Skocz do zawartości

Proponuję prawdopobnie najtańsze ubezpieczenie Autocasco Kamperów i Przyczep


maarec2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wielkie dzięki dla wszystkich  osób, które już skorzystały z promocji Uniqa na majówkę. Zgodnie z obietnicami u mnie zniżki działają podwójnie, co sprawdził jeden z kolegów porównując ze stroną bezpośrednią Uniqa.pl i uzyskał łącznie ponad 25% zniżki.

Mimo, że większość z Was już ruszyła na majówkę ja jeszcze pracuję. Gratulację dla tych, którym udało się pojechać na południe Europy, wcale nie zazdroszczę.

Słuchajcie, pracuję, zniżki czekają :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 14.04.2019 o 15:50, Slawka napisał:

@maarec mam pytanie czy ubezpieczenie podróżne można poszerzyć o szkody w wynajmowanym sprzęcie (bez wyłączenia sprzętów mechanicznych), tak jak 2 lata temu oferowało PZU? Wojażer. I czy jest produkt, który umożliwiałby ubezpiecznie udziału własnego przy wynajmie na przykład kampera w wypożyczalni?

Pozdrawiam, Sławka

 

Witaj.

Wracam do tematu, znalazłem nową ofertę - odpowiedź na Twoje pytanie. Składka dodatkowa - 300zł za ubezpieczenie na 3 tygodnie - udział własny w szkodzie na wynajętym pojeździe - wypadek i żywioły - do kwoty 5.000zł. Osobiście uważam, że to dobra oferta.

 

Wracając do promocji, dawno ich nie było a sypią się jak z rękawa.

Ruszyła oczywiście promocja 15% na ubezpieczenie kosztów leczenia (+ nnw + assistance zdrowotny + OC) - tutaj promocja do końca września 15% od ubezpieczyciela i kolejne ok 10% (już wyrażone w zł - tzw zniżka budżetowa) od nas - agentów.

Dalej - nieruchomości - ok 35% dla wszystkich - od agenta diamentowego

OC - przy zakupie ubezpieczenia nieruchomości ( składka min 110zł rocznie) 10% dodatkowo na OC - działa na auta osobowe i ciężarowe do 3,5t

AC - jak wyżej w OC  - tylko promocja od listopada bez zmian - za ubezpieczenie mieszkania minus 40% na AC,

Do komunikacji OC lub AC - dalej mam budżet zniżkowy, który urwie kolejne kilkadziesiąt złotych.

To tylko promocje od jednego z wiodących (w naszym biurze i kraju ) ubezpieczycieli. Oczywiście składki trzeba przeliczać i sprawdzać czy w danym przypadku wychodzi to korzystnie.

Zapraszam bez zmian. kontakt@rabatoc.pl lub   6   6    6    9  8   8  9   9   9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/24/2019 at 2:10 PM, maarec said:

Składka dodatkowa - 300zł za ubezpieczenie na 3 tygodnie - udział własny w szkodzie na wynajętym pojeździe - wypadek i żywioły - do kwoty 5.000zł.

Dzięki za info!

300 zł per pojazd czy per osobę? 

"wypadek i żywioły" - a co w sytuacji uszkodzenia wnętrza pojazdu na kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Slawka napisał:

Dzięki za info!

300 zł per pojazd czy per osobę? 

"wypadek i żywioły" - a co w sytuacji uszkodzenia wnętrza pojazdu na kempingu?

300 zł do polisy kosztów leczenia. Muszę doczytać szczegóły, prawdopodobnie wnętrze też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Po raz kolejny Marek @maarec zapodał mi takie warunki, że konkurencję przebił o prawie 7 stówek przy ubezpieczeniu domu, prawie 2 stówki przy ubezpieczeniu 11-letniego auta no i zapodał takie extra OC+AC dla naszej Adory, że konkurencja została na starcie w blokach:lol:

Marku- wielkie dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość przesunięcia okresu ubezpieczenia? Teraz mam od maja do maja. Czy da się jakoś bezboleśnie i bez strat finansowych zmienić okres ubezpieczenia na powiedzmy od stycznia do stycznia?

(w maju jest majówka €€€, wypada mi serwis/przegląd auta €€, wymiana opon €, no i ubezpieczenie €€. Co roku muszę mieć uzbierane parę tysiaków żeby przetrwać maj - chciałbym cześć kosztów przerzucić na raczej spokojny pod względem wydatków styczeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Czy jest możliwość przesunięcia okresu ubezpieczenia? Teraz mam od maja do maja. Czy da się jakoś bezboleśnie i bez strat finansowych zmienić okres ubezpieczenia na powiedzmy od stycznia do stycznia?

(w maju jest majówka €€€, wypada mi serwis/przegląd auta €€, wymiana opon €, no i ubezpieczenie €€. Co roku muszę mieć uzbierane parę tysiaków żeby przetrwać maj - chciałbym cześć kosztów przerzucić na raczej spokojny pod względem wydatków styczeń)

W skrócie - nie. Przynajmniej bez zmiany właściciela czy innych kombinacji.

10 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:
11 godzin temu, Mandrol napisał:

Po raz kolejny Marek @maarec zapodał mi takie warunki, że konkurencję przebił o prawie 7 stówek przy ubezpieczeniu domu, prawie 2 stówki przy ubezpieczeniu 11-letniego auta no i zapodał takie extra OC+AC dla naszej Adory, że konkurencja została na starcie w blokach:lol:

Marku- wielkie dzięki!!!

 

Dzięki. Negocjacje nie były łatwe :) udało się zrobić fajne pakiety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.