Skocz do zawartości

Rejestracja przyczepy kempingowej


tomek_1999

Rekomendowane odpowiedzi

już po problemie przyczepka zarejestrowana;D inny wydział komunikacyjny i sprawa załatwiona bez problemu

 

 

Tak nie powinno być, że co wydział to inna decyzja czerwona.gif. Ale dobrze że jakoś opanowałeś sprawę i już masz zarejestrowaną przyczepkę.

 

No właśnie, co wydział to inne przepisy czy co wydział to inni fachowcy.:puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po problemie przyczepka zarejestrowana;D inny wydział komunikacyjny i sprawa załatwiona bez problemu

 

to jak to jest, to nie jeden wydział komunikacji Ciebie obsługuje? czy przemeldowałeś się gdzie indziej i obsługuje inny WK ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugadałem sie z sprzedającym i prze[pisaliśmy umowę na wujka a ze on jest podatnikiem w lipnie to ja tylko pośrednikiem byłem i łatwiłem wszystko w jego imieniu, a na kogo będzie ta przyczepka czy to na mnie czy na wujka ważne żeby była zarejestrowana;)

 

a co do wydziału w lipnie, to sie dowiedziałem ze u nich tez takie problemy były tylko ze oni poszli na rękę kupującym i takich problemów nie robia

 

ale według mnie to błąd nie leży po stronie wydziału komunikacji tylko US, dlaczego? bo skoro twierdza ze przyczepa nie jest środkiem transportu to powinni dawać takie zaświadczenia a nie tylko odmowy, i problemu by nie było. no ale cóż ktoś musi za przeproszeniem beknąć żeby się ktoś nauczył;/

Edytowane przez tomek_1999 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

poszli na rękę kupującym i takich problemów nie robia

 

(...)

 

Łaskę robią? Przepisy są jednoznaczne!

Jak ktoś nie rozumie prostych przepisów, to oznacza że ze swoim IQ zajmuje tylko etat na krzesełku, a swego rozumu nie jest pewien i po prostu się boi.

W skrajnych sytuacjach nie jest nawet pewny czy 2x2 =4, bo a nóż przełożony będzie sądził inaczej i co wtedy?

Lepiej ganiać petenta, niech wyczaruje kwit na "ratujdupę" z US, to przełożonemu jakby co - na obronę się pokaże!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odkopuję temat..W związku ze zmiana przepisów o rejestracji pojazdów i karze  za nieprzerejestrowanie pojazdu na siebie , po nowym roku.. Dotyczy to również przyczep , ale słyszałem że można wybrnąć z sytuacji , robiąc tylko zgłoszenie zakupu i tyle . Ktos przerabiał ten temat ? Chodzi o to żeby nie przerejestrowywać , a jedynie zgłosic zakup. Jest to myk i nie mogą się uczepić wtedy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz kombinować ? Dlaczego jeśli kupiłeś nie chcesz jej przerejestrować ? Gdzie i w czym tu jest problem albo niedogodność ...  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno jak pojawiły się małe rozmiary tablic rejestracyjnych też był "myk" aby zgłosić ,że te duże się nie zmieszczą i WK wydawał te małe.Ale po czasie okazało się , że i za to się wzięli. I ci co je posiadają w swoich furmankach nie zgodnie z ich przeznaczeniem mogą a nawet jest to pewne ,że stracą DR przy kontroli policji a jak im się uda uniknąć tejże kontroli to przy kolejnym badaniu na SKP diagnosta nie dopuści pojazdu do ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.