Skocz do zawartości

XIV festiwal ku przestrodze 28.07.2012 -29.07.2012 Chorzów

Alutek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku, wybieramy się z Robusiem na festiwal, może ktoś miałby ochotę? My jedziemy 27go i gdzieś od godziny 19 - stej będziemy stacjonować przyczepą przed festiwalem.Nie zdarzyło nam się jeszcze, być na piękniejszym koncercie Dżemu niż ten na Festiwalu Ryśka.

PLAN FESTIWALU!!!

26 LIPCA (czwartek) od 16.00 w oficjalnym klubie Festiwalu „LEŚNICZÓWKA” „spotkania nieformalne muzyków”

27 LIPCA (piątek) ROZGRZEWKA od 16.00 koncerty w oficjalnym klubie Festiwalu „LEŚNICZÓWKA”, równolegle od 16.00 startuje II Chorzowski Przegląd Muzyków Ulicznych, a na terenie Festiwalu czynny 24 godzinny Namiot.

Jeśli grasz/gracie bluesa przyjeżdżajcie już w piątek, by wziąć udział w II Chorzowskim Przeglądzie Muzyków Ulicznych.

W trakcie Festiwalu Firma GEWA zaprezentuje gitarę "która się nie rozstraja" - www.vgs-guitars.com

XIV edycja Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie (WPKiW) na terenie „Pól Marsowych” w dniach:

28 Lipca 2012

12:00

przesłuchania konkursowe - Organizator „Skazani na Bluesa”

16:00

CZTERY SZMERY

16:40

AROUND THE BLUES

17:20

ANDRZEJ URNY & kompany

18:30

ZDROWA WODA

19:30

Leszek Cichonski - „Sobą Gram”

ok. 20:45

Przywitanie uczestników-Prezydent Miasta Andrzej Kotala, ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród dla laureatów II Chorzowskiego Przeglądu Muzyków Ulicznych

21:00

CREE (gospodarz I dnia)

zakończenie dnia 1-go ok. godz. 24:00

Po koncertach jam session w oficjalnym klubie Festiwalu „LEŚNICZÓWKA”, a na terenie Festiwalu czynny 24 godzinny Namiot.

29 Lipca 2012

10:00

KLUB LEŚNICZÓWKA - warsztaty gitarowe - Tommy Denander

12:00

występy laureatów konkursu dnia poprzedniego

14:00

Samuel Owczarek laureat Festiwalu „SOLO ŻYCIA” z 2011r.

15:00

GHETTO - laureat XIII Festiwalu

16:00

HARLEM

17:30

TOMMY DENANDER (USA) & Polish Friends

19:00

CEDRIC BURNSIDE PROJECT (USA)

----

wręczenie nagród laureatom Festiwalu oraz pożegnanie uczestników - Prezydent Miasta Andrzej Kotala

21:00

DŻEM (gospodarz II dnia)

zakończenie Festiwalu ok. godz. 24:00

Po koncertach jam session w oficjalnym klubie Festiwalu „LEŚNICZÓWKA”, a na terenie Festiwalu czynny 24 godzinny Namiot.

BILETY!!!

Bilety w przedsprzedaży do nabycia jedynie w sieci Ticketpro - www.ticketpro.pl - (tzn. w internecie, w Empikach, Saturnach i dobrych sklepach muzycznych w całej Polsce.)

Bilety są dwudniowe, posiadają kupon kontrolny, który zostanie zamieniony przed bramami Festiwalu na odpowiednie opaski zakładane na przegub ręki. Mając opaskę na ręce będziecie mogli korzystać z wielu zniżek. Szczegóły będą publikowane na stronie Festiwalu.

Ceny biletów w przedsprzedaży do 22.07.2012. włącznie:

55.00 PLN - bilety tylko wejściowe (po koncertach należy opuścić teren)

65.00 PLN - bilety z pobytem na terenie Festiwalu (pobyt z 28/29 lipca i z 29/30 lipca 2012 r.)

40.00 PLN - bilet jednodniowy na 29.07.2012.

Ceny biletów w przedsprzedaży od 23.07.2012. oraz przed bramami (sprzedaż od 27.07.2012. od godz. 15:00):

70.00 PLN - bilety tylko wejściowe (po koncertach należy opuścić teren)

80.00 PLN - bilety z pobytem na terenie (pobyt z 28/29 lipca i z 29/30 lipca 2012r.)

50.00 PLN - bilet jednodniowy na 29.07.2012.

Dzieci do lat 10 bawią się bez opłat, oczywiście pod opieką dorosłych.

http://festiwalryska.pl/main.html

Warunków na przyczepę nie ma kompletnie;)to nasz prywatny wymysł:) podjeżdżamy, stajemy i tyle:) Bo tam nie dużo potrzeba do szczęścia - ludzie i muza:)))

ja byłem na 5 ostatnich festiwalach na Paprocanach i było super - wspomnienia młodośc do Chorzowa pojechałem raz...

i czekam na powrót na Paprocany

Wiem, że ludzie nie mogą przeboleć tej zmiany....ale ja nie czekam...chłonę to co jest tu i teraz, stało się jak się stało, ale nie zrezygnuję z tego powodu ze spotkań z ludźmi , których mam możliwość zobaczyć tylko na festiwalu i z którymi mogę tam posłuchać muzy:)