Jump to content
Sign in to follow this  
bordo

lusterka do holowania przyczepy - Opel Vectra

Recommended Posts

Wojtek
może komuś "rzuciły " się w oczy dodatkowe lusterka do Transportera T4?

Według mnie jeżeli ciągniesz T-4 niewiadówkę to dodatkowe lusterka są Ci zbędne.No może z prawym trochę gorzej.

Piotr J
Według mnie jeżeli ciągniesz T-4 niewiadówkę to dodatkowe lusterka są Ci zbędne.No może z prawym trochę gorzej.

Ciągnąc Niewiadówkę może i tak, a i to nie jest regułą, ale w przypadku dłuższej przyczepy już nie.

Najlepszym przykładem jest to, że inni użytkownicy T4 również poszukują dodatkowych lusterek :)

Marcin T

Moj znajomek, ktory ciaga przyczepe T 4 wymienia sobie lusterka na dluzsze, tez od T4 ale furgonu. Operacja trwa kilka minut a koszt ich zakupu na szrocie byl identyczny z zakupem dodatkowych, specjalnych do ciagniecia przyczepy

Piotr J
Mój znajomek, który ciąga przyczepę T 4 wymienia sobie lusterka na dłuższe, tez od T4 ale furgonu. Operacja trwa kilka minut a koszt ich zakupu na szrocie był identyczny z zakupem dodatkowych, specjalnych do ciągnięcia przyczepy

z VW T4 DOKA tj, skrzyniowego T4 :) (nie mylić z furgonem :) )

oooo to jest rozwiązanie :) sterowanie lusterek elektryczne i podgrzewanie można sobie darować zwłaszcza w lato, a co oryginał to oryginał

Dzięki :)

elias26

Witam. Mam problem z doborem lusterek do mojej vectry B, czy ma ktoś z was takie autko i dopasował do niej jakieś dobre lusterka do holowanie caravanu.

Prosił bym o pomoc sugerując się stroną http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=caravan+mirrors

Mam już pewne obecnie ale strasznie nie stabilnie sie je mocuje

oto one http://cgi.ebay.co.uk/PAIR-OF-EXTENDING-TOWING-MIRRORS-CAR-CARAVAN-TRAILER_W0QQitemZ130238212562QQcmdZViewItem?hash=item130238212562&_trksid=p3286.m14.l1318

elias26

wyjazd w piatek, wiec musze cos z angielskiego ebaya zakupic :/

BJoe

no dokladnie jak szary11, radzi. takie na błotnik. Niestety na to gówniane auto takie się sprawdzają.

Że gówniane to oczywiście o swoim badziewiu pisze bo właśnie zmuszony zostalem do zakupu drugiego holownika bo w bananie drugi silnik mi szlak trafił.

BJoe

upsss.

Tu mowa o Vectrze a ja o Omedze pisze :-]

skrool

Odświeżę tema. Chodzi mi o lusterka dodatkowe do Zafiry A. Może ktoś koleżanek lub kolegów coś doradzi.

rewir

http://allegro.pl/item1097124273_hit_lusterka_do_holowania_przyczep_excellent_view.html

W Zafirze sa inne lusterka niż w Vectrze. Te na 100% będą ok.

Dokładnie, mój Ojciec miał te nasuwane badziewie za 40 zł, i te z przyssawkami z postu gfizyk'a. Pierwsze po 300km wylądowały w śmietniku, a z drugimi dotelepał się aż do Turcji, właśnie Zafirą A. Ja mam takie same do Skodziny, warto wydać parę złotych więcej i kupić raz a dobrze.

gfizyk

Ja właśnie "rozdziewiczyłem" lusterka. W weekend byłem w Krakowie. Lusterka sprawdziły się rewelacyjnie!!!

Polecam już teraz również z autopsji! :ok: