich! Miała to być moja pierwsza przyczepa, ale cóż- sprzedana :( Ale dzięki WAM za opinie na forum- to mi pomaga w wybraniu tej najlepszej cepki :) Szukam dla rodzinki 2+3 przyczepy na 1 osi, więc jeśli ktoś coś wie będę wdzięczny za info. Pozdrawiam!