Skocz do zawartości

Biała Mewa 88


passat

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem pare razy w Dzwirzynie. Zawsze zatrymuje sie na prywatnym polu namiotowym ul. Piastowska 3/2. Wlasciciel Piotrek tel. 661770508. Piotrek co roku kupuje nam wspaniale ryby od znajomych. Niskie ceny za pobyt, prad liczony w/g zuzycia. W samym centrum Dzwirzyna. Minusy to brak cienia i pole jest male- co kto lubi. Ja przyjezdzam tam na 2-3 dni. Znajomi spedzaja tam caly pobyt. Polecam.

Edytowane przez Zbych-u (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już drugi raz na tym kempingu. Co prawda teraz siedzi teściowa z dzieciakami ale za tydzień dojeżdżam Jak dla mnie bardzo przyzwoite miejsce. Sanitariaty i natryski bez zarzutu, ciepła woda non stop. Na polu sklep bar dla dzieciaków gry bilard itp. Do morza od bramy jakieś 200m przez lasek. Dźwirzyno też jest fajną miejscowością mozna sobie zrobić fajny spacer np do portu na smaczną i świeżą rybkę. Cenowo pole też ok. Z miejscami różnie to bywa w zeszłym sezonie było trochę ciężko znaleźć wolne miejsce a pole jest naprawdę ogromne. W tym sezonie trochę luźniej narazie ale dopiero się zaczyna. Ja w tym roku postawiłem w tym samym miejscu co rok wcześniej bo dzieciaki chciały i mają blisko do baru na gry i mam ich na oku. Narazie pogoda pod psem bo pada ale mam nadzieje że od przyszłego tygodnia się poprawi.

 

Jak potrzebujesz jakieś szczegółowe info to możesz do mnie dryndnąć 606295929.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już drugi raz na tym kempingu. Co prawda teraz siedzi teściowa z dzieciakami ale za tydzień dojeżdżam Jak dla mnie bardzo przyzwoite miejsce. Sanitariaty i natryski bez zarzutu, ciepła woda non stop. Na polu sklep bar dla dzieciaków gry bilard itp. Do morza od bramy jakieś 200m przez lasek. Dźwirzyno też jest fajną miejscowością mozna sobie zrobić fajny spacer np do portu na smaczną i świeżą rybkę. Cenowo pole też ok. Z miejscami różnie to bywa w zeszłym sezonie było trochę ciężko znaleźć wolne miejsce a pole jest naprawdę ogromne. W tym sezonie trochę luźniej narazie ale dopiero się zaczyna. Ja w tym roku postawiłem w tym samym miejscu co rok wcześniej bo dzieciaki chciały i mają blisko do baru na gry i mam ich na oku. Narazie pogoda pod psem bo pada ale mam nadzieje że od przyszłego tygodnia się poprawi.

 

Jak potrzebujesz jakieś szczegółowe info to możesz do mnie dryndnąć 606295929.

 

Witam wielike dzięki od soboty jest tam szwagier z rodziną,natomiast ja jadę już w srodę rano ,do Dżwirzyna to ja już chyba 16 rok jadę ale byłem zainteresowany jak jest z miejscami ,na chwilę obecną już wszystko wiem ,dlatego wielkie dzięki za zainteresowanie może kiedyś wypijemy piwo jak się spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping duży, dobrze oznakowany, można stawać jak się podoba, 3 węzły sanitarne a może i 4:) w każdym po 6 toalet damskich i męskich, 6 pryszniców i umywalek, sprzątanie 2 x dziennie, ciepła woda chyba zawsze - jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie było. Kuchnie - zlewy + prąd przy każdym węźle sanitarnym, kilka punktów czerpania wody do picia. Opróżnianie toalet widziałam w 1 miejscu, ale podejrzewam, że za słabo się rozglądaliśmy. Kilka punktów ze śmietnikami - regularnie opróżniane. Plac zabaw dla dzieci - mało sprzętów ale duża przestrzeń - dzieciaki znajdą sobie zajęcie, obok boisko do siatkówki. Dwa sklepy spożywcze - dziś nawet mieli prawdziwy twaróg na wagęfood.gif, knajpka z jedzeniem - nie polecam, smaczne nie było, obok cymbergaj, bilard i kilka automatów, dwa razy w tygodniu karaoke, co wieczór coś się tam dzieje. Ceny bardzo przystępne - dwa cenniki - maj, czerwiec, wrzesień taniej i lipiec, sierpień szczyt - dorosły 12 zł, dziecko 4-10 lat 9 zł, do 4 lat bezpłatnie, zestaw auto+przyczepa+przedsionek+prąd - 24 zł. Zniżka na hasło karawaning jest ale tylko przy opłacie za osoby. Przyjechaliśmy o 1 w nocy - pan nas grzecznie wpuścił a opłata była liczona dopiero od następnego dnia. W hotelu by tego nie było:) REASUMUJĄC - bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od 1 lipca tego roku bede z rodzinka na bialej mewie. Flaga naszego forum bedzie powiewać nad nasza budko.

 

PS

Kiedy bedzie tam zlot ???

Witam,my zjeżdżamy tam na imprezę nr 221 w dniu 05 lipca i będziemy  tam do 13.07.2014.Przyczepę widzisz na fotce,flagę też wywieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.