Jump to content
KarawaningPl

Kemping Letnik

Recommended Posts

Paweł Worach

Do Ryśka jeździmy od kilku lat, ciągle coś się zmienia lecz nie jego pozytywne nastawienie do ludzi

Port

W piątek podjechałem do Letnika, ale pocałowałem klamkę od bramy. Przez płot dużo nie zobaczyłem, więc mam pytanie, czy na Letniku jest piaszczysta plaża, czy tylko trawiasta z wąziutkim paskiem piasku przy brzegu?

sneer

W piątek podjechałem do Letnika, ale pocałowałem klamkę od bramy. Przez płot dużo nie zobaczyłem, więc mam pytanie, czy na Letniku jest piaszczysta plaża, czy tylko trawiasta z wąziutkim paskiem piasku przy brzegu?

zdjęcie ze strony http://www.letnik-slesin.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1:widok-ogolny&Itemid=86

phoca_thumb_l_p8147697.jpg

Port

To zdjęcie widziałem, ale myślałem, że gdzieś z boku jest więcej piasku :]

Martusita

Dzień dobry wszystkim :) Czas na moją pierwszą opinię na forum. W środę postanowiliśmy, że jedziemy gdzieś niedaleko na długi weekend i po przejrzeniu forum padło na Ślesin. Wiktorówka była zamknięta, więc pojechaliśmy do Letnika. Opis na stronie, jak trafić, bardzo się przydał. Pobyt zaliczam do udanych, ale... Miejscówka bardzo ładna, zadbana, czyste toalety, ciepła woda, miejsce grillowe, miła atmosfera. Plaża dość mała, więc łatwo robi się tłok, jest to raczej miejsce dla osób z łódkami i skuterami wodnymi oraz dla tych, co chcą sobie wypocząć bez konieczności kąpieli cały dzień. Daleko do sklepów, piechotą w pełnym słońcu jest dość hardkorowo, a nikt nie ma ochoty zabierać autostopowiczów (przynajmniej nas nie :P). Byliśmy za to pod wrażeniem uprzejmości właściciela (młodszy pan), bez problemu przeniesiono nasz w zacienione miejsce, gdy w naszym kamperze temperatura sięgnęła zenitu, sprawdzał czy wszystko OK. Mieliśmy jednak jeden incydent - w sobotę po południu dotarli do nas znajomi (mówiłam właścicielom wcześniej, że dojadą i pytałam, czy mogą stanąć koło nas), w momencie ich przyjazdu nikogo nie było na recepcji, więc zaparkowali koło nas i szykowaliśmy grilla w strefie grillowej przy recepcji. Po jakiejś godzinie pojawił się starszy właściciel i w mało uprzejmy sposób zakomunikował, że powinni czekać przy recepcji. Pomijając fakt, że wszyscy byliśmy tuż za recepcją, nikt nie chciał uniknąć płacenia, była wcześniejsza informacja o ich przyjeździe to uprzejmość wobec innych nikomu krzywdy nie robi. Ogólnie zrobiło się nieprzyjemnie i pomimo wszystkich plusów tego miejsca raczej tam nie wrócimy.