Skocz do zawartości

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra


przemoch2

Rekomendowane odpowiedzi

@visitor1967 sam sobie luknij na proponowany filmik, bo masz dłuższy zestaw od mojego. :bevil:

 

No co jest chłopaki ( o kurcze, zaraz któryś zatrybi, że chłopaki to u szewca szpilki prostują), wasze zaangażowanie i morale drastycznie spada, brakować zaczyna weny w wymyślaniu karykaturalnych bzdur, krytyczny poziom energii was dopadł??? :sciana:

Może wypad na Diablą Górę pozwoli się wzmocnić w barze. Weźcie się do roboty, bo jak na razie w waszych postach to dno, muł i wodorosty. :lol:

Bez waszych głębokich mądrości jeszcze popadnę w deprechę i udam się na tułaczkę, a ponieważ jestem lichego zdrowia, to zapewne wyzionę ducha z wycieńczenia. Albo dojdę do wniosku, że nie ma z kim i o czym. Przemyślcie to, ścisnąć pośladki i do roboty, palce na klawiaturę. :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 9.06.2018 o 21:46, powolniak napisał:

@visitor1967 sam sobie luknij na proponowany filmik, bo masz dłuższy zestaw od mojego. :bevil:

 

 

 

Ja tam sobie radzę ze swoją długością :ok:, gorzej z szerokością czasem :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Rok temu dokładnie 3.10. byłem tam,kamping już nieczynny,ale pani  przyjęła nas bez problemów .Wszystko było super a powidła rewelacja polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Przez kilkanaście minut wczytywałem się w temat Tyrawy Solnej.

W tym sezonie będziemy stacjonarnie od 14.08 do 24.08.2019r Myślę że pogoda słoneczna dopisze.

Będziemy tam rodzinnie w kilka osób. Zachęcony opiniami za i przeciw [nie słyszę] już się nie mogę doczekać choć to kawałek drogi ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam całodniową wycieczkę do Przemyśla, po drodze pałac w Krasiczynie, a z Przemyśla to już rzut kamieniem do Bolestraszyc do arboretum - warto, ale jeżeli macie małe dzieci to może być trochę ciężko bowiem to parę godzin zwiedzania, ale jest mnóstwo ławeczek i cienia. Ja Tyrawę bardzo mile wspominam, poranna mgła nad Sanem z żerującymi żurawiami tego się nie zapomina.

Edytowane przez Arkady11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkady11 napisał:

Polecam całodniową wycieczkę do Przemyśla, po drodze pałac w Krasiczynie, a z Przemyśla to już rzut kamieniem do Bolestraszyc do arboretum - warto, ale jeżeli macie małe dzieci to może być trochę ciężko bowiem to parę godzin zwiedzania, ale jest mnóstwo ławeczek i cienia. Ja Tyrawę bardzo mile wspominam, poranna mgła nad Sanem z żerującymi żurawiami tego się nie zapomina.

Będziemy z osobami od 15 do 75 lat.

Arkady 11 dzięki za podpowiedź.

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 18:50, 0Lukasz0 napisał:

mostek do pokonania , 2.50x7,50 bez problemu

Zdecydowanie gorzej się wyjeżdża ale da radę. Powidła mają wyśmienite a sam kemp jeden z bardziej urokliwych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.