Skocz do zawartości

Prośba do forumowiczów z kujawsko - pomorskiego /okolice Sypniewa/

bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

Daruj sobie tą przyczepę.Rok temu byłem u tego sprzedającego oglądać przyczepę Liberty 520 -według zapewnień sprzedającego w super stanie , zdjęcia też były zrobione tak że nie można się było do niczego przyczepić , na miejscu okazało się że przyczepa to katastrofa ( do dziś wisi na allegro) .Facet pracuje w helmutowie i czasami przyciągnie jakiegoś zgniłka .Ja przejechałem 500 km na próżno dlatego przestrzegam przed tym draniem.

mam kawał drogi aby jechać w ciemno obejrzeć te cepke - może ktoś ma blisko i może na żywo poszukac wszelkich mankamentów?

kujawsko pomoskie:

Sypniewo

http://allegro.pl/fe...html#tabsAnchor

Bodzio mam pomysła! Przyjedź jutro po robocie do nas, w sobotę rano polecimy do Sypniewa ( weźmiemy Focusa ze sobą ) obejrzysz, pomyślisz, potargujesz, a jak się zdecydujesz to jeszcze zdążysz ją do niedzieli u nas przetestować! Zawsze to 170km bliżej ;):jump:

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)

Bodzio mam pomysła! Przyjedź jutro po robocie do nas, w sobotę rano polecimy do Sypniewa ( weźmiemy Focusa ze sobą ) obejrzysz, pomyślisz, potargujesz, a jak się zdecydujesz to jeszcze zdążysz ją do niedzieli u nas przetestować! Zawsze to 170km bliżej ;):jump:

Przemuś - gdybym porwał sie na taki wariant... to pewnie cepke bym ogladaj dopiero w niedziele wieczorem...

a tak na powaznie - to nowy nabytek planuje sciagnac nie wczesniej niz za 2-3 tygodnie...

po pierwsze nie mam jeszcze nowego dowodu rejestracyjnego od sharana z poprawionym wpisem O.1 - teraz tam widnieje 1530kg, zmieniane jest na 1900kg

pozatym musze wykombinowac jakies miejsce - bo obecne jest zajete jeszcze przez moje Hobby

Przemuś - gdybym porwał sie na taki wariant... to pewnie cepke bym ogladaj dopiero w niedziele wieczorem...

a tak na powaznie - to nowy nabytek planuje sciagnac nie wczesniej niz za 2-3 tygodnie...

po pierwsze nie mam jeszcze nowego dowodu rejestracyjnego od sharana z poprawionym wpisem O.1 - teraz tam widnieje 1530kg, zmieniane jest na 1900kg

pozatym musze wykombinowac jakies miejsce - bo obecne jest zajete jeszcze przez moje Hobby

Oj tam, oj tam... w sobotę J. by nas zawiozła ;), przyciągnąć ją możemy moim (O1. 1800kg ) i ew. zostawić też u mnie. Miejsca jest dosyć :) Albo obejrzysz, jak będzie warta zakupu to sie dogadasz ze sprzedającym a ja Ci ją przyciągnę do siebie. Odbierzesz kiedy będzie Ci pasowało...

Teraz kombinuj ! ;)

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)