Skocz do zawartości

Kemping Letnik


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W piątek podjechałem do Letnika, ale pocałowałem klamkę od bramy. Przez płot dużo nie zobaczyłem, więc mam pytanie, czy na Letniku jest piaszczysta plaża, czy tylko trawiasta z wąziutkim paskiem piasku przy brzegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek podjechałem do Letnika, ale pocałowałem klamkę od bramy. Przez płot dużo nie zobaczyłem, więc mam pytanie, czy na Letniku jest piaszczysta plaża, czy tylko trawiasta z wąziutkim paskiem piasku przy brzegu?

 

zdjęcie ze strony http://www.letnik-slesin.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1:widok-ogolny&Itemid=86

 

phoca_thumb_l_p8147697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzień dobry wszystkim :) Czas na moją pierwszą opinię na forum. W środę postanowiliśmy, że jedziemy gdzieś niedaleko na długi weekend i po przejrzeniu forum padło na Ślesin. Wiktorówka była zamknięta, więc pojechaliśmy do Letnika. Opis na stronie, jak trafić, bardzo się przydał. Pobyt zaliczam do udanych, ale... Miejscówka bardzo ładna, zadbana, czyste toalety, ciepła woda, miejsce grillowe, miła atmosfera. Plaża dość mała, więc łatwo robi się tłok, jest to raczej miejsce dla osób z łódkami i skuterami wodnymi oraz dla tych, co chcą sobie wypocząć bez konieczności kąpieli cały dzień. Daleko do sklepów, piechotą w pełnym słońcu jest dość hardkorowo, a nikt nie ma ochoty zabierać autostopowiczów (przynajmniej nas nie :P). Byliśmy za to pod wrażeniem uprzejmości właściciela (młodszy pan), bez problemu przeniesiono nasz w zacienione miejsce, gdy w naszym kamperze temperatura sięgnęła zenitu, sprawdzał czy wszystko OK. Mieliśmy jednak jeden incydent - w sobotę po południu dotarli do nas znajomi (mówiłam właścicielom wcześniej, że dojadą i pytałam, czy mogą stanąć koło nas), w momencie ich przyjazdu nikogo nie było na recepcji, więc zaparkowali koło nas i szykowaliśmy grilla w strefie grillowej przy recepcji. Po jakiejś godzinie pojawił się starszy właściciel i w mało uprzejmy sposób zakomunikował, że powinni czekać przy recepcji. Pomijając fakt, że wszyscy byliśmy tuż za recepcją, nikt nie chciał uniknąć płacenia, była wcześniejsza informacja o ich przyjeździe to uprzejmość wobec innych nikomu krzywdy nie robi. Ogólnie zrobiło się nieprzyjemnie i pomimo wszystkich plusów tego miejsca raczej tam nie wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.