Skocz do zawartości

Angielska pompka do wody


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

miesiąc temu kupiłam przyczepę Abbey Vogue - niestety bez pompki. Sądziłam, że z nabyciem u nas owego małego akcesorium nie będzie problemu. I tu się myliłam. Obszukałam allegro, sklepy z częściami do przyczep i są ..... ale nie takie:

 

 

Czy ktoś wie, zna adres gdzie w Polsce można kupić taką pompkę nową lub używaną?

Proszę Was o jakąś pomoc bo wakacje się zbliżają a ja jestem bez wody! :sciana:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zerknij tu |:

WPcaravans

 

Komorniki. ul. Lipowa 7. 55-300 Środa Śląska.

 

wpcaravans@wp.pl

 

www.wpcaravans.pl

 

tel. kom. Patryk: 609890345

 

tel. kom. Wojtek: 667908258

 

Wiem że oni posiadają części nowe i używane do Angielskich przyczep..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miesiąc temu kupiłam przyczepę Abbey Vogue - niestety bez pompki. Sądziłam, że z nabyciem u nas owego małego akcesorium nie będzie problemu. I tu się myliłam. Obszukałam allegro, sklepy z częściami do przyczep i są ..... ale nie takie:

 

 

 

Czy ktoś wie, zna adres gdzie w Polsce można kupić taką pompkę nową lub używaną?

Proszę Was o jakąś pomoc bo wakacje się zbliżają a ja jestem bez wody! :sciana:

 

Może Ci się przyda :skromny:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2447915018

 

Kristofer :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprawdź czy masz taką samą złączkę - też mam anglika, ale do mojej to złącze nie pasuje.

 

Masz rację, trzeba sprawdzić złącze.

Dając link, sugerowałem się informacją, ze potrzebna jest taka, jak na zamieszczonej fotce (post #1).

:hej:

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, trzeba sprawdzić złącze.

Dając link, sugerowałem się informacją, ze potrzebna jest taka, jak na zamieszczonej fotce (post #1).

:hej:

 

To ta sama pompka , na 100%.

Te walenie zewnętrzne mają 3 rozwiązania . Dwa z centralnie wyprowadzonym kanałem wody oraz jeden z nieco przekoszonym kanałem we wtyku i to jest ta.

 

Dodam jeszcze że cena w porównaniu z Ebay'em ( 49.71$ - 168zł) bardzo konkurencyjna tym bardziej z wysyłką .

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pompka jest dokładnie taka jak opisujecie. Dzięki Waszej pomocy udało mi się przez forum zakupić inną piękną używaną pompkę :-) Już ją sprawdziłam na szybko na zimnej wodzie a teraz będę walczyć z ciepłą wodą. Szkoda że nie udało się znaleść sklepu w Polsce z takimi pompkami bo może mój post przydałby się innym... Gdyby ktoś jeszcze znał adres takiego sklepu to piszcie. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.