Skocz do zawartości

I WALNE ZGROMADZENIE BRACI KUJAWSKO-POMORSKIEJ

Rekomendowane odpowiedzi

w dniach 6-8.07.2012 odbyło się pierwsze spontaniczne spotkanie BRACI KUJAWSKO-POMORSKIEJ w Swornychgaciach

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)

• Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,z fajnego i wspaniałego widowiska w Ustce zostaliśmy zaproszeni na to spotkanie :narcyz: i jako pierwszy opuszczający to zacne grono Serdecznie dziękuję za wspaniale spędzony czas, i mam nadzieje że takie spotkania będą łączyć a nie dzielić .:banan:

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)

Wielka szkoda, że już musieliśmy opuścić tak zacne grono. Było to jedno z najbardziej sympatycznych

spotkań Braci Kujawsko-Pomorskiej. Spotkanie bez planowania, totalny spontan w połowie drogi

pomiędzy Gdańskiem i Bydgoszczą. Pełna integracja dwóch województw. Prosimy o więcej

takich spotkań, na które na pewno dojedziemy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki:

Witam, dotarliśmy do domku przyczepka prawie ustawiona ( trawnik za miękki :pad: ) , w drodze powrotnej odwiedziliśmy miejscowość Charzykowy :yay: z załogą "Pinesio" :banan:serdeczne podziękowania jeszcze raz dla Pinesio za pokazanie tak uroczego miejsca, fajna miejscówka, był spacerek oraz mały obiadek w lokalnej smażalni :jesc::slina: i jak to mówią po obiadku w drogę :drive::przyczepa: no i jesteśmy .

Pozdrawiam serdecznie i do rychłego zobaczenia, mam nadzieję że w większym gronie.

My również dotarliśmy cało i zdrowo. Szkoda tylko że wszystko co dobre zawsze kończy się tak szybko .. sick.gif

Z tego miejsca chciałem jeszcze raz serdecznie podziękować za zaproszenie i owocne obrady. bow.gif

Miejsce naprawdę urocze a okolica przecudna. Proponuję Swornegacie na stolicę Braci Kujawsko-Pomorskiej (taka nasza mała Bruksela) i miejsce kolejnych Walnych Zgromadzeń270635636-JUMP2.gif

Do zobaczenia :)

Ps... Acha i jeszcze jedno .. Werusie nie mieszkają wszędzie hahaha.gif

Edytowane przez Pinesio (wyświetl historię edycji)

Witam wszystkich uczestników . My jeszcze z Aronami i Parzusiami w Swornych . Przywitała nas przepiękna pogoda . Tak samo gorąco jak przez ostatnie kilka dni . Spotkanie to pokazało , że klimat tworzą uczestnicy . Przemek dzięki za pokazanie fajnej mety i za pomoc , bez której nie moglibyśmy dojechać .

Mam nadzieję na rychłe spotkanie ze wszystkimi . Poniżej kilka zdjęć :

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Teraz my - Witamy wszystkich i pozdrawiamy :hej: już z domku ,ponieważ tak bardzo nam się podobało ,że aż nie chciało się wracać- to do domu dotarliśmy dzisiaj ( godz.00.55).Cieszymy się że mogliśmy razem z wami uczestniczyć w tym walnym zgromadzeniu - miejsce super,widoki przepiękne,pogoda przeurocza,ale to wszystko było mało ważne przy tak doborowym towarzystwie. A było naprawdę wesoło- bo oprócz nocnych rozmów i degustowaniu tego i owego to były i tańce i mamy nadzieję ,że jeszcze nie raz się spotkamy gdzie kolwiek.

P.S. Może i Werusie nie są wszędzie,ale staramy się na tyle ile możemy.

Chciałabym jeszcze podziękować załodze przemek70 za fajne miejsce (mamy nadzieję ,że spontaniczny najazd był miłą niespodzianką) oraz za pomoc Pomorzu by dotarli do Kujaw (to jest to co najbardziej cenie w karawaningu -prawdziwa Brać Kujawsko-Pomorska).

Tereni za ciepło,Maćkowi za tańce, Californi i Pinesiowi za niespodziankę,Parzusiom za Amelkę, Aronom za przygarnięcie nie tylko bobra,ale i syna,Witkom że mimo wszystko dotarli.

Przyjazd tak licznego grona był jedną z milszych niespodzianek jaka mnie ostatnio spotkała.

Teraz już nie jest to tylko moja miejscówka, ale całego forum. Pani Ewa jest bardzo przychylna wszystkim załogom

z logo forum na przyczepie. Mam nadzieję, ze jarzębiaczek jej smakował i pozostawił miłe wspomnienia po naszym spotkaniu.

Witamy Wszystkich meldujemy się w domku,żal było odjeżdżać z tak urokliwego miejsca i od takich Z A J E F A J N Y C H ludzi no ale wszystko co dobre kiedyś musi sie skończyć ,dziękujemy Uczestnikom za miłe i owocne obrady do rana przy uginającym się stole z nalewkami,przy którym i Hanka zmieniła oblicze i pokazała ,że można posmakować nie tylko kozie mleko.

Będąc już w domku myślimy już o następnym spotkaniu z WAMI!!!!

PS. Bóbr dziękuje za opiekę i karmienie z butelki.

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)

Aron .. no to może nie ma co myśleć... tylko czas wymyślić ;)

Jakieś terminy konkretne decyzje...

ja w ten weekend latam .. wiec może nie za specjalnie... ale w następny ( żeby to ubrać datą 20-22 ) zmalujmy coś .. ciągle mam świadka do przesłuchania na którego Krzysiek i Irenka nie dojechali ;)

Jak już wspominałem w Swornych my planujemy wyjazd nad ciepłą wodę do Niedźwiadów kemping u Sikory 16 lipca ,będzie nam niezmiernie miło jeśli ktoś nas tam odwiedzi.Mamy zamiar pobyć tam minimum tydzień ,wstępnie mają nas odwiedzić Werusie-ale oni są wszędzie, Maciekzal,oraz Parzusie Dla chętnych będzie czochranie bobra