Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

O moscie nie pisalem, bo bylo juz wczesniej w watku, mnie on akurat nie draznil, moze dlatego, ze od jakiegos czasu traktujemy kempingi raczej jako noclegownie, bo caly dzien spedzamy na zwiedzaniu. Oczywiscie moja opinia jest subiektywna, nie jestem kontrolerem z Michelin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze jedno, nie polecam dojazdu od strony Tyrawy Woloskiej, przez Holuczkow, jest tam most zastepczy z ograniczeniem szerokosci i wysokosci przejazdu, bodajze do 2.3m. Natomiast skrot przez Zagrodki i Krzywe, w kierunku Tyrawy wymaga silnych nerwow i mocnego silnika (droga na jedno auto i wielka stroma gora do pokonania).

Wbijałem się pod te górki w 2 strony  jak było na dworze 33 stopnie :],faktycznie słabe motory mogą mieć malutki niedobór mocy hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi przedmówca mocny silnik i nerwy (u pasażerów w szczególności :] ); a sama "diabla góra" w porządku nawet niedzielną burze dało się przeżyć .most przeszkadza tylko na początku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, którędy radzicie jechać od strony Rzeszowa - słabym autem? Której drogi unikać z przyczepą?

 

Mogę jedynie wskazać te miejsca, które sam widziałem, czy są jeszcze inne nie wiem. Patrz mapka poniżej:

Tyrawa Solna - mapa utrudnień dojazdu 2015

 
Aha, stromy podjazd jest na kierunku z Końskich do Tyrawy Solnej, w druga stronę jest stromy zjazd :)
Edytowane przez M-Team (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Team - dzięki - w takim razie już wiem że wracać przez Końskie mogę :) Boje się jedynie ruszania pod górę z przyczepą. Reszta jakoś pójdzie, na jedynce chyba wszędzie dam radę. Ale jak trzeba się zatrzymać pod stromą górę żeby się minąć to kiepsko to widzę… 

 

Chyba pojadę na około przez Sanok… wydaje mi się że będzie to najbezpieczniejszy wariant. 

 

Dzwoniłem na kemping - niestety nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji parceli - szkoda  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Rzeszowa to najłatwiej główną drogą:

przez Domaradz, Brzozów (5 min postoju na światłach- w weekend może być więcej), w Jurowcach można zrobić skrót omijając Sanok

 

trasa przez Tyczyn, Dynów, Końskie , czyli wzdłuż Sanu - jest raczej przełajowa i łatwo się zgubić

 

pozdr

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudek_t: Ta górka za Końskim jest naprawdę stroma, sądzę że moim dawnym Mondeo nawet na jedynce bym nie podszedł. Co do rezerwacji to tłoku tam raczej nie ma, ja bym jechał w ciemno.

pozdr

 

PS: minąć się na tej górce nie da...

Edytowane przez M-Team (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skutecznie wyleczyliście mnie z jazdy tym skrótem - po raz kolejny siła społeczności - dziękuję  :blagac:  Jadę w ciemno, nawet jak nie będzie chwilowo wolnej parceli to pewnie można przekoczować na polu namiotowym?

 

JINX - z Sanoku lub Jurowców na co się kierować żeby nie jechać tym remontowanym mostem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remontowanym mostem ? tym o którym pisałem na początku wątku ?

to było 3 lata temu i most (ten przy kempingu) jest już zrobiony

 

od Rzeszowa:

w Jurowcach jest znak: Falejówka, Raczkowa

 

od Diablej Góry:

w Trepczy znak na Jurowce

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o most na Sanie (ten który hałasuje) a o mostek na Tyrawce, ten jest rozebrany i jest most zastępczy z blachami ograniczającymi szerokość i wysokość pojazdu. Zaznaczyłem wyraźnie na mapce.

@dudek_t: Czy na polu namiotowym można to nie wiem, raczej problematycznie, bo pole jest nad samym Sanem po drugiej stronie ośrodka, a miejsca dla przyczep tuż przy wjeździe, musisz pytać u właściciela....

pozdr

Edytowane przez M-Team (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo dziękuję za informację - teraz już wszystko jasne. Widzę że ten mostek remontowany mnie nie dotyczy. Jeszcze raz ogromne dzięki i zimne piwko przy spotkaniu  :yes:

 

Panowie, czy są tam "w miarę płaskie" tereny umożliwiające jazdę na rowerze dla średnio zaawansowanej kobitki? 

 

PS. Już nie mogę się doczekać wyjazdu  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymając się Doliny Sanu powinno być prawie całkiem płasko  :ok:

spokojnie dotrzesz do Dynowa na północy i Sanoka na południu

 

chociaż ja, jako "prawie" Góral, mogę mieć nieco inne wyobrażenie płaskości  :]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.