Skocz do zawartości

jaka trasa najlepsza do Eger / Bogacs


123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś testował trasy do Bogaca przez:

1. Bielsko, Cieszyn, Zilina. Martin, Banska Bystrica, Lucenec, Salgotarian

2. Nowy Sącz, Presov, Kosice, Miskolc, Mezocovesd

Będę jechał od strony Wrocławia I jestem ciekaw czy różnice 100km da radę skompensować jadąc więcej autostradami. Dodatkowo czeka mnie jazda z dwoma fanami aviomarinu i zastanawiam się gdzie będzie mnie górek i serpentyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w ubiegłym roku z Limanowej przez Nowy Sącz, Muszynę, i dalej mniej więcej drogą z punktu 2.

Najwięcej wzniesień jest w Ślowacji niedaleko za granicą z Polską. Potem już coraz lepiej. Ogólnie trasa nie jest jakaś trudna, ale ja swoim starym dziadkiem (holownikiem) niestety miałem miejsca gdzie musiałem jechać powoli, żeby się nie zgrzał. Mocnym autem spokojnie można przejechać z przyjemnością, słabym bez wielkiej przyjemności, ale też pojedziesz.

Niestety kawałek za Miskolc w stronę Bogacs jakość drogi pozostawia wiele do życzenia. Asfalt był w ubiegłe lato dziurawy, a droga dość wąska. Tam już jechałem nocą po cielmku, a nie lubię z budą jeździć po dziurach. Ale innej drogi od strony Miskolca nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się do Bogacs ok 20 lipca, dodam że praz pierwszy i to z budką jeśli się ktoś wybiera w tym terminie to chętnie bym się podpioł i czegoś się nauczył jazdy z budką co i jak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odgrzeje troszkę temat :]  czy w Poprad jest coś fajnego aby jechać tamtą drogą na Węgry i zrobić sobie dwu dniowy

przystanek :hmm:  oraz czy znacie jakieś fajne kempingi w tej okolicy na ewentualny postój.

I czy ta droga jest tam aż tak stroma i z zakrętami jak piszą tutaj w temacie niektórzy  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troszkę temat :]  czy w Poprad jest coś fajnego aby jechać tamtą drogą na Węgry i zrobić sobie dwu dniowy

przystanek :hmm:  oraz czy znacie jakieś fajne kempingi w tej okolicy na ewentualny postój.

I czy ta droga jest tam aż tak stroma i z zakrętami jak piszą tutaj w temacie niektórzy  :niewiem:

 

W Popradzie jest aquapark - jeżeli to coś ciekawego :) I taki sobie rynek. Nie zostawałbym tam dwa dni. Ale za to Spiski Hrad - o to co innego. Poszukałbym raczej kempingu w Słowackim Raju i zrobił wycieczkę do Spiskiego Hradu, poza tym są bardzo ciekawe jaskinie na granicy SK/HU.  Pogadaj ze Zbyszkiem na Langoszech - oni kilka lat temu byli na wakacjach w Słowackim Raju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.