Skocz do zawartości

Hobby 545

AdamJ

Rekomendowane odpowiedzi

A tu kilka zdjęć Naszego nowego domku na kółkach przed sprzątaniem ;)

Teraz kilka drobnych napraw estetycznych, zakup paru drobiazgów i jednego większego (WC turystyczne, bo poprzednik położył na podłodze....płytki ;) ) i do zobaczenia gdzieś na trasie :D

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Ladna, ladna... Tez jestem sympatykiem Hobby, wlasnie tego wypustu rocznikowego i wyposazenia :) Zmiesciles sie z DMC holownika i cepki w 3500? Ze wzgledu na dmc musialem zrezygnowac z dluzszej wersji na krotsza.

Dziękuję za miłe słowa ;)

Zmieściłem się ponieważ DMC holownika wynosi 2100...a cepki 1200...więc jeszcze zostaje 200 kg zapasu :)

No już myślimy tylko o tym gdzie pojechać- póki co pojechałem cepkę zostawić do przyszłych teściów koło Ińska i w weekend lecimy coś jeszcze porobić przy niej bo właśnie to jest najfajniejsze, że można coś ciągle sobie tam robić-upiększac.

Jak rozstawię przedsionek wstawię nowe fotki :)

Świetnie wygląda w tym malowaniu, który to rocznik? Moja 535 jest krótsza i tyle samo waży tylko holownik ma cięższy i mniejszy zapas mi został.

Powiedz mi czy coś robiłeś z oknami bo na jednym zdjęciu wyglądają na brązowe a na drugim na czarne?

P.S. Na tym parkingu na Chociwelówce zatrzymywałem się podczas wypadów w stronę Drawska, dobre miejsce na Check Point przed podróżą :) Pozdrawiam Szczecinianina :)

Edytowane przez Podola (wyświetl historię edycji)

Świetnie wygląda w tym malowaniu, który to rocznik? Moja 535 jest krótsza i tyle samo waży tylko holownik ma cięższy i mniejszy zapas mi został.

Powiedz mi czy coś robiłeś z oknami bo na jednym zdjęciu wyglądają na brązowe a na drugim na czarne?

P.S. Na tym parkingu na Chociwelówce zatrzymywałem się podczas wypadów w stronę Drawska, dobre miejsce na Check Point przed podróżą :) Pozdrawiam Szczecinianina :)

Hehe jechaliśmy postawić cepkę na Ińsko do teściów, żeby ją sobie spokojnie przygotowac, bo to świeżo po zakupie ;)

Okna są wszystkie brązowe, tylko jakoś tak na zdjęciu wyszło, a rocznik to 1989. Przyczepa została pomalowana- odnowiona przez poprzedniego użytkownika, któremu los pokrzyżował trochę plany i musiał sie pozbyć budki.

Widze że też jesteś z ZSZ- może jakieś spotkanko wkrótce- jak lubisz grac w piłkę to gram z kilkoma kolegami z Forum Forda na orliku w każdy czwartek i zapraszam ;)

AdamJ to faktycznie dziwnie fotka wyszła ale super by wyglądała z takimi dymionymi oknami :)

Powiedz mi jak Ci się z nią jeździ? Masz stabilizator?

Co do piłki to dzięki za zaproszenie, muszę trochę do formy wrócić ale nawet na to czasu wciąż za mało :(

Nie nie ma stabilizatora, ale też nie mam za dużego porównania co do jakości jazdy, jednak nie mogę narzekać, bo zrobiłem sporo km z nią i nawet kiedy mnie TIRy wyprzedzały to nie czułem żadnych efktów typu "zasysanie" czy wężykowanie....raz było tak że wyprzedził mnie bardzo szybko i blisko MB Sprinter i wtedy poczułem delikatnie taką niestabilność. Tak to nie mam żadnych uwag, ale tak czytałem o stabilizatorze i może kiedyś zafunduje sobie takie coś po zmianie holownika, bo tu w fordzie mam tylne zawieszenie NIVO- samoutwardzalne i może to wpływa na jakość jazdy :)

Nie nie ma stabilizatora, ale też nie mam za dużego porównania co do jakości jazdy, jednak nie mogę narzekać, bo zrobiłem sporo km z nią i nawet kiedy mnie TIRy wyprzedzały to nie czułem żadnych efktów typu "zasysanie" czy wężykowanie....raz było tak że wyprzedził mnie bardzo szybko i blisko MB Sprinter i wtedy poczułem delikatnie taką niestabilność. Tak to nie mam żadnych uwag, ale tak czytałem o stabilizatorze i może kiedyś zafunduje sobie takie coś po zmianie holownika, bo tu w fordzie mam tylne zawieszenie NIVO- samoutwardzalne i może to wpływa na jakość jazdy :)

NIVO samopoziomuje tylne zawieszenie auta pod wzgledem obciazenia (czyt. ciezar pasazerow, bagazu etc). Tez je posiadam. Lepiej auto wpasowuje sie w zakrety, nie ma przechylu auta. W tych gruszkach jest nitro z bodajze 130bar.

AdamJ: trzeba zebrac ekipe zzachpom i mozna zorganizowac wspolny wypad :)

NIVO samopoziomuje tylne zawieszenie auta pod wzgledem obciazenia (czyt. ciezar pasazerow, bagazu etc). Tez je posiadam. Lepiej auto wpasowuje sie w zakrety, nie ma przechylu auta. W tych gruszkach jest nitro z bodajze 130bar.

AdamJ: trzeba zebrac ekipe zzachpom i mozna zorganizowac wspolny wypad :)

Dokłądnie:) My jesteśmy za i bardzo chętnie poznamy szanownych forumowiczów :)

Akurat byliśmy na weekend na za miastem gdzie trzymamy cepkę trochę przy niej pogrzebać i wkrótce rozpoczniemy nasze podróże.