Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponawiam pytanie.

Jaka najlepsza drogo od strony Rzeszowa jest na ten kemping.

Wiem że tam są spore podjazdy dlatego pytam.

pisałem już w tym wątku: najwygodniej jest główną drogą przez Boguchwałę, Domaradz, Brzozów,

a podjazd większy masz za Niebylcem: 6% przez ok 600m,

https://www.google.pl/maps/@49.8442544,21.8915905,3a,75y,221.43h,88.43t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_21srjU34ZlXaxg-aEJz6g!2e0!7i13312!8i6656

 

remonty w tej chwili:

- most w Domaradzu (światła)

- budowa obwodnicy Brzozowa - światła po wyjeździe z miasta

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już w tym wątku: najwygodniej jest główną drogą przez Boguchwałę, Domaradz, Brzozów,

a podjazd większy masz za Niebylcem: 6% przez ok 600m,

https://www.google.pl/maps/@49.8442544,21.8915905,3a,75y,221.43h,88.43t/data=!3m6!1e1!3m4!1s_21srjU34ZlXaxg-aEJz6g!2e0!7i13312!8i6656

 

remonty w tej chwili:

- most w Domaradzu (światła)

- budowa obwodnicy Brzozowa - światła po wyjeździe z miasta

 

pozdr

Zakończyłeś na Brzozowie a dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale nie chciałem pisać tego samego po raz trzeci w tym samym wątku:

http://forum.karawaning.pl/topic/11972-tyrawa-solna-kemping-diabla-g%C3%B3ra/page-2?do=findComment&comment=323887

http://forum.karawaning.pl/topic/11972-tyrawa-solna-kemping-diabla-g%C3%B3ra/page-5?do=findComment&comment=436577

 

a dalej to cały czas na Sanok, 

w miejscowości Jurowce jest znak: Falejówka, Raczkowa i pod spodem dodatkowy drogowskaz na Camping Diabla Góra

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Diabla Góra się powiększa. Wyremontowane prysznice, dostosowane do potrzeb większej ilości gości, dużo zadaszeń i przygotowane kolejne miejsca dla przyczep i kamperów - wszystko to nas czeka w 2016 roku. Rozpoczęliśmy sezon karawaningowy, co prawda bez gospodarza, ale w bardzo miłej atmosferze, ugoszczeni miejscowymi specjałami. Polecam ten ośrodek na każdą porę roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest możliwość byczenia się i pluskania w Sanie przez dużych i małych bezpośrednio z kempingu ?? bo nie widzę takich fotek. Ciekawe czy cennik na stronie jest aktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość byczenia się i pluskania w Sanie przez dużych i małych bezpośrednio z kempingu ?? bo nie widzę takich fotek. Ciekawe czy cennik na stronie jest aktualny

tytułem uzupełnienia bazy zdjęć:

post-5201-0-65063500-1464956556_thumb.jpgpost-5201-0-92923600-1464956566_thumb.jpg

 

dostęp do rzeki jest bezpośrednio z kempingu, choć faktycznie w tym miejscu jest trochę płytko, za tą małą wyspą jest trochę głębiej

 

dla mniejszych dzieci jest jeszcze mały basen na terenie kempingu, ale nie wiem czy już "zalany"

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mamy tu miedzylądowanie. Sporo nowych parcel bedzie w tym roku. Woda juz jest, prad bedzie lada dzien.

Wlasciciele jak zwykle, atmosfera rodzinna.

Super miejsce, w drodze powrotnej tez tu zajezdzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, może mojej pytanie glupio zabrzmi ale jaki jest standard toalet? Widzę wszędzie te niebieskie tymczasowe budki, czy to znaczy, ze tylko takie są dostępne na terenie kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toalety są łącznie z prysznicami bardzo czyste i często sprzątane. Te niebieskie to dodatkowy ukłon właściciela dla ludzi przebywających nad wodą.

W tym roku ma ruszyć budowa sanitariatów na nowej części pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.