Skocz do zawartości

lusterka do holowania przyczepy - Opel Vectra


bordo

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno na lustro do Vectry B lusterka EXCELLENT VIEW nie da razy założyć. ćwiczyłem rożne warianty i pozostałem przy montowanych na błotniki.

 

Piotras01 rozumiem, chcialem doradzic :jump:

 

Mam takie lustra (jako zapasowe, gdyż już przytrafiło mi się 2 x podczas jazdy stracić lustro) - jak dla mnie mają jedną wadę - trzeba się mocno głową nakręcić, a poza tym moje mocno na wietrze pracowały .... Twoje na fotce widzę trzymają się nieźle.

 

Adi wbrem pozorom przy dobrym ustawieniu tych dodatkowych lusterek nietrzeba aż tak mocno głową krecić, by potem miała szyja boleć:)

moze na tym moim drugim zdjeciu tego niewidac, ale lusterka sa tak ustawione bym za jednym spojrzeniem widzial obraz ( to co sie dzieje z tyłu ) na obu lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Adi wbrem pozorom przy dobrym ustawieniu tych dodatkowych lusterek nietrzeba aż tak mocno głową krecić, by potem miała szyja boleć:jump:

moze na tym moim drugim zdjeciu tego niewidac, ale lusterka sa tak ustawione bym za jednym spojrzeniem widzial obraz ( to co sie dzieje z tyłu ) na obu lusterkach

W Twoim przypadku może być nieźle , bo STERCKEMAN jest dość wąski (około 2,00-2,05).Ale mając przyczepę 2,20 albo 2,30 , niestety bez dobrego wychylenia się w bok nic nie widać , szczególnie w prawym lusterku. Ramię na którym zamocowane jest lustro jest za któtkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
która vectra ?

Ja z Niewiadowem jeździłem bez dodatkowych lusterek. Ale jeżeli chcesz w sklepie wysyłkowym możesz kupić bardzo faje lusterka za jedyne 100 zł. www.tam.com.pl Wysyłaja bardzo szybko

lusterka.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wartobyłoby pomyślec o lusterkach montowanych na te lustra przy aucie? ja dosyc długo szukałem lusterek do swojej cytrynki berlingo i wreszcie mi sie udalo, a wygląda to mniej wiecej tak jak na fotkach :)

szczególnie, że przy jeżdzie z cycepa tak w dzień jak i w nocy widocznośc za zestawem jest super :)

 

Mam takie lustra (jako zapasowe, gdyż już przytrafiło mi się 2 x podczas jazdy stracić lustro) - jak dla mnie mają jedną wadę - trzeba się mocno głową nakręcić, a poza tym moje mocno na wietrze pracowały .... Twoje na fotce widzę trzymają się nieźle.

Nasz wyjazd do Chorwacji nie do końca był :) pewny,

więc i przygotowania były takie sobie.

Lusterka dodatkowe kupilem w Selgrosie poa 20 pln za sztuke.

Po zamontowaniu stwirdziłem ,żewykazałem dobra wolę ,oraz uznałem ,że nie wytrzymają nawet 100 km. :) .O dziwo wytrzymały prawie 3800 km,bez regulacji i poprawiania.Ponadto zauważyłem kilka aut z zachodu z podobnymi lusterkami

pzdro

post-27769-imported-ac592b5d-b2aa-4c94-a30e-12949f7ae5d9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frames1 - z takich lusterek korzysta pewnie co 3 forumowicz. No u nas są pewnie nieco droższe... na allegro od 25zł :) Ale chyba do berlingo raczej nie da się założyć - mają za mały zasięg ramion by objąć lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frames1 - z takich lusterek korzysta pewnie co 3 forumowicz. No u nas są pewnie nieco droższe... na allegro od 25zł :) Ale chyba do berlingo raczej nie da się założyć - mają za mały zasięg ramion by objąć lusterko.

Moja intencja był danie konkretnego przykładu zamiast wyrazów typu:"pewnie" i "chyba".

jeśli tego typu lusterek uzywa 33%(wg Ciebie) to jeszcze sporo uzytkowników może mieć watpliwości co do wyboru lusterek :)

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może komuś "rzuciły " się w oczy dodatkowe lusterka do Transportera T4? :)

 

zobacz na zdjeciach ktore zalaczylem wczesniej w tym, poscie czy takie lusterka jak ja mam by tobie pasowaly.... jesli tak to napisz a ja sprawdze jak beda "lezaly" na T-4 i postaram sie zrobic jakas fotke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja intencja był danie konkretnego przykładu zamiast wyrazów typu:"pewnie" i "chyba".

jeśli tego typu lusterek uzywa 33%(wg Ciebie) to jeszcze sporo uzytkowników może mieć watpliwości co do wyboru lusterek

pzdro

 

Nie zrozumiałem więc w pełni. Sorki :)

 

Sporo ludzi kupuje droższe i lepsze modele. Te są najpopularniejsze w marketach i najłatwiej dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze komus "rzucily " sie w oczy dodatkowe lusterka do Transportera T4? :)

Jasne, ze tak. Przypomnialem sobie, ze kolega affa kiedys prezentowal swoje tu na forum i znalazlem. To jest ten post ale przegladnij watek, moze jeszcze cos znajdziesz.

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=12636&highlight=#12636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.