Skocz do zawartości

Którędy na Węgry bez winiet

moro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jadąc taką drogą nie trzeba kupować winiet?? trasa

Nie zależy mi na tym żeby tam zajechać w jak najszybszym czasie, no a przy okazji można zaoszczędzić kilkadziesiąt Euro.

Jechał może już ktoś trasą?

Trasa ok tylko jest jeden podjazd w górach i dobrze jest mieć mocny holownik ,ale jak się wdrapie na górę to można zaparkować i podziwiać widoki pamiętaj 50 km/h w terenie zabudowanym u sąsiadów święte

Trasa ok tylko jest jeden podjazd w górach i dobrze jest mieć mocny holownik ,ale jak się wdrapie na górę to można zaparkować i podziwiać widoki pamiętaj 50 km/h w terenie zabudowanym u sąsiadów święte

Mógłbyś coś powiedzieć o tym podjeździe? Sprzęgło mam świeżo robione, no ale wolałbym hamulców przy zjeździe nie przegrzać. W którym on jest miejscu i jak długi?

a tak sie napracowalem nad opisem a tu masz zas jakis niewidzialny olowek wymazal.

moro to towar exportowy trzeba takiemu pomagac

pozdrawiam

DAKOTA

boze widzisz to i nie grzmisz(nie wiem czy tak sie to pisze)

a tak sie napracowalem nad opisem a tu masz zas jakis niewidzialny olowek wymazal.

moro to towar exportowy trzeba takiemu pomagac

pozdrawiam

Nie rozumiem w czym Ty masz problem?

Ale jeżeli masz pisać coś głupiego to lepiej pozostaw to dla siebie

PS

Widzę że Ty lubisz wywyższać się swoją światowością, bo więcej Twoich wypowiedzi przy różnych zapytaniach osób z forum kwitujesz głupimi wypowiedziami.

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)

Nie rozumiem w czym Ty masz problem?

Ale jeżeli masz pisać coś głupiego to lepiej pozostaw to dla siebie

PS

Widzę że Ty lubisz wywyższać się swoją światowością, bo więcej Twoich wypowiedzi przy różnych zapytaniach osób z forum kwitujesz głupimi wypowiedziami.

witam

kolego ja sie nie wywyzszam swiatowoscia tylko jak nie mam o czym pojecia to sie glupio nie pytam.Najpierw poczytam posprawdzam i ty powoinienes tak zrobic , a nie pytac sie o takie pierdolety jak dlugosc podjazdu.

Maz skladaka tego Mondeo czy co?

Koledzy juz ci wczesniej napisali ze droga , bez winiet dobra ,no wiadomo ze nie autostrada ,a czy ty masz nowe hamulce to kogo to obchodzi , i czy dojedziesz to tez ionnym kolo d..py lata.AAAA i jeszcze w sprzeglo zaiwestowales, to tez wazna wiadomosc.

A takich exportow jak ty to spotykam dziennie,dlatego juz na odleglosc ich poznaje.

pozdrawiam

DAKOTA

ps. a hamulce polewaj woda i spoko bedzie ewentualnie spradz jak sie to robi dobry woznica zaklada lancuch na kolo bo oszczedza hamulce.