Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

już  wróciłem do domu , pogoda siadła to pojechałem. Ale polecam to miejsce wszystkim, kuchnia w karczmie wyśmienita(pierogi, naleśniki szczególnie), sanitariaty czyste, nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w tym roku i polecam. Miło, sympatycznie, w miarę cicho i spokojnie. Plac zabaw dla dzieci z basenami, plaża nad Sanem. Zawsze zimne piwo w karczmie i sklepiku przy plaży. Jedzonka nie testowaliśmy ale sporo ludzi się tam stołowało więc obstawiam, że musiało być dobrze. Właściciel bardzo fajny gość dbający o porządek i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

byłem i polecam wszystkim jest czysto, są dwa place zabaw naprawdę super jest mini zoo, w barze jedzenie pyszne do dyspozycji bilard, piłkarzyki bez opłat i Cezary jest prawdziwym gospodarzem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym campingu od 19 do 24 lipca. Miejsca dużo, a stało tylko 5 przyczep. Campery na zagranicznych blaszkach pojawiały się późnym wieczorem i znikały po śniadaniu. Wspaniałe miejsce. Cicho i czysto. Pan Cezary to wzorowy gospodarz. Dbał o to abyśmy się czuli dobrze i bezpiecznie. Codziennie pytał czy mamy jakieś uwagi lub życzenia. Wzorowy camping. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do całej tej słodyczy doleje i je coś od siebie - słoik miodu a właściwie powideł robionych na miejscu przez waściela POLECAM! 

Właściciel świetny człowiek, trafiłem tam przez przypadek i tylko na jedną dobę ale już wiem, że jak będę w tych rejonach to napewno odwiedze to miejsce na dłużej. 

Super miejsce na baze do zwiedzania, nawet nie musicie wiedzieć co chcecie obejżeć - wszystkiego dowiecie się na miejscu. 

 

Śmiało jechać i cieszyć się miejscem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Bylem kilka dni (13-17 lipca) na kempingu Diabla Gora, jestem bardzo zadowolony. Cisza, spokoj, malo ludzi, bardzo dobre warunki. Jedyna uwags in minus, to rozklekotane krany w lazience, warto byloby dokrecic srobki :) Polecam jako baze wypadowa na zwiedzanie Sanoka (super skansen z calym rynkiem galicyjskiego miasteczka i cudownym odrestaurowanym dworkiem), Przemysla i Bieszczad. Na terenie osrodka jest restauracja, dwa place zabaw dla dzieci, plaza nad Sanem, wypozyczalnia rowerow i gokartow, itp. itd. Wlasciciel respektuje znizke na karawaning.pl, dodam, ze nie mialem naklejek (nie zdazylem nakleic na nowa przyczepe). Szczerze polecam! Aha, koszt pobytu 2+2, auto + przyczepa i prad, 59 pln minus znizka na forum. Pralka 10 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, nie polecam dojazdu od strony Tyrawy Woloskiej, przez Holuczkow, jest tam most zastepczy z ograniczeniem szerokosci i wysokosci przejazdu, bodajze do 2.3m. Natomiast skrot przez Zagrodki i Krzywe, w kierunku Tyrawy wymaga silnych nerwow i mocnego silnika (droga na jedno auto i wielka stroma gora do pokonania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem kilka dni (13-17 lipca) na kempingu Diabla Gora, jestem bardzo zadowolony. Cisza, spokoj, malo ludzi, bardzo dobre warunki. Jedyna uwags in minus, to rozklekotane krany w lazience, warto byloby dokrecic srobki :) Polecam jako baze wypadowa na zwiedzanie Sanoka (super skansen z calym rynkiem galicyjskiego miasteczka i cudownym odrestaurowanym dworkiem), Przemysla i Bieszczad. Na terenie osrodka jest restauracja, dwa place zabaw dla dzieci, plaza nad Sanem, wypozyczalnia rowerow i gokartow, itp. itd. Wlasciciel respektuje znizke na karawaning.pl, dodam, ze nie mialem naklejek (nie zdazylem nakleic na nowa przyczepe). Szczerze polecam! Aha, koszt pobytu 2+2, auto + przyczepa i prad, 59 pln minus znizka na forum. Pralka 10 pln.

Kolego zakołowałem tam na chwilkę 2 dni temu i pierwsze na co zwrócilismy z Żoną uwagę to hałas z zastępczego mostu na Sanie,most wyłożony płytami które grały donośnie pod każdym pojazdem jadącym mostem a most przy samym kempingu.Nam osobiście to miejsce nie przypadło do gustu więc odbilismy na roztocze...

Miejsce jak dla mnie i Żony bardzo na odludziu no ale kto co lubi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.