Skocz do zawartości

Złamana rurka w fotelu Dukdalf Aspen.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie czy można kupić jako element serwisowy jedną z rur aluminiowych w fotelu http://www.dukdalf.eu/index.php?option=com_catalogger&item=24611&Itemid=2&lang=en

Brat tak się na nim odprężał, że zanim powiedziałem mu że fotel jest do 100 kg już był połamany ;) (brat na szczęście cały !)

 

Elementy plastikowe widziałem - podłokietniki i stopki .. ale czy ktoś sprzedaje rurki ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus , autoryzowanym sprzedawcą mebli Dukdalf-a w Polsce jest ┬ę Adria Caravan Polska, 40-604 Katowice, ul. Kolejowa 58, tel.: (032) 202 57 51, email: adria@adriacaravan.pl

 

Zadzwoń i zapytaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nasuwa mi się takie przypuszczenie, że poza kilkoma drobnymi szczegółami wyglądu, te fotele Dukdalfa (z postu #1) nie różnią się niczym więcej np. od omawianych tu (post #730, 733 i kilka późniejszych):

http://forum.karawan...y/page__st__720

:niewiem:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... te fotele, które są w linku mają podnóżek to wyklucza wygodne jedzenie przy stole.

Do Dukdadlfów jest fajna opcja - podnóżek luzem. Już pogodziłem się z tym, że czeka mnie zakup nowego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... te fotele, które są w linku mają podnóżek to wyklucza wygodne jedzenie przy stole.

Do Dukdadlfów jest fajna opcja - podnóżek luzem. Już pogodziłem się z tym, że czeka mnie zakup nowego :(

 

Hej !

Jak poczytasz dalej posty (temat foteli powrócił po jakimś czasie), to jest tam opisana wersja tych foteli bez podnóżka i fotki z ich uszkodzeniami (takie mam) - straszny szajs :oslabiony:

Myślałem, że inne (te uważane za lepsze marki) będą OK, ale z Twojego opisu wynika, że większość tych foteli jest be :niewiem:

 

Masz jakąś fotkę, aby zerknąć, która rurka się uszkodziła ?

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ja do moich nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Kolejne kupię też te same. Modele, które mam są do 100 kg więc bujający się brat ważący 96 kg miał prawo go połamać. Jest wersja krzeseł dukdalf na ponad 100 kg mają inne przekroje rur i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma w Polsce autoryzowanego dystrybutora DUKDALF

http://www.dukdalf.e...al-distributors

 

Nie ma również w katalogach serwisowych tych elementów. Wszystkie plastikowe elementy są lecz brak poszyć oraz stelaży.

 

Pozdrawiam

 

W jaki sposób / gdzie, można taki katalog obejrzeć, aby zorientować się, czy jest tam np. coś przydatnego, czego poszukuję i w jakiej to jest cenie ?

Głównie chodzi mi o plastikowe elementy do fotela, o którym mowa w tym temacie.

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe są od ręki w sklepach karawaningowych widziałem chyba w Chorzowie i Katowicach ...

 

Mają coś na stronach www ?

Chodzi mi np. o ten plastikowy łącznik między rurkami, zaraz pod rączką fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W jaki sposób / gdzie, można taki katalog obejrzeć, aby zorientować się, czy jest tam np. coś przydatnego, czego poszukuję i w jakiej to jest cenie ?

Głównie chodzi mi o plastikowe elementy do fotela, o którym mowa w tym temacie.

 

:hej:

 

Katalog jest dostępny u nas na stronie w wersji elektronicznej KATALOG CZĘŚCI SERWISOWYCH

 

Części do DUKDALFA na stronie 147-148

Edytowane przez Jark (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.