Skocz do zawartości

Biała Mewa 88


passat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów,

Spędziłem w Dźwirzynie parę dni, podczas podróży wakacyjnej wzdłuż zachodniego wybrzeża Bałtyku.

Może komuś się przyda, jakie wrażenia pozostały po odwiedzeniu kempingu Biała Mewa ;-)

 

Kemping jest olbrzymi, szeroki wachlarz ustawienia przyczepy, namiotu, campera. (uwaga: nie ma parcel każdy ustawia jak chce) Pole ma sektory oddzielone szerokimi alejkami utwardzonymi betonowymi płytkami. Są miejsca zalesione, całkowicie, częsciowo lub wcale. Podłoże trawiaste bądź piaszczyste (miejsca bardziej zalesione) sektor dla domków (schludne drewniane budowle).

 

3 olbrzymie sanitariaty (rozłożone symetrycznie na polu), gdzie mamy do dyspozycji część męską i damską. W każdej część mamy pryszcznice (ciepła woda), umywalki z lustrami i podlączeniem 220v, i część WC. Sprzątane dwa razy na dobę. Przy Sanitariatach umywalki do naczyń (z ciepłą wodą i 220V). Pralnia. Miejsca na czystą wodę i zrzuty do wc chwmicznych

Do dyspozycji  plac zabaw , podłoże piasczyste, wg mnie taki sobie ale daje radę. Jest: Bar, Jadalnia, (jedzenie domowe przyzwoite, codziennie coś innego: zupka 4,5zł a drugie danie od 11 do 15 zł) , Sklepik (ma ceny przyzwoite i miłą obsługę)

 

Dojście do morza to odległość około 300m od bramy kempingu, z tym że idziemy piękną utwardzoną płytkami dróżką, przez sosnowy las.

Las ładny z wytyczoną ścieżką do biegania, oraz ławkami gdzie można przycupnąć i złapać świeżego powietrza.

Zejście na plażę bardzo fajne - drewniane. Schodki albo zjazd dla wózków rowerów itp.

Sama plaża szeroka ładny piaseczek ;-)

 

No i najważniejsze to ceny ;-) wg mnie to tani kemp. Za budkę pow 4m bez namiotu płaciłem 14 zł tyle samo za os.dorosłą. Dziecko do 3 lat gratis; od 3 lat 8 zł ,tyle samo za samochód, prąd nie wiem bo nie używam ale coś koło 10 zł - trzeba sprawdzić.

 

Ogólnie na kempingu pomimo dużego rozmiaru i dużej ilość gości panuje spokój i kultura, każdy znajdzie odpowiednią przestrzeń dla siebie.

Sama miejscowość ciekawa, port w mieście, ścieżki rowerowe, biegowe, przystań na jeziorem gdzie można popływać kajaczkiem, łódką, blisko Kołobrzeg (10km).

 

Fajne miejsce polecam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Hejka, 

Jest ktoś aktualnie na białej mewie? 

Pole znam bardzo dobrze, jeździłem tam z rodzicami pod namiot od dziecka, i w tym roku z racji tego że, małżonka zaczęła pracę i nie może pojechać, to zabieram właśnie rodziców na "stare wspomnienia".

Chciałem tylko zapytać czy jest duży tłok? Będę w Sobotę  16.07 po południu /wieczorem.

Mamy 460Hobby '91 i Isabellę penta (dosyć duży przedsionek).

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.