Skocz do zawartości

angielka (avondale - zewnętrzna pokrywa pomki wody CARVER


larte

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam prośbę do osób posiadających angielki - niekoniecznie takie jak moja - a mianowicie Avondale Mayfly SE 1990

otóż w miejscu gdzie znajduje się pompka wody (nie pomka jak w temacie :) - po wciśnięciu entera nie wiem jak wyedytować temat postu ) - brakuje mi zewnętrznej pokrywy pompki wody firmy CARVER

i tu prośba - potrzebowałbym kilka zdjęć (z zewnątrz i z wewnątrz) takiej pokrywy - chciałbym takie coś dorobić z blachy aluminiowej lub innego materiału.

do postu dołączam foto tego wybrakowanego fragmentu mojej cepki,

pozdrawiam

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez larte (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapkę można dorobić ,najlepiej z plastiku. Możesz też wymienić całość na coś takiego - ja mam takie gniazdo.

 

http://moto.allegro....2363141472.html

 

http://moto.allegro.pl/gniazdo-zewnetrzne-220-v-cee-prostokatne-duni-i2362401554.html

 

Pozdro,,,,,,,,,,,,,,,,,,,banan.gif

Edytowane przez cyryl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zobacz TU

 

Te same gniazda stosowano także w Swifcie.

 

wywołany do tablicy, podpowiadam, że ta moja klapka chyba jest trochę inna (mniejsza i na zawiasach)

tutaj brakuje nie tylko klapki, ale i całej ramki (ślady po wkrętach)

 

 

na życzenie mogę oczywiście zrobić kilka dokładniejszych zdjęć (pomiarów)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za odpowiedzi w moim debiutanckim temacie na tym czcigodnym forum.

 

wymiary mojego luku na wodę to 23,5cm x 10cm mierzone od wewnątrz, mierzone od zewnątrz(po obwodzie) to 26cm x 14cm.

najchętniej dokupiłbym całość zamiast dorabiać - luk z tego linka do ALLE... jest niestety zbyt mały

nie mniej już wiem jak to miało z grubsza wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znalezc mojej pokrywy - gdzies wsadzilem w bezpieczne miejsce ale znalazlem na ebayu

 

http://www.ebay.co.uk/itm/271000182559?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

jeszcze 3 dni licytacji zostalo, jak chcesz to moge wylicytowac i przeslac - daj znac na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

chciałem oficjalnie podziękować użytkownikowi Adam1976.

po pierwsze za cierpliwość co do mojej osoby :)

po drugie za bezinteresowną pomoc w (bezpłatnym) znalezieniu i wysłaniu przedmiotowej klapki do mojej cepki.

Adam - dziękuję.

ps: jeśli będziesz kiedyś potrzebował pomocy tu , w matuszce polszy - wal do mnie śmiało.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałem oficjalnie podziękować użytkownikowi Adam1976.

po pierwsze za cierpliwość co do mojej osoby :)

po drugie za bezinteresowną pomoc w (bezpłatnym) znalezieniu i wysłaniu przedmiotowej klapki do mojej cepki.

Adam - dziękuję.

ps: jeśli będziesz kiedyś potrzebował pomocy tu , w matuszce polszy - wal do mnie śmiało.

pozdrawiam

 

 

I tak trzymać. :ok:

Bo My , Karawingowcy musimy trzymać się razem. Wzajemnie pomagać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.