Skocz do zawartości

Brenna - kemping Kotarz


moro

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się tam w piątek i zastanawiam się czy w Brennej można zjeść pstrąga.

Jeśli tak to gdzie? Zabieram tam swoich rodziców i chcielibyśmy iść razem w piątek wieczorem na kolację, a ja nie mam pojęcia czy tam serwują rybę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi informacji do kiedy kamping jest czynny - chciałem na jesieni pochodzić sobie po górkach z dzieciakiem. Czy we wrześniu/październiku będzie jszcze otwarte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to zapytam ale najszybciej chyba będzie zadzwonić.

 

Kemping - Pole namiotowe "Kotarz" Brenna Centrum - Kontakt

 

W razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonami

 

- 889 745 926

- 609 565 899

 

pytania prosimy kierować na maila: kemping@brenna.pl

Edytowane przez moro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi informacji do kiedy kamping jest czynny - chciałem na jesieni pochodzić sobie po górkach z dzieciakiem. Czy we wrześniu/październiku będzie jszcze otwarte?

 

to dawaj w Bieszczady z nami po zlocie 6-9 września

!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 1 rok później...
W dniu 21.09.2018 o 18:55, pawel1966 napisał:

Przed chwilą rozmawiałem z właścicielem - w tym roku Camping kończy działalność już po tym weekendzie - czyli ostatni weekend września już nieczynne - mają jakąś grupę z Bielska

Chyba jak zawsze. Mają jakiś zlot.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, 11thebest napisał:

Chyba jak zawsze. Mają jakiś zlot.....

Tak. a znacie jakieś inne fajne i czynne przynajmniej do końca października miejsce w tym rejonie? chcielibyśmy jeszcze wyskoczyć w góry jesienią i mamy na mysli właśnie tamte rojony czyli beskid śląski albo żywiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pawel1966 napisał:

Tak. a znacie jakieś inne fajne i czynne przynajmniej do końca października miejsce w tym rejonie? chcielibyśmy jeszcze wyskoczyć w góry jesienią i mamy na mysli właśnie tamte rojony czyli beskid śląski albo żywiecki

Wisła Jonidło.... tam jest długo czynne

i np 12-14.10.18r będzie tam zlot z forum.karawaning.pl

jest info w Spotkaniach.... tu na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 11thebest napisał:

Wisła Jonidło.... tam jest długo czynne

i np 12-14.10.18r będzie tam zlot z forum.karawaning.pl

jest info w Spotkaniach.... tu na forum

 

Tak , dziękuję - już się zorientowałem i jeśli nic się nie zmieni przyjedziemy na zlot!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A my jesteśmy na rozdrożu....mieliśmy jechać w okolice Nowego Sącza, ale zupełnie zapomniałam, że kolarze jadą. Będą spore utrudnienia...Pakujemy się...dajcie namiar gdzie można by dziś zawitać do jutra? Nie musi być całkowite odludzie. Ale też nie Energiland...zależy nam na górach, bo daaawno się nie było. Jedziemy z dziećmi. No i ważne żeby można było stanąć na noc z przyczepą?

Edytowane przez Agulek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Agulek napisał:

Pakujemy się...dajcie namiar gdzie można by dziś zawitać do jutra? Nie musi być całkowite odludzie.

Jak z dziećmi to nie macie daleko do Ustronia  . Niedaleko Brennej . Bylem teraz ostatnio na kempingu " Bartek"  . W lesie , w oddali od ruchu , do centrum spacerkiem z 10 min drogi . Na kempingu mini zoo , plac zabaw dla dzieci . Z płotem Wisła . Bezpieczna , mogą się pochlapać .  Polecam ,  temat co prawda o Brennej ale to nieopodal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.