Skocz do zawartości

Zapytanko o cepkę

kogut1111

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając tego, iż to moje pierwsze wejście na forum chciałbym wszystkich serdecznie przywitać " Dzień Dobry Wszystkim"

Od jakiegoś czasu poszukuje cuda dla siebie a dokładniej dla 4 osobowej rodziny tzn. 2 osoby dorosłe + 2 dzieci.

Interesuje mnie jaka przyczepka była by według was najlepsza dla takiego podziału rodziny. Oglądałem Swift challenger 490 i 510. Ale może macie jeszcze coś o podobnym wyposażeniu jakiś model na który warto polować.

Oczywiście interesuje mnie taka cepka z którą mogę śmigać na kat. B. i oczywiście w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam i z góry już dziękuję za pomocne odpowiedzi.

w kąciku kupującego jest sporo do poczytania

poczytaj o różnicach między angielkami a europejkami

gdzie chcesz jeździć jak często stacjonarnie czy się przenosić

ile to jest rozsądna cena

ile możesz ciągnąć na haku i jakie masz DMC auta

jakie masz wymagania (WC, ciepła woda, etc.)

?

popatrz na oferty na allegro z okolic prześlij link co twoim zdaniem jest fajne.

i pogadamy :)

podział to na pewno 2 spania, lub sypialnia dla rodziców piętrowe łóżko dla dzieciaków

jaki wiek dzieci?

Edytowane przez rosołek (wyświetl historię edycji)

wiek dzieci niecałe 3 latka

jeżeli chodzi o ciepłą wodę nie mam dużych wymagań po prostu letnia aby można spokojnie się rano umyć i przed snem.

Do tej pory z małżonką i dziećmi jeździliśmy pod namiot czyli życie znamy.

Mam Passata B5 więc mogę ciągnąć do dmc 3470 kg

Słyszałem wiele negatywnych opini o miejscu w okolicy poznania zresztą mój znajomy kupił też tam i po prostu dął się naciąć. naszczęście udało mu sie zarejestrować jako samoróbkę.

co do ceny myślałem o 10 000 zł. Mam duże zdolności manualne więc naprawy czy nawet zbudowanie od nowa szafek, frontów naprawa urządzeń elektrycznych do dla mnie chleb powszedni.

Chcę głównie na mobilne przejazdy np. weekendowe wypady i nie przeraża mnie ciąganie jakiegoś gabarytu to tez chleb powszedni

Oczywiście wypady za granicę też wchodzą w grę na kilka dni

Edytowane przez kogut1111 (wyświetl historię edycji)

jeśli chodzi o wagę to na haku na pewno nie masz paskiem tyle co napisałeś.

musisz sprawdzić w dowodzie passata masa przyczepy z hamulcem i bez hamulca

i sprawdzić jakie masz DMC samochodu

Proponuje poszukać wśród użytkowników forum..może akurat ma ktoś coś interesującego do sprzedania i nie trzeba będzie długo szukać.

3mam kciuki będę zerkał do tematu :]

powodzenia!!

Dopuszczalna masa pojazdu/ zespołu pojazdów 2030 kg/3430

pomyliłem się o 40 kg pisałem z pamięci a teraz z dowodu rej.

Max masa przyczepy z hamulcem 1400 kg - bez hamulca 650 kg

tak jest w dowodzie passat b5 FL 2004 rok 1,9 tdi

z przyczepą do 1400 DMC zmieścisz się idealnie bez E i Viatola:)

teraz musisz sam poszperać na forum poczytać tu i tam poszukać na allegro co ci się podoba

Niedawno kupiłem sobie cosik, ale wczesniej oglądałem ok.7 cepek. Poogladaj angielki, mi bardzo sie podobały i sa godne uwagi, szczególnie Lunary przypadły mi do gustu. Moze i Tobie przypadłyby do gustu?