Skocz do zawartości

Zalaegerszeg?Kehidakustany?Bukfurdo?

megula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) mam pytanie -czy ktoś z Was był na basenach i camp. w tych miejscowościach? jeśli tak - to pytanie czy są tam campingi w cenie z basenami , czy bez? dzięki za wszelkie inf.

Elaola dzięki za szybką odp. Szperałam w necie , ale nie mogę doczytać się czy w cenie czy nie.Jeśli możesz to podaj linki. Obecnie jestem w Chorwacji - przy okazji upalne pozdrowionka :). Wracając z Cro chcemy zatrzymać się na basenach ( oczywiście tam gdzie jeszcze nie byliśmy) wybrałam te 3 miejscowości- bo chodzi o raj dla dzieci, a to co wyczytam w przewodnikach- mówi tylko o basenach a nic o camp. A jeśli chodzi o Bukfurdo- to który camp. jest w cenie, bo chyba tam jest więcej camp?

Jesteśmy na Puli (od 6 lipca)pogoda cały czas dopisuje-słońce, słońce, słońce....w piątek wyjeżdżamy do domu i chcemy zatrzymać się na 5 dni na Węgrzech, będziemy wracać stroną zachodnią Węgier.Też tak jak Ty lubimy Węgry:) , kiedyś byłam od tej strony w Zalakaros, Sarvar i Csorna. teraz w drodzepowrotnej z Cro chcemy zatrzymać się w jakimś nowym fajnym miejscu z atrakcjami dla dzieci- więc chętnie posłucham wskazówek :)

pozdrawiam cieplutko....

dzięki za odp.

Elaola z tych campingów co napisałaś raczej są nam nie po drodze, ale np. Cerkeszelo byliśmy i polecamy camp. w cenie z wejściem na baseny. Chyba zajedziemy najpierw do Zalaegerszeg, a jak nie będzie ok to dalej bliżej granicy do Bukfurdo. Odezwę się gdzie jesteśmy w trakcie -jak będzie internet na camp. albo po przyjeździe.

Parapo50 wszystkie camp. , które Ty poleciłeś są nam znane, ale to druga strona Węgier, ale również dzięki za inf.

Pozdrowionka dla wszystkich:)

dzięki za odp.

Elaola z tych campingów co napisałaś raczej są nam nie po drodze, ale np. Cerkeszelo byliśmy i polecamy camp. w cenie z wejściem na baseny. Chyba zajedziemy najpierw do Zalaegerszeg, a jak nie będzie ok to dalej bliżej granicy do Bukfurdo. Odezwę się gdzie jesteśmy w trakcie -jak będzie internet na camp. albo po przyjeździe.

Parapo50 wszystkie camp. , które Ty poleciłeś są nam znane, ale to druga strona Węgier, ale również dzięki za inf.

Pozdrowionka dla wszystkich:)

• 2 tygodnie później...

Witam:)

Byliśmy w Zalaegerszeg- camping ładny nad jeziorkiem z plażą, natomiast na baseny ok 5 minut , przejście z camp. mostem. Duży piękny obiekt. W\rzeczywistości zatrzymaliśmy się w Bukfurdo na campingu termalnym , gdzie w cenie było wejście na baseny- polecamy wszystko super:)