Skocz do zawartości

Wyszków


b.b tulipan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W sierpniu ok. 23.08 wybieram się z przyczepą do Wyszkowa.Będzie to wizyta prywatna. Z Wrocławia mam troszkę jazdy, więc można by zatrzymać się na kilka dni.I tu moje pytanie. Czy w tym rejonie znajdę legalne miejsce do zatrzymania się z przyczepą?

W internecie nic nie mogłem wyszukać.Na naszym forum też nie dałem rady.

Jeśli ktoś może doradzić w tym temacie to bardzo proszę.

Moim docelowym miejscem będzie Gościniec Pod Jesionem ul. Białowieska.

Jeśli bym znalazł miejsce na postój to warto by troszkę pomyszkować po Wyszkowie. Może macie jakieś propozycje odnośnie ciekawych miejsc w tym rejonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wyszkowie jadonc starą drogą od wawy przed mostem jest zjazd do rzeki Bug.

jest mała plaża,i miejsce na :przyczepa:. Na dziko.

Jak ci pasuje.:niewiem:

Chyba znam to miejsce.Wracając z Mazur zatrzymałem się na popas.

Lecz wolał bym miejsce na którym mógłbym zostawić przyczepkę a autem swobodnie oddalić się na zwiedzanie i na prywatne spotkanie [weselicho :hehe:]

 

Szukamy dalej.

comsio :dzieki:

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Urle wjeżdżasz w ulicę Kąpielową jedziesz do końca i masz polankę nad samą rzeką Liwiec (przy moście kolejowym)- oczywiście to wszystko na dziko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś, śmiało jedź do Popowa. Jest niedaleko od Wyszkowa - niecałe 20 km, a okolica piękna. Przy okazji na pewno wypoczniesz, a i o przyczepę nie będziesz musiał się martwić.

 

Tak, to chyba trafna lokalizacja. :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ośrodek, ale tam nie ma miejsca dla przyczep. Tam są domki i duży pawilon dla gości. Nie widziałem tam toalet na zewnątrz, więc z przyczepą będzie raczej ciężko. Ośrodek jest oddalony o ok. 200 m od kempingu w Popowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ośrodek, ale tam nie ma miejsca dla przyczep. Tam są domki i duży pawilon dla gości. Nie widziałem tam toalet na zewnątrz, więc z przyczepą będzie raczej ciężko. Ośrodek jest oddalony o ok. 200 m od kempingu w Popowie.

 

 

 

 

Pisałem do ośrodka. Zapraszają i za postuj chcą 30zł.

To znaczy muszą to jakoś pogodzić z sanitariatami.

 

:dzieki: :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może mają jakieś łazienki. Ja ich nie widziałem, ale w tym ośrodku byłem tylko w ramach rowerowego rekonesansu. Ośrodek ładny i zadbany. Minusem jest położenie blisko szosy. Może być głośno, szczególnie w nocy. Pod tym względem kemping w Popowie wypada lepiej. Z resztą obydwa ośrodki są bardzo blisko siebie. Będąc na miejscu wybierzesz lepszą dla siebie lokalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz moczyć kija ,to bliżej Serocka przed mostem jest miesćina Łata a w niej camp Relax Telf 601806236. Grześ.

Stary PER-LOWSKI ośrodek. [dla wędkarzy]

Jest 230 v, woda.Cisza, ogrodzone,i sami wędkarze, z :przyczepa:.

Dwie osoby 230v i :przyczepa: = 30 zł.

Brak placu zabaw dla pociech.

Można wodować.

Sklep 300m.

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.