Skocz do zawartości

Elektronika na kampingu


Tatarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak mgę Cie prosić to zapodaj foty tego talerza....bardzo jestem ciekaw :niewiem::lol:

 

Ja polecam jednak (przynajmniej na kemping) anteny o silnie kierunkowej charakterystyce gdzie poprzez niewielkie zmiany położenia można uzyskać duży efekt w postaci redukcji zakłóceń. Potem sygnał zostaje wzmocniony we wzmacniaczu i można oglądać :hehe:

Natomiast jak wzmocni się sygnał zaszumiony to cudów nie ma.

Polecam takie anteny, mam DEXANĘ, choć jak jest daleko od nadajnika to najważniejszy wysoki maszt :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; pierwszą "ofiarą" firmy "Tatarek" w tym pozytywnym znaczeniu byłem właśnie chyba, ja. Być może uważni forumuowicze dostrzegli na mojej Eribie antene dookólną własnie Tatareka. W obszarze bez drzew to mam czysty obraz tv 1 ,2 polsat ,a nawet "łapie" tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie po przerwie!

Nieco czasu byłem na wypadzie, stąd moja nieobecność przed kompem, ale od razu spieszę wyjaśnić nieco parę tematów które tutaj się przewinęły. Antena którą widać na zdjęciu (SPECTRA) jest nie do końca naszą konstrukcją, ponieważ my do niedawna byliśmy jedynie "dostarczycielem wnętrzności" do niej. Obecnie przejęliśmy całość produkcji i zamierzamy właśnie poprawić nieco sam talerz który ma po kilku sezonach problemy ze szczelnością. Jednak od dawna produkujemy całkowicie nasze opracowanie, znane jako GALA i z tym modelem nigdy nie było żadnych problemów, przy zachowaniu świetnych parametrów odbioru. Tutaj zaznaczę jednak że kłopot ze SPECTRĄ dotyczy głównie użytkowników stosujących ją w domach, gdzie całość konstrukcji znajduje się na zewnątrz budynku i jest narażona na stały wpływ wszystkich anomalii pogodowych, które ostatnimi czasy nas nie oszczędzają. Z GALĄ nie ma tego typu problemów, więc z czystym sumieniem mogę ją polecić. Poniżej podaję link do strony gdzie znajdziecie jej foto i szczegółowy opis:

http://www.tatarek.com.pl/index.php?produkt=T809C&kat=a&podkat=a1.

Naturalnie można również jak najbardziej stosować typowo kierunkowe anteny zewnętrzne, ale oczywiście wiąże się to z koniecznością ich każdorazowego demontażu. Mnie osobiście w zupełności wystarcza GALA i nie zdarzyło mi się do tej pory posiłkować innym sprzętem.

Teraz nieco o cenach, na co zapewne najbardziej czekacie. Wynegocjowałem z dyrekcją że na hasło : KARAWANING - macie cennik półhurtowy, co moim zdaniem jest i tak nielicho!

Pozdrowionka

 


A to fotka GALI, sprawdzony model bez żadnych negatywnych ocen

post-24033-imported-b4c33df3-7ca1-4891-8167-469eaeebeeae_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam; kolego Tatarek czy e-mail jerzy@tatarek.com.pl jest Ci znane?

 

"Witam; jestem Irek3 z forum Karawaning.pl . Zwracam się z prosbą o

doradzenie mi wyboru anteny do telewizorka 12 v. Swego czasu za pośrednictwem

Poczty Polskiej kupiłem u Was antene dookólną,która jest zamontowana na stałe

w mojej przyczepie kampingowej. Teraz szukam anteny do ciężarówki,którą

przemieszczam się po Polsce.Jeśli to będzie pomocne to posiadam taki

telewizor:Mistral LCD TFT 7028. Proszę o doradzenie i zaproponowanie

odpowiedniej anteny oraz ceny. Nie pamiętam ( tyle jest postów na forum ) kto z Waszej

firmy właśnie na naszym forum obiecywał pomoc i ceny Hurtowe."

Z poważaniem:

Ireneusz Makowski

Takiej teści e-maila wysłałem tydzień temu i...echo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Irek3 jeśli mogę Ci coś zaproponować to na ciężarówkę antene dookólną http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=372887937, ja posiadam taka na swojej przyczepce , szkodą , że w Sławie nie wspomniałeś byś zobaczył jak odbiora. ( z Efendim w Sławie przy :piwko oglądalismy film z DVD szkoda, ze sie nie załapałeś :) ): U siebie bez problemów łapie sygnał TVP1, TVP2, TVP 3, Polsat, TVN i 3 Czeskie programy 1, 2 i Nova, obecnie przyczepka stoi niedaleko Czeskiej granicy i odbieram bez problemu wszystko oprocz TVN , ale sygnal TVN nie wszedzie dociera, ponadto w czasie jazdy ta antena nie stwarza problemów.

ah istotne posiadam TV TFT 10,5 cala i w weekendy mistrzostwa bede ogladal w tym TV na kampingu na Polsacie lub na Czeskiej TV do granicy z Czechami jest w linii prostej jakies 7 km :) i sygnal doskonały :).

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.